اخبار

قیمت انواع کاندوم

قیمت انواع کاندوم

در این مطلب از کادولین قصد داریم در مورد قیمت انواع کاندوم در بازار ایران و نحوه خرید آن توضیح دهیم. شما می توانید کاندوم مناسب خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید و حداکثر طی دو ساعت در شهر تهران درب منزل تحویل بگیرید. ابتدا به بررسی کاندوم های مختلف در ایران می پردازیم.

برای خرید کاندوم می توانید به داروخانه سراسر کشور مراجعه نمایید. اما اگر این کار برای شما مشکل است و از خرید کاندوم خجالت می کشید می توانید به فروشگاه اینترنتی کادولین مراجعه نمایید و از بین مدل های متنوع موجود ، کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صورت فوری و محرمانه تحویل بگیرید.

قیمت انواع کاندوم در بازار ایران

کاندوم های بازار ایران به دو دسته تقسیم می شوند :

  1. کاندوم های ساخت داخل (شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند)
  2. کاندوم های خارجی ( که اخیرا وارداتشان ممنوع شده است به جز مدل ساگامی ژاپن)

قیمت انواع کاندوم ساخت داخل :

پس از ابلاغ قانون جدید تنظیم خانواده و ممنوع شدن واردات کاندوم ، این فرصت برای تولید اشتغال در داخل کشور فراهم شد تا با وارد کردن دستگاه های تولید کاندوم اقدام به تولید محصولی کنند که با همان برند خارجی عرضه می شود. در واقع این شرکت ها به طور کاملا دقیق همه چیز را کپی کردند. البته در حال حاضر کیفیت کاندوم تولید داخل بسیار بالا بوده و کاملا مشابه خارجی است.

قیمت انواع کاندوم های ساخت داخل از حدود ۵۰۰۰ تومان شروع شده و به نزدیک ۳۶۰۰۰ هزار تومان می رسد. تفاوت قیمت نیز به خاطر تنوع نوع کاندوم و برند آن است. تنوع نوع شامل کاندوم خاردار ، کاندوم نازک ، کاندوم محرک ، کاندوم کلاسیک ، کاندوم سرد ، کاندوم گرم ، کاندوم تاخیری ، کاندوم میوه ای و … است. همچنین برند های مختلف نیز کاندوم های با کیفیت مختلف تولید می کنند.

کاندوم

کاندوم های ارزان قیمت تولید داخل کشور همگی از لاتکس های طبیعی تولید می شوند. برند های لوتوس ، هات و اروس دارای کاندوم های قیمت مناسب رو به پاین می باشند.

چند نمونه کاندوم ارزان قیمت تولید داخل

کاندوم های با کیفت تولید داخل همگی از مرغوب ترین لاتکس ها و با استاندارد های جهانی تولید شده و حتی به خارج نیز صادر می شوند. از برن های معروف در این زمینه می توان زنون ، اورز، کلایمکس ، کاپوت و ناچ کدکس را نام برد.

چند نمونه کاندوم با کیفیت تولید داخل

قیمت انواع کاندوم خارجی :

کاندوم خارجی معروف در بازار ایران برند ساگامی است. این مارک بهترین کاندوم از نگاه کاربران اینترنت معرفی شده است. چرا مردم هنگام خرید محصولات زناشویی در فروشگاه ها یا داروخانه ها ، کاندوم ساگامی ژاپن رو انتخاب می کنند . این برند جزء معدود کاندوم های موجود در ایران است که بصورت کامل در کشور مالزی و تحت لیسانس ساگامی ژاپن ساخته می شود. کاندوم ساگامی نازک ترین کاندوم جهان و از جنس پلی اورتان است.

کاندوم ساگامی به دلیل ساخته شدن از جنس پلی اورتان علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی می‌باشد.

این محصول به دلیل ضخامت فوق العاده کم خود قابلیت اتنقال گرمای بدن به طرف مقابل را دارد.

هر چند استجکام این کاندوم بسیار بالا است اما به دلیل نوع چینش مولکول های اورتان دارای سطحی بسیار نرم و صاف می‌باشد.

این محصول قابلیت بالا در سازگاری با بدن دارد و هیچ گونه بویی ندارد.

شفافیت بالای این محصول باعث میشود تا تحریک چشمی به صورت کامل اتفاق بیفتد.

کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =