دانستنی های جنسی

بهترین کاندوم بازار ایران ، معرفی ۲۰ مدل برتر کاندوم

بهترین کاندوم بازار ایران

بهترین کاندوم کدام است؟ بهترین مارک کاندوم بازار چیست؟ این سوالاتی است که اکثر مشتریان از ما می پرسند. امروز قصد داریم تجربه چندین ساله خود را در فروش اینترنتی کاندوم در اختیار شما بگذاریم و در این مطلب ۲۰ مدل از بهترین کاندوم های موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنیم.

بیش از سه سال هست که واردات کاندوم در ایران ممنوع شده است و این فرصت برای شرکت های داخلی فراهم شده تا با افزایش دانش فنی به کمک متخصصان داخلی در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشند. در حال حاضر تمام کاندوم های تولیدی کشور دارای مجوز استاندارد داخلی و اغلب خارجی می باشند که به بیشتر کشور های همسایه نیز صادر می شود.

برند های مختلف گودلایف ، کاپوت ، ناچ ، اورز ، کلایمکس ، اروس ، لوتوس و … همگی تولید داخل کشور است. تنها مدل خارجی بازار مدل ساگامی ژاپن است که نازکترین کاندوم در جهان نیز می باشد.

معرفی ۲۰ مدل از بهترین کاندوم ها

۱- کاندوم ساگامی ژاپن

کاندوم ساگامی ژاپن تنها کاندوم خارجی بازار ایران است. کاندوم ساگامی به دلیل ساخته شدن از جنس پلی اورتان علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی می‌باشد و بهترین کاندوم نازک بازار به حساب می آید. اما به دلیل خارجی بودن قیمش بالاست.

کاندوم ساگامی بهترین کاندوم ایران
کاندوم ساگامی در بسته بندی تک عددی ، دو عددی و چهار عددی قرار دارند.

۲- کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه ۴۵minutes کاپوت بهترین پیشنهاد کاپوت تا ۴۵ دقیقه تاخیر در انزال است. اگر به دنبال داشتن رابطه جنسی طولانی تر هستید به شما بهترین کاندوم تاخیری کاپوت را معرفی می کنیم. ماده تاخیری موجود در این مدل بیش از تمام مدل های دیگر است. آیا امادگی داشتن یک رابطه ۴۵  دقیقه ای رو دارید؟

کاندوم تاخیری کاپوت مدل 45minutes بهترین کاندوم تاخیری کاپوت
خرید کاندوم تاخیری مدل ۴۵ دقیقه

۳- کاندوم های فضایی

اگر تا به حال نام کاندوم فضایی به گوشتان نخورده است بهتر است بدانید بهترین کاندوم خاردار از نظر بسیاری از مشتریان است. این کاندوم همانطور که از نامش پیداست کاملا متفاوت با سایر کاندوم هاست. وجود خار های درشت و برجسته از جنس لاتکس بر روی نوک و بدنه کاندوم سبب تحریک حداکثری برای جنس مونث می شود. آقایانی که در به ارگاسم رساندن شریک جنسی خود دچار مشکل هستند با استفاده از کاندوم فضایی تجربه فوق العاده ای از رابطه را توصیف می کنند. کاندوم فضایی این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدت تحریک کنند.

پک کاندوم های فضایی بهترین کاندوم خاردار درشت
خرید کاندوم فضایی

کاندوم های vip کدکس

در این جا قصد داریم ۵ مدل از بهترین کاندوم های ناچ کدکس ، پرفروش و به اصلاح پلونوگرام کدکس را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کدکس محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

بهترین کاندوم های ناچ کدکس
پلونوگرام کدکس

۴- پرفروش ترین و بهترین کاندوم بین این پنج نوع ، مدل بیگ داتس big dots است. این مدل دارای ۶۹۰ خار درشت بر روی بدنه اش می باشد که این خار ها تا سه برابر بزرگتر از بقیه کاندوم هار خاردار معمولی است.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس big dots بهترین کاندوم خاردار
خرید مدل بیگ دات

۵- اگر کاندوم تاخیری خوب مد نظر شماست بدون شک مدل دابل دیلی کدکس بهترین پیشنهاد کمپانی کدکس است. حلقه تاخیری موجود در کاندوم دابل دیلی باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکونیزینگ در تحقیقات علمی بهترین روش برای تاخیر در انزال شناخته شده و فقد هیچ گونه عارضه جانبی است. همچنین در لایه داخلی کاندوم  پودر بنزوکائین استفاده شده است که سبب بی حسی موضعی و تاخیر در انزال می شود. این نوع کاندوم هیچ نمونه دیگری ندارد و منحصر به کدکس است.

کاندوم تاخیری ناچ بهترین کاندوم تاخیری
خرید مدل دابل دیلی

۶- کدکس از لاتکس بسیار نازک کاندومی فوق العادده به نام زیرو zero  طراحی کرده است. اگر تمایلی به استفاده از کاندوم ندارید حتما این مدل را امتحان کنید. احساس رابطه بدون کاندوم ویژگی متمایز مدل زیرو ناج است. کاندوم زیرو ناچ برای ابتدای ازدواج و مقارمبت های دردناک بسیار توصیه می شود. کاندوم زیرو خاصیت ضد قارچ هم دارد و باعث پیشگیری از عفونت های قارچی می شود.

کاندوم زیرو ناچ
خرید مدل نازک زیرو

۷- مدل نوبل کدکس شاهکار همزمان کننده ارگاسم است. هم تحریک کننده و هم تاخیری می باشد. این مدل دارای خار های ریز روی بدنه خود است که تمام ویژگی های یک مدل برتر را تکمیل می کند.

کاندوم محرک و تاخیری ناچ کدکس
خرید کاندوم نوبل

۸- مدل کلاسیک همیشه از پرفروش ترین مدل های کاندوم در جهان است. بدون هیچ ماده تاخیری و برجستگی روی کاندوم. اما این مدل کدکس دارای رایحه مطبوع نیز می باشد.

کاندوم الوئه ورا
خرید کاندوم کلاسیک

کاندوم های vip کاپوت

در این جا قصد داریم ۵ مدل از بهترین کاندوم های کاپوت و به اصلاح پلونوگرام این شرکت را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کاپوت محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

بهترین کاندوم های کاپوت
پلونگرام کاپوت

۹- شرکت کاپوت این بار اقدام به ارائه کاندوم جدیدی کرده است با نام کاندوم خاردار درشت big dots. این محصول بهترین کاندوم در کشور هند بوده است. کاندوم خاردار درشت بیگ داتس big dots دارای  ۱۰۰۱ خار نقطه ای درشت است که ۸۰% بزرگتر از سایر کاندوم های نرمال است. این خار ها در سراسر کاندوم وجود دارند و سبب تحریک نقطه جی اسپات در زنان می شود.

کاندوم خاردار درشت کاپوت مدل big dots بهترین کاندوم خاردار
خرید مدل big dots

۱۰- یکی دیگر از پرفروش ترین مدل ها کاندوم نان استاپ non stop است. تاخیری فیزیکی و دو چندان توسط حلقه ای از جنس لاتکس ( تاخیر تریپلکس) برای حبس نمودن خون در انتها و ایجاد بی حسی موضعی در محل و در نتیجه تاخیر و لذت بیشتر ویژگی منحصر به فرد این نوع کاپوت است.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل non stop
خرید مدل non stop

۱۱- محصول معروف کاپوت و یکی از پر فروش ترین محصولات سال این شرکت کاندوم  Energy Delay نام دارد. کاندوم انرژی دیلی دارای لوبریکانت و حاوی ال ارژین، نیاسین و عصاره سوماروت است که باعث بهبود اریکشن در آقایان می شود.

کاندوم انرژی دیلی به ماده موثر تاخیری بنزوکایین آغشه است که سبب تاخیر در انزال و افزایش لذت جنسی می شود.

کاندوم تاخیری و خاردار کاپوت مدل Energy Delay
خرید مدل Energy Delay

۱۲- اگر به دنبال ارگاسم با کیفیت هستید مدل ارگاسمیک کاپوت برای همین منظور ساخته شده است. خاردار و حلقه دار با عصاره ساوپالمتو برای بیشترین احساس جنسیتحریک کننده و دارای ماده موثر تاخیری برای همزمانی ارگاسم.

کاندوم خاردار و تاخیری کاپوت مدل Orgasmic
خرید مدل Orgasmic

۱۳- اما همیشه سادگی حرف اول را می زند. میرسیم به ساده ترین مدل کاپوت یعنی کاندوم کلاسیک. ساده ترین مدل کاندوم که سالهاست در جهان تولید می شود کاندوم کلاسیک Classic یا ساده می باشد که از بهترین کاندوم های کاپوت بوده که به خوبی از انتقال بیماری ها مانند ایدز (HIV) و بارداری ناخواسته با دقت بسیار بالا جلوگیری می کند.

کاندوم کلاسیک کاپوت
خرید مدل کلاسیک

۱۴- کاندوم نازک مدل Ultra Soft از برند گودلایف می تواند یکی ازبهترین کاندوم های انتخابی شما باشد. در تولید این محصول از مواد کاملا طبیعی استفاده شده است.کاندوم گودلایف نازک حاوی مواد روانکننده نیز می باشد و دارای نوک ذخیره جهت امنیت بیشتر در رابطه است .کاندوم گودلایف مدل Ultra Soft از لاتکس بسیار نرم تهیه شده است. برند محبوب کاندوم گودلايف سال هاست که در بازار ايران حضور دارد اما پس از وقفه اي در واردات اين محصول، شرکت وارد کننده تصميم گرفت با راه اندازي خط توليد و واردات لاتکس طبيعي از شرکت اينو لاتکس مالزي با قدرت بيشتري به بازار ايران برگردد و نهایتا کاندوم هاي جديد گودلايف با ظاهري متفاوت تر از قبل و با همکاري شرکت B.V.I آلمان توليد و روانه بازار شده اند.

کاندوم بسیار نازک گودلایف
خرید مدل Ultra Soft

۱۵- کاندوم خاردار و تاخیری اورز با اسانس لیمو نعناع Ours Ice Mohito با کیفتی لاتکس فوق العاده از محصولات پوشش بنیان کاسپین با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

کاندوم لیمو نعناع اورس علاوه بر رایحه بسیار دلپذیر که حاصل ادغام گیاه خوش عطر نعنا و میوه خوش طعم لیمو می باشد روان کننده و تاخیری هم می باشد و با ایجاد حس سرما، تحریکات بالایی را به همسرتان القاء می کند و لذت رابطه را دو چندان کرده و رضایت طرفین را به همراه دارد. تمرکز کاندوم موهیتو (لیمو نعناع) بر نقطه G در واژن است و طراحی آن به شکلی است که بیشترین تاثیر گذاری را روی این نقطه دارد.

کاندوم خاردار لیمو و نعناع
خرید مدل ice mohito

۱۶- کاندوم ساده اورز با اسانس نارگیل Ours classic Oily با کیفتی لاتکس فوق العاده از محصولات پوشش بنیان کاسپین با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

کاندوم ساده اورز با اسانس نارگیل Ours classic Oily
خرید مدل کاندوم کلاسیک اورز

۱۷- کاندوم تاخیری با اسانس استوایی کلایمکس climax Tropical با تکنولوژی آلمان و استاندارد اتحادیه اروپا است.

کاندوم کلایمکس تاخیری
خرید کاندوم استوای کلایمکس

۱۸- یکی از بهترین کاندوم های شرکت ایکسدریم کاندوم بسیار روان Ultra Lubricataed plus است. این مدل دارای مواد روان کننده با دوز بیشتر مناسب برای مقاربت های دردناک (مقعدی) است.

کاندوم بسیار روان ایکسدریم Ultra Lubricataed plus
خرید کاندوم روان ایکسدریم

۱۹- کاندوم سوپر پرولانگ ریلکس Relax Super Prolong خاردار و حلقوی که موجب تحریک جنسی بیشتر بانوان می گردد. مناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند.

کاندوم فوق تاخیری ریلکس Relax Super Prolong condom
خرید کاندوم سوپر پرولانگ

۲۰- کاندوم عروسکی

کاندوم های فانتزی بهترین کاندوم جهت بالا بردن و افزایش میل جنسی در زوجین است. این کاندوم به همراه ژل روان کننده عرضه می گردد تا رابطه جنسی راحت و خوبی را تجربه کنید.

کاندوم عروسکی طرح بوفالو
خرید کاندوم عروسکی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =