دانستنی های جنسی

تظاهر به ارگاسم در زنان

تظاهر به ارگاسم در زنان

تحقیقات نشان می دهد که 70% زنان تظاهر به ارگاسم می کنند! این یعنی واقعا احتمال اینکه شریک شما نیز یکی از این افراد باشد وجود دارد. اگر زنی در طول رابطه احساس کند که برای ارگاسم شدن تحت فشار قرار گرفته است، تظاهر به ارگاسم شدن می کند. اگر وی در حال تظاهر کردن به ارگاسم شدن باشد باید نتیجه گرفت که حتما شما کارتان را غلط انجام می دهید.

برای اینکه بتوانید ارگاسم مصنوعی را شناسایی کنید در ابتدا باید بدانید که همسر شما چگونه ارگاسم می شود. بسیاری از زنان توسط تحریک و ماساژ مستقیم کلیتوریس ارگاسم می گردند. بعضی ها با تحریک و ماساژ نقطه جی به این مهم دست پیدا می کنند. عموما زنانی که برای ارگاسم شدن به تحریک وماساژ جی اسپات احتیاج دارند نمی توانند با ماساژ کلیتوریس به ارگاسم برسند. این یکی از رفتارهایست که شکل گیری آن در طول زمان رشد فرد در خودارضایی شکل می گیرد و در آن تاثیر دارد. زنان بسیاری هستند که فقط از طریق ماساژ کلیتوریس ارگاسم می شوند در نتیجه فایده ندارد که شما با آنها یک ساعت رابطه داخلی داشته باشید چراکه اگر به کلیتوریس و ماساژ آن توجه نداشته باشید تنها وی را با رابطه گرم نگه داشته اید!

ارگاسم در زنان

نکته دیگر برای شناسایی ارگاسمهای مصنوعی در زنان این است که بدانید شریک شما چه مراحلی را باید طی کند تا به ارگاسم برسد. تحقیقات نشان می دهد که درصد بالایی از زنان توسط معاشقه باید گرم شوند تا کم کم به حسی برسند که احساس کنند به چیزی احتیاج دارند و دلشان می خواهد توسط آن چیز پر شوند. در این مرحله رابطه داخلی آغاز شده و در نهایت به ارگاسم فرد ختم می گردد. اما شما سعی کنید که ببینید وی چه قدر برای چه مرحله نیاز دارد.این اصلا ساده نیست. در مغزتان فرو کنید که وی را کاملا زیر نظر بگیرید. اینکه شما چیز جدیدی را امتحان کنید و وی ارگاسم شود خیلی خوب است اما شانس اینکه وی در حال تظاهر کردن است تا از شر آن خلاص شود هم وجود دارد.اگر ناگهان بصورت نا مربوط دیدید که وی ارگاسم شد بدانید که شانس بالایی برای تظاهر و خواستن برای رهایی از این شرایط وجود دارد.

راههای فراوانی برای شناسایی ارگاسمهای دروغین وجود دارد اما قبل آن باید ارگاسم صحیح شریکتان را حتما شناخته باشید. در ادامه با کادولین همراه باشید تا نشانه های ارگاسم دروغی و واقعی آشنا شوید.

1-صدای وی با حرکات هم خوانی ندارد!

مثل اینکه شما ضبط صوت را خاموش کنید و فرد همچنان برای خود  برقصد!  مثلا شما در حال اجرای اورال سکس و یا همان رابطه دهانی هستید و برای لحظه ای دست می کشید و دوباره شروع کنید ناگهان صدای آه و یا ناله بشنوید!  خب احتمال اینکه شریک جنسی شما تظاهر کند بالاست!

2-آه و ناله های مکانیکی!

اگر می بینید که وی مدام یک خط جمله را تکرار می کند و ناله های وی شبیه به چیزیست که در فیلمها دیده و همینطور ناله ای وی بدون نفس عمیق است تظاهر به ارگاسم وجود دارد.

3-جمع نشدن ماهیچه ها

زنی که به سمت ارگاسم می رود تمام ماهیچه هایش جمع خواهد شد. یکسری از ماهیچه ها جمع شدنش اختیاری نیست مثل مثلا ماهیچه داخل پا و یا خود دهانه واژن. اگر می بینید که وی بسمت ارگاسم رفته یا در حال ارگاسم است اما حس نمی کنید که ماهیچه های وی آلت شما را اندکی قفل کرده اند احتمالا ارگاسم مصنوعی است.

4-شاید و اصلا نمی داند که ارگاسم چیست!

بنظر عجیب می آید اما بسیارند از این گونه افراد. زنانی که خود ارضایی نداشته و اصلا هم نیا موخته اند که از رابطه چه می خواهند و چه لازم دارند. فکر می کنند ارگاسم همان مرطوب شدن است. چنین افرادی اصلا ارگاسم شدن را بلد نیستند.

زنان چگونه ارضا می شوند

4-نفس کشیدن وی در طول ارگاسم برای مدتی شدید می شود.

همسر شما باید این نفس کشیدن را بعد از ارگاسم تا مدتی به همان شدت ادامه دهد اما اگر یبینید که وی ارگاسم شدید داشته (چون عموما زنان تظاهر به ارگاسم طولانی می کنند تا شما بفهمید و ول کنید! )  اما نفس وی مثل سویچ  برق ناگهان قطع شد بدانید چنین ارگاسمی مصنوعی بوده است.

5- زن تظاهر به ارگاسم می کند فقط برای اینکه شما آرام بگیرید و به خود افتخار کنید.

شریک جنسی شما در شرایط ارگاسم نیست و می داند این مسئله که ارگاسم شود چقدر برای شما حیاتی است. پس وی دست به این رفتار می زند تا همه از این مرحله شاداب و سالم بیرون بی آیند! برای همین است که می گوییم برای ارگاسم به کسی فشار وارد نکنید.

6-واژن انها دردناک می شود.

زنان در طول رابطه دچار درد واژن می گردند. بسیار ساده است که شروع به رابطه داخلی کنید و در مدت 20 دقیقه زن را به مرزی برسانید که از درد واژن ضجه بزند و گریه کند. بسیاری از زنان دیواره ها و لبهای واژن ضعیف و لاغری دارند. این افراد عموما بسرعت زیر فشار و وزن و سرعت رابطه دچار درد می شوند و ارگاسم شدن آنها نا ممکن می شود!

ارگاسم مصنوعی

شما باید ذهن باز داشته باشید و با همسر خود در این مورد صحبت کنید.از او بخواهید که برای شما حرف بزند و مستقیم در مورد این موضوع با هم صحبت کنید. اینکه چه چیزی می تواند او را ارگاسم کند و شما چه می توانید برای رسیدن به آن نقطه انجام دهید. اگر شما به اندازه کافی جنتلمن باشید شریک جنسی شما درها را برای شما خواهد گشود و برای شما توضیح خواهد داد که چه می شود و چه باید بشود تا او دیگر این رفتار را انجام ندهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *