دانستنی های جنسی

حکم شرعی خوردن واژن و آلت تناسلی | آموزش + فیلم

خوردن واژن

در این مطلب از کادولین به احکام اسلامی از نظر مراجع محترم تقلید در مورد خوردن واژن زن و آلت تناسلی مرد می پردازیم و بعد این عمل جنسی را از نظر پزشکی و بهداشتی مورد بررسی قرار خواهیم داد. با کادولین همراه باشید تا به بررسی دقیق این موضوع و ابعاد مختلف آن بپردازیم.

سوال : خوردن واژن برای شوهر چه حکمی دارد؟

پاسخ: مکیدن و لیسیدن اعضای مختلف زن و شوهر توسط همدیگر اشکال ندارد و جایز است. زن و شوهر می توانند هر نوع لذتی را از همدیگر ببرند. لیکن بلعیدن رطوبتی که از بدن همدیگر خارج می شود حرام است. ( امام خمینی، تحریر الوسیله، ج2 ، کتاب النکاح ، مسأله 15، ص 242 )

سوال : آیا مکيدن آلت تناسلي زن و شوهر اشکال دارد؟

پاسخ: مکيدن اعضاى تناسلى زن و شوهر و وارد كردن آلت در دهان زن با رضايت همديگر در صورتي که باعث بيماري نشود ، از نظر شرعي اشکال ندارد. بلعيدن عمدي رطوبتي که خارج مي شود ،حرام است. اما اگر زن راضي نباشد، مرد نمي تواند زن را مجبور به مکيدن آلت تناسلي خود نمايد. ( آیت الله سیستانی ، توضیح المسایل، م 2371)

هر چند زن و شوهر به هر شکلي که مايل باشند، مي توانند از يکديگر لذت جنسي ببرند، اما بهتر است مرد و زن مؤمن از راه هاي متعارف از همديگر لذت ببرند. لذت بردن جنسي از طريق مکيدن ، خوردن و ليسيدن آلت همديگر با کرامت زن و شوهر مؤمن و مسلمان سازگار نيست.

هم چنين از نظر پزشکي بايد مسائل بهداشتي اين نوع لذت بردن رعايت شود، زيرا آلت تناسلى در معرض ابتلا به بيمارى هاى پوستى و رشد قارچ هاى مختلف قرار دارد. براي ليسيدن آلت و خوردن واژن بايد مطمئن باشند که ناراحتى پوستى و ديگر بيمارى ها وجود ندارد و ناحیه تناسلی از پاکیزگی کامل برخوردار باشد.

سوال : آيا در اسلام خوردن آلت جنسي مرد توسط همسرش اشكالي دارد توضيح دهيد؟

پاسخ: خوردن آلت جنسي مرد توسط همسرش اشکال شرعی ندارد و حلال است؛ ولی منی که از بدن مرد خارج می شود نجس است و خوردنش حرام می باشد. ترشحات دیگری که در موقع رابطه جنسی از آلت تناسلی مرد یا زن بیرون می آید، پاک است؛ اما بنا به احتیاط واجب نباید خورده شود. این کار از کامجویی های غیر متعارف محسوب می شود و بر زن واجب نیست که در این گونه موارد خواسته شوهر را اجابت کند. (آیت الله مکارم شیرازی، بخشی از مسائل کثیر الابتلا، مسئله 93)

بالش سکس با 25 پوزیشن
بالش زناشویی لاولی کمبو با 25 پوزیشن

سوال : آیا ساک زدن زن برای مرد گناه کبیره است؟

پاسخ: ساک زدن زن برای شوهرش گناه نیست ولی نباید مایع خارج شده از آلت مرد را فرو برد و شایسته است از ساک زدن خودداری شود. (آیت الله مکارم شیرازی، بخشی از مسائل کثیر الابتلا، مسئله 93)

آموزش س.ک.س دهانی ( خوردن واژن و آلت تناسلی )

خیلی از مردها با لیسیدن و یا خوردن واژن همسر خود عشق را ابراز می کنند. در مقابل مردان زیادی هم هستند که هیچ علاقه ای به این کار ندارند. ممکن است گاهی عده کمی از زنها هم از لیسیدن آلت شان هیچ لذتی نبرند. بنابراین شما باید از تمایل طرف مقابل اطلاع کافی داشته باشید. گاهی انجام این عمل مرد را هم بیشتر تحریک کرده و موجب می شود او در مراحل بعدی مقاربت لذت بیشتری از رابطه ببیرد.

برای اینکه طعم و بوی دستگاه تناسلی زن برای شما آزار دهنده نباشد، بهتر است ابتدا با هم به حمام رفته و ضمن عشق بازی موهای آنرا تراشیده و یکدیگر را با صابون بشویید و یا اینکه از ژل زرد ایموشن جهت رفع بوی بد استفاده نمایید.

بعد از شستن دست ، یک یا دو انگشت را وارد واژن کرده و دایره وار بچرخانید درست مثل وقتی که داخل یک لیوان را می شویید. آیا لذتبخش نبود؟ حال می توانید زبانتان را با خیال راحت هرجا که دوست دارید وارد کنید و اقدام به خوردن واژن نمایید.

حالت های مختلف خوردن واژن زن توسط مرد

زن به پشت خوابیده بین پاهای او دراز بکشید و پاهایش را روی شانه تان قرار دهید. یا اینکه او روی لبه تخت بنشیند و شما مقابل او روی زمین زانو بزنید. یک راه دیگر اینست که او پاهایش را دو طرف سرتان بازکند و تقریبا” روی صورت شما بنشیند. (در این حالت احتمالا صورتتان خیلی خیس خواهد شد)

خوردن واژن زن

یکی از بهترین وضعیتها برای خوردن واژن حالت ۶۹ است. وقتی زن به حالت وارونه روی شما قرار بگیرد می توانید هر دو یکدیگر را تحریک کنید و از زبان و دستتان همراه هم استفاده کنید. گاهی می توانید در این وضعیت جای خود را با یکدیگر عوض کنید. خیلی از زوجها راحتتر هستند تا رابطه دهانی را در حالتی که به پهلو کنار یکدیگر خوابیده اند انجام دهند. حتی می توانید شیوه های مختلف جدید را نیز امتحان کنید.

بهترین راه به ارگاسم رساندن زنان از طریق مقاربت دهانی استفاده از ضربات ریتمیک و پشت سر هم زبان به کلیتوریس است.

همچنین بخوانید : علت تمایل مردان به رابطه دهانی و خودداری برخی زنان از انجام آن !؟

روش لیسیدن آلت مرد

آلت مرد از چهار قسمت حساس تشکیل شده است: بیضه ها – انتهای بیضه ها (ما بین مقعد و بیضه ها – طولآلت – سر آلت(حشفه)
لیسیدن و بازی کردن با همه این مناطق توصیه می شود.
سر آلت تحریک پذیرترین قسمت است. به آرامی بلیسید.
در قسمت طول آلت بخش تحتانی حساس تر است.
ابتدا با نوک زبان با آلت بازی کنید.
سر آلت را با لبهای خود بمکید.
مجددا از نوک زبان استفاده کنید.
می توانید آلت را کنترل شده در دهان فرو کنید. به دفعات متعدد ادامه دهید.  برخی مردان زود انزال هستند و با این عمل به انزال می رسند.

خوردن آلت مرد

عوارض خوردن آب منی

به گفته پزشکان اصولا هرچیزی که از بدن انسان طی فرایندی خاص، طبیعی و یا غیر طبیعی دفع می شود مانند عرق ، ادرار، مدفوع ، خون ، ناخن ، شوره  و منی غیر قابل خوردن وچندش آور و همچنین دارای میکروب و مشکلات قارچی خواهد بود. به دلیل اینکه مواد دفع شده جزوء سموم حاصل از فعل وانفعالات بدن یا محل مناسبی برای تجمع ، رشد و تکثیر مبکروب ها هستند.

همچنین در بعضی از بیماری های خاص روانی وانحرافات جنسی خوردن این ضایعات انجام می شود که متاسفانه در اثر ترویج فیلم های غیراخلاقی این حالت بوجود آمده در حالی که در حالت عادی افراد از این کار چندش دارند  و فراموش نکنید که مایع منی از نظر شرعی نیز نجس می باشد و خوردن آن حرام است.

جمع بندی

نظر اکثریت زوج ها را نمی توان در یک محدوده خاص تعریف کرد. در واقع سلیقه زوجها در مورد رابطه دهانی بسیار متفاوت است. عده ای بطور کامل از رابطه دهانی پرهیز می کنند و برخی آن را جزء جدانشدنی از رابطه جنسی روزمره خود می دانند. عده ای بیشتر تمایل دارند که برای آنها این کار انجام شود تا برای دیگری انجام دهند (معمولا خانم ها). برعکس عده ای تمایل زیادی برای انجام آن نشان می دهند (معمولا آقایان). توصیه متخصصان این است که زوج ها بدون خجالت و تعارف در خصوص این موضوع با هم صحبت کنند. پس خجالت را کنار بگذارید و برای مذاکره پیش قدم شوید.

اگر بخواهیم به چند مزیت رابطه دهانی در زوجها اشاره کنیم می توانیم از این موارد یاد کنیم:

رابطه دهانی امکان جذابی برای متنوع کردن رابطه جنسی به زوج ها می دهد. خوردن واژن و یا لیسیدن آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نشاط و هیجان قبل از شروع یک رابطه جنسی می شود. معمولا شروع تحریک ناحیه تناسلی با خوردن واژن یا بوسیدن و لیسیدن آرام ناحیه مدخل مهبل و بخصوص کلیتوریس باعث ترشح و لغزندگی کافی مهبل و آمادگی آن برای مرحله دخول آلت بدون درد و سوزش می شود. در مورد مردان هم بخصوص آنان که در سنین میانسالی یا بالاتر قرار دارند تحریک دهانی آلت باعث سفت شدن بهتر و سریعتر آن می شود (درصورتی که ممکن است در حالت معمول با تماس با آلت زن به اندازه کافی سفت نشود)

رابطه دهانی سکس دهانی خوردن واژن

خوردن واژن و آلت تناسلی مردانه باعث ایجاد حالت نوعی خضوع جنسی لازم برای ادامه یک رابطه جذاب دو طرفه می شود. بسیاری از آقایان هنگام رابطه جنسی ممکن است هنوز به نوعی رابطه رئیس و مرئوس و یا قوی و ضعیف را با همسر خود حفظ کرده باشند (دست کم ممکن است خانمها هنوز چنین احساسی داشته باشند). خوردن واژن یا بوسیدن و لیسیدن آن در این موارد به او نشان می دهد که هنگام رابطه جنسی باید چنین احساساتی را کنار گذاشت و فقط به فکر لذت بردن از رابطه جنسی بود.

تحریک دهانی را می توان بعنوان جایگزین مناسبی برای روابط جنسی کاملا آلت محور معرفی کرد. تصور بعضی از زوج ها از رابطه جنسی تنها دخول آلت مرد بداخل مهبل زنانه ، حرکتهای متوالی آلت و سرانجام انزال و ارضاء دوطرفه است. اما درصورت بروز اشکال در روند سفت شدن آلت و یا زودارضایی و یا درد و سوزش و انقباض عضلات مهبلی این روند بصورت بسیار آزارنده و خسته کننده ای در خواهد آمد که براحتی زندگی زناشویی دوطرفه را مختل می کند. استفاده از رابطه دهانی دوطرفه می تواند جایگزین خوبی برای دخول آلت باشد. دراینصورت زوجها می توانند با آرامش و راحتی بیشتری به ادامه رابطه خود بپردازند و حتی الامکان در فرصت مناسب تری به بررسی و درمان مشکل پیش آمده بپردازند.

در مورد بهداشتی بودن یا نبودن خوردن واژن باید گفت با وجود اینکه بطور طبیعی گونه هایی از باکتری های اغلب غیربیماریزا (و بعضا بیماریزا) در مدخل و داخل مهبل خانمها حضور دارند معمولا خوردن واژن منجر به بروز مشکل جدی نمی شود و شما با خیال راحت می توانید از بوسیدن و لیسیدن این قسمت لذت ببرید. البته درصورت وجود هرگونه احتمال عوامل بیماریزای مقاربتی (مانند تبخال یا سوزاک) بهتر است اینکار با تأمل بیشتری صورت بگیرد. مشکلی که در مورد خانم ها وجود دارد این است که درصورت داشتن رابطه جنسی کنترل نشده با چند نفر بدلیل بی علامت بودن عفونت در خانم ها اغلب تا مدت ها از وجود آلودگی اطلاعی در دست نیست. نکته مثبت در مورد آقایان این است که با استفاده از انواع مختلف کاندم های زبانی می توانند بدون هراس از امکان انتقال عوامل بیماری زا اقدام به خوردن واژن نمایند. نکته جالب توجه این است که بعضی اصرار دارند که زوج ها حتی در دوران قاعدگی خانمها هم لازم نیست از رابطه دهانی اجتناب کنند و می توان اینکار را بدون تماس با خون قاعدگی انجام داد (درهرحال فکر میکنم اغلب زوجها به اصطلاح ترجیح بدهند عطای این کار را به لقای آن ببخشند).

فروشگاه اینترنتی کادولین امکان خرید کاندوم و تحویل فوری را در تهران فراهم کرده است. ارسال به سایر شهر ها نیز با پست پیشتاز در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

45 دیدگاه در “حکم شرعی خوردن واژن و آلت تناسلی | آموزش + فیلم

 1. محمد گفت:

  مطلب خیلی خوبی بود. ممنون. فقط اگه عکس و فیلم‌ هم دارید لطفا بزارید.

 2. سیاوش گفت:

  خوردن واژن باحالترین جای سكسه.برای مرد و زن شديدا لذت بخشه.
  ولي زنا خيلي حال ميكنن با اين كار

 3. ممل گفت:

  نمی دونستم مراجع به این مسائل هم می پردازن. جالب بود.

  1. گمنام گفت:

   مراجع باید به همه چیز بپردازند هر چیزی که فکر کنی

 4. نگین گفت:

  من برای بار اول خودم سر شوهرم رو به سمت واژنم هدایت کردم. بدون اینکه حرفی بزنم. همین باعث شد که اون متوجه بشه من این کارو دوست دارم.

  1. ماری گفت:

   نگین جان من روم نمیشه :(((

   1. samira گفت:

    رو نمیخواد که عزیزم . به نظر من بدون خجالت مستقیم با شوهرت بحرف

    1. Nushin گفت:

     چند ماهی طول کشید تا من و شوهرم این کارو خوب انجام بدیم.

     1. zizi گفت:

      به نظر منم هیچ خجالتی نداره. راحت باشید با همسراتون.

   2. ناشناس تنها گفت:

    اصلا این حرف رو نزن زن و شوهر باید هر چیزی رو باهم در میون بزارن

  2. امیر گفت:

   مرسی گلم . افرین به تو

   1. ابراهیم گفت:

    شما اگر اداب اسلامی را خوانده باشید، اداب میگویند که خوردن غذا حتما با دست راست انجام شود، به این دلیل که دست چپ معمولا برای شستن نجاسات به کار برده میشود، و با دستی که نجاسات را میشورید غذا نخورید، چه برسد به اینکه خود نجاست را وارد دهان خود کنید، و اینکه برای انسان مسلمانی که روزی پنج بار نام مبارک خداوند را در دهانش میگوید چطور ان را با نجاست مالش دهد؟؟؟ و حتی حدیثی از پیامبر نقل شده است که آب دهان را در دستشویی نریزید چون از دهانی خارج شده است که نام مبارک خداوند را میگوید. از امام علی ع پرسیدند مقاربه چیست، گفتند مقاربه یعنی ملاقات دو نجاست است.

  3. سعید گفت:

   افرینبه تو کاش تو مال من بودی

  4. احمد گفت:

   یه عهده ای از خانمهارو میبینیم که بخاطر ارتباط بهتر وبیشتر از شعور بالایی برخوردارن من سالهای تقریبا زیادی هست کنار همسرم هستم ولی ابراز تمایل همیشه از طرف من بوده نه اینکه خوشش نیاد ولی اگه من نزدیک نشم اون نمیاد جلو شاید خیلی وقتها مجادله ای هم داشتیم من همیشه پایبند بودم به رابطه زناشویی اما شاید کسی دیگه ای اگه بود هرز میرفت

 5. رضا گفت:

  این کار ها از انسان مومن بعید است. این ها وارد شده از فرهنگ غربه

  1. ناشناس گفت:

   دو کلام از ننه عروس

  2. یه بدبخت گفت:

   غرب چیه عرب بدترکیب

  3. گمنام گفت:

   چرا چرت و پرت میگی احکام از غرب اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا نمیدونید چرت نگید

 6. Niusha گفت:

  اگه دو طرفه باشه خوبه. اول اون طرفی که بیشتر دوس داره شروع کنه و بعد طرف مقابل

 7. sisi گفت:

  چیه نشستید با هم ک*سعشر میگین حالم بهم خورد جم کنید باو

 8. نگار گفت:

  همه شما که این مطالب رو خوندین تو کفین مثل من خخخخخخخ

 9. مرتضی گفت:

  ۱ساله ازدواج کردیم.زنم آلتمو نمیخوره. میگه چندشم میشه؟ به نظرتون چاره چیه؟ رو رابطه مون تاثیر منفی گذاشته

 10. الهه گفت:

  اخ اخ گفتی منکهههههه خیلی دلم خواست?

  1. cam گفت:

   خخخ خب بیا بحرفیم

 11. الهه گفت:

  اخ اخ اره والا منکه خیلی دلم خواست ?

  1. احمد گفت:

   خوب شاید مجردین که دلت خواست

 12. کیان گفت:

  اخ اخ منم دوس دارم

 13. ابوالفضل گفت:

  من چندشم میشه چیکار کنم

  1. امیر گفت:

   سلام دوستان من خانومم دو سه باری التمو نمیخورد ولی بعد یه مدت خودش پا در میانی کرد یعنی میخوام بگم که اگه همسرتون اجتناب میکنه از خوردن الت یکم صبر کردن خودش بعد یه دو سه باری پیش قدم میشه

 14. farzane گفت:

  من واقعا روم نمیشه به شوهرم بگم. خوشم که اصلا تو باغ نیست. چند وقته دارم میفکرم که چی بگم چجوری بگم. نکنه یدفه برگرده چیزی بگه یا مشکلی بوجود بیاد :(((((((((

  1. احمد گفت:

   شما باید بگید بهش

 15. فاطی گفت:

  بدون تردید بهترین قسمت رابطه جنسی هست?

 16. امیر گفت:

  سلام .من مجرد هستم 42 سالمه.شمارو به قران قسم میدم .ازاد ازاد توی این کشوری که ما داریم زندگی کنید .خودتونو بدبخت .تو سری خور .زن ذلیل. نکنید به قران قسم گرفتار میشیداگه ازدواج کنید با انواع واقسامه خیانتها .دروغها.حسادتها.بی معرفتیهاو….. یا موارده اینچنینی گرفتار میشید .به جانه مادرم قسم دختره خوب مانند دهه پنجاه یا قبلش وجود نداره.خودتونو گرفتار نکنید پسرهای مجرد .با مادرتون زندگی کنید راحترید یا به همسرتون .خب معلومه با مادر. من نمیدونم به خاطر چند دقیقه رابطه خودتونو یک عمر بد بخت میکنید .اگه زندگی این چند دقیقه رابطه است بازار ازاد فوق العاده انواع واقسامش وجود داره.بایید باهم متحد بشیم در ازدواج نکردن پسرا تو جامعه…….. فرهنگ سازی کنیم. ونکته دیگه اینکه دخترای الان کوچکترین حرفی بزنید مهریرو انلاین میزارن اجرا به خدا دروغ نمیگم.خودتون شاهد هستین. شمارو به قران قسم ازدواج نکنید. برای همتون ارزوی تندرستی وخوشبختیو دارم یا علییییی امیر ازاد

  1. علی گفت:

   به نظر بنده خوردن الت مردا برای شروع رابطه و همچنین خوردن واژن خانوما برای پایان رابطه از اصول س.ک.سه

  2. مهدی گفت:

   من نمیدونم چرا تویی که تو جملاتت از قرآن و امام علی و اینا صحبت میکنی چنین طرز فکری داری ، همونطور که مرد خوب و بد هست ، زن خوب و بدم هست ، بستگی به طرف داره که چه کسیرو انتخاب کنه . همین ،
   خدا به همراه همتون

 17. مهاجر گفت:

  برا زن و شوهر که رو در بایستی نداره 18 ساله با همسرم زندگی میکنم از روز اول این مساله را بین خودمون حل و فصل کردیم …چه لذتی بهتر از این .

  1. امیر گفت:

   سلام .انشاالله سالیانه سال در کنار همسر زنگی کنید من حرفم اینه که ازدواج نکنید پسرهای مجرد.اصلا ربطی به رو دربایستی نداره اقا مهاجر عزیز

  2. امیر گفت:

   این واقعیتیه که تو کشوره ماست ربطی به دیدگاه نداره.

 18. آرمان گفت:

  امیر عزیز تمام دختر ها مثل هم نیستند بخدا دخترای خوب هم پیدا میشن که فقط شما رو بخاطر خودت بخوان.بجای اینکه پسرا رو از ازدواج دور کنی از خدا بخوا یه فرشته رو بزاره جلو روت . ❤

 19. Sobhan گفت:

  آخه چرا تو کف باشی دیوونه؟ 😂😂🤦‍♂️

 20. جوجوووو گفت:

  براي زوج مسلمان و مومن اينكارا جايزنيست

  1. گمنام گفت:

   چی چه ربطی داره برای چی جایز نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟ خدا اجازه داده تو چی میگی؟

  2. داریوش گفت:

   هر چیزی که در روابط زناشویی باعث لذت طرفین میشه جایزه …انجام بدین چه چیزی بهتر از اینکه دو زوج باهم سکس کنن بهترین حاله

 21. عارف گفت:

  آخ آخ دلم خواست لذت بخش ترین کاره

 22. Zahra گفت:

  سلام میخواستم یه چیزی بهتون بگم اگه شما کسایی رو تو اطرافتون دیدین که خیانت کردن ، دروغ گفتن ، بی معرفتی کردن این به معنی این نیست که همه اینطورین دلیل همه هم از ازدواج این نیست که با هم رابطه داشته باشد من قسم خوردن به چیزایی رو که حقیقت ندارن و اصلا دوست ندارم و شما اومدین به جون عزیز ترین آدم تون تو زندگی و کتاب مقدسمون قسم خوردین و این اصلا درست نیست من آرزو میکنم خدا خانمومی رو سر راه تون قرار بده که متوجه بشین اشتباه میکردین و به خوشبختی واقعی برسین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *