قوانین و مقررات در فروشگاه اینترنتی کادولین

 1. تنها مرجع اطلاع رسانی و پیگیری فروشگاه اینترنتی کادولین، وبسایت kadolin.ir می باشد و راه های ارتباطی مندرج در آن بوده و این فروشگاه مسئولیتی در قبال ارتباطات خارج از این موارد ندارد.
 2. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 3. فروشگاه اینترنتی کادولین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 4. فروشگاه اینترنتی کادولین به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 5. از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی کادولین ، سایت kadolin.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 6. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی کادولین درج نموده است.
 7. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 8. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال است.
 9. با توجه به نوسانات بازار چنانچه تغییراتی مبنی بر قیمت و موجودی کالاها وجود داشته باشند، کارشناسان کادولین شما را در جریان این موضوع قرار خواهند داد و همچنین در صورت عدم موجودی ، کالاهای مشابه به شما معرفی خواهد شد و یا جهت اخذ یا عودت مابه‌التفاوت هماهنگی‌های لازم صورت می‌پذیرد.
 10. با توجه به اینکه تامین برخی از محصولات کادولین توسط فروشنده های دیگر صورت می پذیرد، امکان اشتباه در قیمت گذاری و موجودی انبار وجود دارد. کادولین تمام تلاش خود را جهت کاهش این اشتباهات به کار خواهد گرفت. اما در صورت مغایرت موجودی محصول یا افزایش قیمت، موضوع را به اطلاع خریدار میرسانیم و در صورت عدم پذیرش خریدار، سفارش لغو خواهد شد.
 11. مسئولیت ارسال سفارشاتی که با پست ارسال می شود به عهده شرکت پست می باشد.
 12. خرید از کادولین به منزله پذیرش قوانین و مقررات است.