دانستنی های جنسی

بهترین کاندوم بازار ایران

بهترین کاندوم بازار ایران

بهترین کاندوم کدام است؟ بهترین مارک کاندوم بازار چیست؟ با چه کاندومی می توان اوج لذت جنسی را تجربه کرد؟ بهترین کاندوم تاخیری کدام است؟ بهترین کاندوم خاردار چیست؟ بهترین کاندوم نازک چیست؟ این ها سوالاتی است که اکثر مشتریان هنگام خرید کاندوم از ما می پرسند. به همین دلیل امروز قصد داریم تجربه چندین سال خود در فروش اینترنتی کاندوم را در اختیار شما بگذاریم و در این مطلب 20 مدل از بهترین کاندوم های موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنیم.

اینقدر تنوع کاندوم زیاد و متنوع هست که امکان ندارد بتوانید کاندوم مناسب خود را به این راحتی پیدا کنید. اما نگران نباشید. در ادامه بهترین کاندوم های بازار ایران معرفی می شود. با کلیک بر روی هر محصول قادر هستید آن را به صورت آنلاین خریداری کرده و درب منزل به صورت محرمانه تحویل بگیرید.

معرفی 20 مدل از بهترین کاندوم ها

1- کاندوم ساگامی ژاپن

کاندوم ساگامی ژاپن تنها کاندوم خارجی بازار ایران است. کاندوم ساگامی به دلیل ساخته شدن از جنس پلی اورتان علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی می‌باشد و بهترین کاندوم نازک جهان به حساب می آید. اما به دلیل خارجی بودن قیمتش بالاست.

کاندوم ساگامی بهترین کاندوم ایران
کاندوم ساگامی در بسته بندی تک عددی ، دو عددی و چهار عددی قرار دارند.
با کاندوم ساگامی فقط 0.02 میلیمتر فاصله خواهید داشت!

2- کاندوم های فضایی ، خاردار درشت

اگر تا به حال نام کاندوم فضایی به گوشتان نخورده است بهتر است بدانید بهترین کاندوم خاردار از نظر بسیاری از کاربران سایت است. این مدل همانطور که از نامش پیداست کاملا متفاوت با سایر کاندوم هاست. وجود خارهای درشت و برجسته از جنس لاتکس بر روی نوک و بدنه کاندوم سبب تحریک حداکثری برای جنس مونث می شود. آقایانی که در به ارگاسم رساندن شریک جنسی خود دچار مشکل هستند با استفاده از کاندوم فضایی تجربه فوق العاده ای از رابطه را توصیف می کنند.

خرید کاندوم فضایی
خرید کاندوم فضایی
فیلم مدل باز شده از کاندوم فضایی دکمه دار

3- کاندوم تاخیری 45 دقیقه ۴۵minutes | یک نیمه کامل بازی کن!

این مدل پیشتهاد اول کاپوت برای داشتن یک رابطه طولانی و لذت بخش است. اگر به دنبال داشتن رابطه جنسی طولانی تر هستید به شما بهترین کاندوم تاخیری کاپوت را معرفی می کنیم. ماده تاخیری موجود در این مدل بیش از تمام مدل های دیگر است. آیا آمادگی داشتن یک رابطه ۴۵  دقیقه ای رو دارید؟

کاندوم تاخیری کاپوت مدل 45minutes بهترین کاندوم تاخیری کاپوت
خرید کاندوم تاخیری مدل 45 دقیقه

4- کاندوم کاندوم خیلی نازک کدکس به ضخامت 30 میکرون zero three

کاندوم فوق نازک 30 میکرون کدکس کاندومی است بسیار نازک با تکنولوژی ژاپن که فقط 0.03 میلیمتر ضخامت دارد. این مدل از جمله مقاوم ترین و نازکترین کاندوم های جهان به شمار می رود و مناسب برای زوجینی است که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند.

خرید کاندوم فوق نازک 30 میکرون کدکس

کاندوم های vip کدکس

در این جا قصد داریم 5 مدل از بهترین کاندوم های ناچ کدکس که پرفروش و به اصلاح پلونوگرام کدکس هست را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کدکس محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

بهترین کاندوم های ناچ کدکس
پلونوگرام کدکس

5- کاندوم بیگ داتس big dots

پرفروش ترین و بهترین کاندوم بین این پنج نوع ، مدل بیگ داتس big dots است. این مدل دارای 690 خار درشت بر روی بدنه اش می باشد که این خار ها تا سه برابر بزرگتر از بقیه کاندوم هار خاردار معمولی است.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس big dots بهترین کاندوم خاردار
خرید کاندوم بیگ داتس
معرفی مدل بیگ دات ناچ

6- کاندوم تاخیری دابل دیلی Double delay

اگر کاندوم تاخیری خوب مد نظر شماست بدون شک مدل دابل دیلی کدکس بهترین کاندوم پیشنهادی کمپانی کدکس است. حلقه تاخیری موجود در کاندوم دابل دیلی باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. روش اسکونیزینگ در تحقیقات علمی بهترین روش برای تاخیر در انزال شناخته شده و فقد هیچ گونه عارضه جانبی است. همچنین در لایه داخلی کاندوم  پودر بنزوکائین استفاده شده است که سبب بی حسی موضعی و تاخیر در انزال می شود. این نوع کاندوم هیچ نمونه دیگری ندارد و منحصر به کدکس است.

کاندوم تاخیری ناچ بهترین کاندوم تاخیری
خرید مدل دابل دیلی

7- کاندوم نازک زیرو zero

کدکس از لاتکس بسیار نازک کاندومی فوق العادده به نام زیرو zero  طراحی کرده است. اگر تمایلی به استفاده از کاندوم ندارید حتما این مدل را امتحان کنید. احساس رابطه بدون کاندوم ویژگی متمایز مدل زیرو ناچ است. کاندوم زیرو ناچ برای ابتدای ازدواج و مقارمبت های دردناک یک گزینه عالی است. کاندوم زیرو خاصیت ضد قارچ هم دارد و باعث پیشگیری از عفونت های قارچی می شود.

کاندوم زیرو ناچ
خرید مدل نازک زیرو

8- کاندوم نوبل Nobel

مدل نوبل کدکس شاهکار همزمان کننده ارگاسم است. هم تحریک کننده و هم تاخیری می باشد. این مدل دارای خار های ریز روی بدنه خود است که تمام ویژگی های یک مدل برتر را تکمیل می کند. کاندوم نوبل شاید بهترین کاندوم بازار نباشد اما مورد استقبال بسیاری از مشتریان در این چند سال بوده است.

کاندوم محرک و تاخیری ناچ کدکس
خرید کاندوم نوبل

9- کاندوم کلاسیک آلوورا classic

همیشه لازم نیست بهترین کاندوم از نوع تاخیری یا خاردار باشد. مدل کلاسیک همیشه از پرفروش ترین مدل های کاندوم در جهان بوده است. بدون هیچ ماده تاخیری و برجستگی. اما این مدل کدکس دارای رایحه مطبوع نیز می باشد که باعث افزایش لذت جنسی در رابطه می شود.

کاندوم الوئه ورا
خرید کاندوم کلاسیک

کاندوم های vip کاپوت

در این جا قصد داریم 5 مدل از بهترین کاندوم های کاپوت و به اصلاح پلونوگرام این برند را به شما معرفی کنیم. این پنج مدل برترین های کاپوت محسوب می شوند و بیشتر رضایت را بین مشتریان داشته اند.

بهترین کاندوم های کاپوت
پلونگرام کاپوت

10- کاندوم خاردار درشت big dots

از مدل خاردار درشت شروع می کنیم. کاپوت این بار اقدام به ارائه کاندوم جدیدی با نام big dots کرده است. این محصول بهترین کاندوم در کشور هند بوده است. کاندوم خاردار درشت بیگ داتس big dots دارای  ۱۰۰۱ خار نقطه ای درشت است که ۸۰% بزرگتر از سایر کاندوم های نرمال است. این خار ها در سراسر کاندوم وجود دارند و سبب تحریک نقطه جی اسپات در زنان می شود.

کاندوم خاردار درشت کاپوت مدل big dots بهترین کاندوم خاردار
خرید مدل big dots
فیلم معرفی کاندوم بیگداتس کاپوت

11- کاندوم تاخیری نان استاپ non stop

تاخیری فیزیکی و دو چندان توسط حلقه ای از جنس لاتکس ( تاخیر تریپلکس) برای حبس نمودن خون در انتها و ایجاد بی حسی موضعی در محل و در نتیجه تاخیر و لذت بیشتر ویژگی منحصر به فرد این مدل است. به همین دلیل اسم این مدل بدون توقف یا non stop است که یکی از بهترین کاندوم های تاخیری موجود در بازار است.

کاندوم تاخیری کاپوت مدل non stop
خرید کاندوم non stop

12- کاندوم  Energy + Delay

محصول معروف کاپوت و یکی از پر فروش ترین محصولات سال این شرکت کاندوم  Energy Delay نام دارد. کاندوم انرژی دیلی دارای لوبریکانت و حاوی ال ارژین، نیاسین و عصاره سوماروت است که باعث بهبود نعوظ در آقایان می شود.

کاندوم انرژی دیلی به ماده موثر تاخیری بنزوکایین آغشه است که سبب تاخیر در انزال و افزایش لذت جنسی می شود.

کاندوم تاخیری و خاردار کاپوت مدل Energy Delay
خرید مدل Energy Delay

13- کاندوم ارگاسمیک Orgasmic

اگر به دنبال ارگاسم با کیفیت هستید مدل ارگاسمیک کاپوت بهترین کاندوم همزمان کننده ارگاسم است. خاردار و حلقه دار با عصاره ساوپالمتو برای بیشترین احساس جنسی تحریک کننده و دارای ماده موثر تاخیری برای افزایش مدت رابطه.

کاندوم خاردار و تاخیری کاپوت مدل Orgasmic
خرید مدل Orgasmic

14- کاندوم کلاسیک کاپوت classic

همیشه سادگی حرف اول را می زند. می رسیم به ساده ترین مدل کاپوت یعنی کاندوم کلاسیک. ساده ترین مدل کاندوم که سالهاست در جهان تولید می شود کاندوم کلاسیک Classic یا ساده می باشد که از بهترین کاندوم های کاپوت بوده که به خوبی از انتقال بیماری ها مانند ایدز (HIV) و بارداری ناخواسته با دقت بسیار بالا جلوگیری می کند.

کاندوم کلاسیک کاپوت
خرید مدل کلاسیک

15- کاندوم اسکارلت مدل MIGHTY ACTION

کاندوم های قدرتمند اسکارلت ساخته شده از لاتکس بسیار نازک و آغشته به روان کننده مناسب افرادی با آستانه تحریک بالا است. افرادی که سخت ارضا می‌شوند بهتر است از این کاندوم استفاده کنند. سطح بیرونی این کاندوم دارای حالت خاصی برای ارضای هر چه قدرتمند‌تر است. افزایش حساسیت و حجم دهندگی برای مردان از دیگر ویژگی های این کاندوم است. کیفیت و دوام بالای این کاندوم ها خیال شما را در طول رابطه راحت می‌کند. تمامی کاندوم ها تست شده است. افزایش سایز سلول های آلت و بهبود جریان خون در مردان باعث تحریک و نعوظ طولانی تر و قدرتمند‌تر است. این کاندوم آغشته به روان کننده است که خشکی و بوی نامطبوع واژن را از بین می‌برد.

کاندوم اسکارلت مدل MIGHTY ACTION
کاندوم انفجار اسکارلت

16- کاندوم زنون مدل ring stop

کاندوم های زینون از مدل های منحصر بفرد در بازار هستند. ساختار لاله زنبوری دارند. حلقه تعبیه شده در وسط کاندوم سبب افزایش دوام نعوظ می شود. همچنین ایجاد تاخیر در انزال توسط حلقه فیزیکی، ماده تاخیری بنزوکائین و عصاره ارکیده بنفش انجام می شود. علاوه بر این ها تقویت قوای جنسی و افزایش سطح تستسترون با استفاده از ال آرژنین نیز از ویژگی های مدل رینگ استاپ هست. این مدل را می توان جزو بهتریم کاندوم های بازار در نظر گرفت.

کاندوم تاخیری زنون
خرید کاندوم ring stop

17- کاندوم رنگی لوتوس مدل TIP DIP

کاندوم رنگی لوتوس 12 عددی مدل TIPDIP، یک کاندوم حلقوی و ساخته شده از لاتکس طبیعی است. کاندوم لوتوس آغشته شده به ژل لیدوکائین جهت روان کنندگی بیشتر است. کاندوم های داخل جعبه به صورت کاملا متفاوت رنگی تهیه شده اند.

کاندوم رنگی لوتوس مدل TIP DIP
خرید کاندوم بزرگ گننده فارکس

18- کاندوم لارگو ایکس دریم ، بزرگ کننده Xdream Largo

این مدل بسیار چرب و شفاف است سبب بزرگ شدن آلت تناسلی مردان در نزدیکی می شود.
حاوی ماده گیاهی بنزوکایین جهت تأخیر در انزال می باشد. علاوه بر این حاوی L-arginine جهت بهبود و ماندگاری نعوظ در آقایان و همچنین تحریک بیشتر بانوان می شود. دارای بدنه با برجستگی های نقطه ای و شیاردار برای تحریک بیشتر بانوان است.

کاندوم بزرگ کننده ایکسدریم


19- کاندوم کدکس بزرگ کننده و تاخیری Red Cactus

آقایانی که آلت کوچکی دارند و از این مشکل رنج می برند همواره به دنبال راهکاری برای رهایی از این معزل هستند. راههای مختلفی برای مواجه شدن با این مشکل وجود دارد. استفاده از انواع ابزارها و کرم ها و حجم دهنده ها و …. از جمله این راهها می باشند. این راهکارها برای همه آقایان پاسخگو نیست. برخی از مشتریان تماس می گیرند و از بی فایده بودن این ابزارها شکایت می کنند. توصیه ما به این دسته از مشتریان استفاده از کاندوم بزرگ کننده است.

کاندوم کدکس بزرگ کننده و تاخیری Red Cactus
خرید کاندوم سوپر پرولانگ

20- کاندوم عروسکی

کاندوم های فانتزی بهترین کاندوم جهت بالا بردن و افزایش میل جنسی در زوجین است. این کاندوم به همراه ژل روان کننده عرضه می گردد تا رابطه جنسی راحت و خوبی را تجربه کنید.

کاندوم عروسکی طرح تخم مرغ
خرید کاندوم عروسکی تخم مرغی
کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

10 دیدگاه در “بهترین کاندوم بازار ایران

 1. Aliiii گفت:

  سلام. برای خریدن اینا باید چیکار کنم ؟ اصلا شما کاندوم هم دارید؟

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب
   روی هر محصولی که مد نظر شماست کلیک کنید می توانید اقدام به خرید بکنید
   با تشکر

 2. صفری گفت:

  من همه این کاندوم ها رو میخوام تست کنم. فعلا ۵ تاشو خریدم. توی بم هستم. به اسم صفری خرید کردم. ممنون

 3. ایمان گفت:

  من تو استفاده از کاندوم مشکل دارم چون اون حس رو انتقال نمیده و من دیر ارضا هستم آیا ساگامی مشکلمو حل میکنه؟

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب
   کاندوم ساگامی نازکترین کاندوم جهان هست و تا 4 برابر نازک تر از سایر کاندوم هاست و گرما را به خوبی انتقال می دهد.

 4. احسان گفت:

  Xdrean افتضاحه به راحتی پاره میشه!

 5. ٩٨٧٨ گفت:

  سلام وقتتون بخیر . میخوام بدونم کدوم یکی از این برندها بهتره و احتمال پارگیش کمتره

 6. ٠٠١ گفت:

  سلام وقتتون بخیر .کدوم یکی از این برندها بهتره و احتمال پارگیش کمتره لطفا راهنمایی کنید

 7. ٠٠٩ گفت:

  میشه بهترین برند از کاندوم ک به راحتی پاره نمیشه و معرفی کنید

 8. احمد گفت:

  سلام سایز بندی الت چگونه هست نرمال و بزرگ ؟؟ 19 سانت چه سایزی هست
  17 سانت چه سایزی یه راهمنایی ریزی بکنید واسه خرید اشتباع نخریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *