ویدئو ها

هیس! اینجا راجع به مسائل جنسی حرف نزنید!

تابوی مسائل جنسی در ایران

هیس! اینجا راجع به مسائل جنسی حرف نزنید!

دکتر اسماعیل تبار: چرا روابط زناشویی زوج ها سرد است اما با غریبه ها ارتباط گرمی دارند؟ تلویزیون صحبت کردن در مورد مسائل زناشویی را زشت می داند! مسخره است که خدارا دوست داریم اما رابطه خوبی با همسرمان نداریم/ زنان غربی بیشتر از زنان کشورمان اصول زندگی را رعایت می کنند/ ما به دختران و پسرانمان عشق را یاد نمی دهیم!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،کارشناسان از کاهش سن بلوغ، افزایش ایدز در اثر ارتباطات جنسی، حتی افزایش بیماری های جنسی دختران و بسیاری دیگر از خطرات ناشی از بیماری های جنسی برای نوجوانان هشدار می دهند. در این شرایط هیچ بحثی از اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مسائل جنسی در مدارس و نظام آموزشی ما دیده نمی شود و صحبت از این مسائل در مدرسه، تابو تلقی می شود.

غریزه جنسی و بیداری آن در دوران بلوغ، مشکلات زیادی برای نوجوانان پدید می آورد. بنابر این وظیفه مربی است تا با احتیاط، ذهن نوجوان را در این زمینه روشن کند و به او کمک کند، راه را از چاه باز شناسد. نوجوان مشکلات جنسی و روانی خود را با هر کسی در میان نمی گذارد، به همین خاطر، وجود مشاوران و معلمانی که آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشند، ضروری است. وظیفه اولیای مدرسه و سایر کارکنان آن است که با تدارک برنامه های مناسب، احتمال بروز بعضی زمینه های انحرافی نوجوانان را از جانب همسالان آن ها به حداقل برسانند.

کاندوم سه بعدی کاپوت خاردار

کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “هیس! اینجا راجع به مسائل جنسی حرف نزنید!

  1. حسین گفت:

    استفاده از کاندوم ازلحاظ پیشگیری بیماریهای واگیردار و عفونی وپیشگیری ازباردارشدن ناخواسته خوب است ولی اگر رابطه جنسی کنترل شده باشد وزنوشوهر باشند بنظرم نیازی نیست چون لذت لمس وگرم وداغ بدن زن راازمردوبلعکس میگیرد.حیف نیست بیحسی داشته باشه وانگار میخواهی دندون بکشی ماکه هیچ حسی نداشتم نه من ونه شریک جنسی من. ولی ازنوع خاردار بعلت شرایط خاصی که دارد وشریک جنسیم لذت میبرد منم لذت میبرم ودرمواقع خاصی استفاده میکنم. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *