خرید محصولات جنسی و پیشگیری از بارداری در جامعه سنتی ایران برای خیلی از افراد مشکل است. فیلم کوتاهی که مشاهده می کنید مشکل یک زوج جوان در خرید کاندوم است. این زوج بعد اینکه هیچکدام حاضر نیستند به داروحانه مراجعه کنند ، از خرید منصرف می شوند و با اینکه هنوز ابتدای زندگی مشترکشون هست و شرایط و آمادگی لازم را برای داشتن فرزند ندارند ، بدون لوازم پیشگیری اقدام به برقراری رابطه جنسی می کنند که نتیجه آن فرزندی است که علی رغم میل آنها متولد می شود. خرید محصولات زناشویی در ایران برای خیلی از زوج ها به همین شکل است. فروشگاه اینترنتی کادولین علاوه بر ارائه انواع کاندوم خاردار ، نازک ، تاخیری و … با درج توضیحات دقیق هر محصول و امکان مقایسه بین آنها امکان انتخاب کاندوم مناسب و شرایط خرید آنلاین را فراهم نموده است. تحویل فوری در تهران و ارسال پستی به سایر شهر ها در بسته بندی های محرمانه صورت می گیرد.

خرید کاندوم و پرداخت در محل توسط فروشگاه اینترنتی کادولین راه اندازی شد. وقتی سایت کادولین را باز می کنید، بین محصول و شما هیچ واسطه ای وجود ندارد. شما هر محصولی که بخواهید می توانید با مطالعه کامل توضیحات و مقایسه با سایر محصولات انتخاب نمایید و در بسته بندی کاملا محرمانه و خیلی سریع تحویل بگیرید. این از مزایای بزرگ فروشگاههای اینترنتی است که مردم هر روز بیشتر به آن تمایل پیدا می کنند.

پرداخت در محل کادولین

مجموعه کادولین بعد از سالها فعالیت در بازار اینترنتی و فیزیکی با دغدغه های مشتریان کاملا آشنا می باشد. ما به درستی می دانستیم که مشتریان برای خرید کاندوم و پرداخت در محل بسیار مشتاق هستند.