عطر و ادکلن

جدیدترین رایحه برند دیور فرانسه با نام رُز وود

جدیدترین رایحه برند دیور فرانسه با نام رُز وود rosewood

رایحه‌های خوشبو هریک می‌توانند درست مانند یک دفتر خاطرات پرشده از شیرین‌ترین و زیباترین لحظه‌های زندگی، تصوری به‌یادماندنی از یک شخص، مکان، طبیعت و هرچیز دیگری را در ذهن ما به وجود بیاورند و آن‌ها را برای سالیان سال ماندگار و جاودانه کنند.

هر رایحه‌ای داستان متفاوت خود را داشته و این داستان با ترکیب نت‌های اصلی معطر و خوشبو تشکیل‌دهنده آن، می‌تواند به اوج برسد.

برند فرانسوی دور نیز که حتماً تاکنون نام آن و محصولات متنوع و جذابش به گوشتان خورده است، اکنون با یک کالکشن جدید در چهارمین ماه از سال ۲۰۲۰ همراه شده است که بانام عود رُزوود (Oud Rosewood) شناخته می‌شود. پس از تولید و رونمایی از رایحه موسوم به عود ایسپاهان (Oud Ispahan) که یک رایحه با آکوردهای چوبی و نت‌های گل بوده است و پس‌ازآن نیز عطر پرپل عود (Purple Oud) که با نت‌های اصلی چوبی و ادویه‌ای همراه شده بود، اکنون نوبت به سومین رایحه از این مجموعه جذاب رسیده که درون هرم نت‌های اصلی خود، آکوردهایی از نت‌های شرقی-چوبی را مشاهده می‌کند.

ادکلن rosewood دیور

بر اساس گفته‌های این برند نام‌آشنا، اسم انتخاب‌شده برای جدیدترین رایحه این شرکت، می‌تواند به‌خوبی گویای تصویری زیبا از موزیک و خاطرات عمیق یک شخص باشد که با کمک ترکیب جادویی خود، می‌تواند این تعریف قدرتمند و هیجان‌انگیز را در ذهن و روح آدمی، به حرکت دربیاورد.

آقای فرانسیس دماچی (Francois Demachy)، طراح عطر در مورد این رایحه جدید گفته است: «چوب‌های معطر قدرتمند و البته متضاد به‌کاررفته در روزوود، همان‌هایی هستند که ویژگی بی‌باک بودن، قدرتمند بودن و منحصربه‌فرد بودن را به‌گونه‌ای خارق‌العاده به این عطر، بخشیده‌اند. این رایحه از خانواده رایحه‌هایی است که می‌تواند مستقیماً با احساسات شورانگیز انسان، ترکیب و درگیر شده و جنبه رازآلود بودن خود را بیش‌ازپیش، نمایان کند.»

هرم نت‌های اصلی رایحه روزوود ۲۰۲۰ برند دیور

نت‌های گشایشی: تمشک، مربای میوه به

نت‌های میانی: نت‌های جانوری، چوب صندل

نت‌های پایه: آکوردهای چوبی از عود و چوب رُزبرند دیور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *