اخبار

قیمت انواع کاندوم

قیمت انواع کاندوم

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

در این مطلب از کادولین قصد داریم در مورد قیمت کاندوم در بازار ایران و نحوه خرید و تهیه آن توضیح دهیم. کاندوم از محصولات پرمصرف می باشد که  شما می توانید کاندوم مناسب خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری خریداری کنید و حداکثر طی دو ساعت در شهر تهران و حداکثر 48 ساعت در سایر شهر ها درب منزل تحویل بگیرید.

برای خرید کاندوم می توانید به داروخانه های سراسر کشور مراجعه نمایید. اما اگر این کار برای شما مشکل است و از خرید کاندوم خجالت می کشید می توانید به فروشگاه اینترنتی کادولین مراجعه نمایید و از بین مدل های متنوع موجود ، کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت فوری و محرمانه تحویل بگیرید. کادولین دارای بیشترین تنوع کاندوم است. به طوریکه قیمت کاندوم از 5 هزار تومان شروع می شود و تا 95 هزار تومان ادامه می باید.

قیمت کاندوم در بازار ایران

کاندوم های بازار ایران به دو دسته تقسیم کلی می شوند :

  1. کاندوم های ساخت داخل (شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند)
  2. کاندوم های خارجی ( که اخیرا وارداتشان ممنوع شده است به جز مدل ساگامی)

قیمت انواع کاندوم ساخت داخل :

در آذر ماه ۹۱ با تصویب دولت وقت، ثبت سفارش واردات کاندوم به عنوان یکی از کالاهای «غیرضروری و لوکس» به کشورمان ایران ممنوع شد و این فرصت برای تولید اشتغال در داخل کشور فراهم آمد تا با وارد کردن دستگاه های تولید کاندوم اقدام به تولید محصولی کنند که با همان برند خارجی عرضه می شود. در واقع این شرکت ها به طور کاملا دقیق همه چیز را کپی کردند. البته در حال حاضر کیفیت کاندوم تولید داخل بسیار بالا بوده و کاملا مشابه خارجی است.

قیمت کاندوم های ساخت داخل از حدود 5000 تومان شروع شده و به نزدیک 36000 هزار تومان می رسد. تفاوت قیمت نیز به خاطر تنوع نوع کاندوم و برند آن است. تنوع نوع شامل کاندوم خاردار ، کاندوم نازک ، کاندوم محرک ، کاندوم کلاسیک ، کاندوم سرد ، کاندوم گرم ، کاندوم تاخیری ، کاندوم میوه ای و … است. همچنین برند های مختلف نیز کاندوم های با کیفیت مختلف تولید می کنند.

کاندوم

کاندوم های ارزان قیمت تولید داخل کشور همگی از لاتکس های طبیعی تولید می شوند. برند های لوتوس، هات و اروس دارای کاندوم های قیمت مناسب رو به پاین می باشند. قیمت کاندوم در این دسته تقریبا ارزان است و 6 هزار تومان شروع می شود تا حداکثر 13 یا 14 هزار تومان.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”8″ orderby=”price” columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”1″ lazy_loading=”no” element_title=”چند نمونه کاندوم ارزان قیمت و با کیفیت تولید داخل” include=”8449, 9335, 9337, 5292, 5294, 5296, 5683, 3741″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

کاندوم های با کیفت تولید داخل همگی از مرغوب ترین لاتکس ها و با استاندارد های جهانی تولید شده و حتی به خارج نیز صادر می شوند. از برن های معروف در این زمینه می توان زنون ، اورز، کلایمکس ، کاپوت و ناچ کدکس را نام برد. قیمت کاندوم در این دسته نیز از 14-15 هزار تومان شروع شده و تا 30 هزار تومان ادامه پیدا می کند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”8″ orderby=”date” columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”1″ lazy_loading=”no” include=”9890, 8851, 9286, 3697, 9246, 2955, 15527, 7652″ element_title=”چند نمونه کاندوم با کیفیت تولید داخل”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

قیمت کاندوم خارجی :

کاندوم خارجی معروف در بازار ایران برند ساگامی است. این مارک بهترین کاندوم از نگاه کاربران اینترنت معرفی شده است. علت اینکه مردم هنگام خرید محصولات زناشویی در فروشگاه ها یا داروخانه ها ، کاندوم ساگامی ژاپن رو انتخاب می کنند این است که برند ساگامی جزء معدود کاندوم های موجود در ایران است که بصورت کامل در کشور مالزی و تحت لیسانس ساگامی ژاپن ساخته می شود. کاندوم ساگامی نازک ترین کاندوم جهان و از جنس پلی اورتان است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_products post_type=”ids” items_per_page=”8″ orderby=”date” columns=”4″ sale_countdown=”0″ stock_progress_bar=”0″ highlighted_products=”0″ products_bordered_grid=”1″ lazy_loading=”no” element_title=”کاندوم ساگامی ، بهترین کاندوم ایران” include=”8456, 8459, 8489, 8491, 8957, 16743, 16745, 16752″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

کاندوم ساگامی به دلیل ساخته شدن از جنس پلی اورتان علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی می‌باشد. این محصول به دلیل ضخامت فوق العاده کم خود قابلیت اتنقال گرمای بدن به طرف مقابل را دارد. هر چند استجکام این کاندوم بسیار بالا است اما به دلیل نوع چینش مولکول های اورتان دارای سطحی بسیار نرم و صاف می‌باشد. این محصول قابلیت بالا در سازگاری با بدن دارد و هیچ گونه بویی ندارد. شفافیت بالای این محصول باعث می شود تا تحریک چشمی به صورت کامل اتفاق بیفتد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *