دانستنی های جنسی

کاندوم خاردار چیست؟ + عکس و فیلم

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار یکی از انواع پر طرفدار و پرفروش کاندوم محسوب می شود. به کاندومی که دارای هر نوع برجستگی اعم از حلقوی، شیاری، دون دون و یا برجستگی خیلی درشت باشد، کاندوم خاردار می گویند. نوع رایج آن کاندوم خاردار معمولی موجود در بازار است. اما به واسطه پیشرفت تکنولوژی کاندوم خاردار بسیار متنوع شده است. البته اینکه چه طرحی بیشترین احساس تحریک و لذت را دارد یک مسئله منحصر به فرد و سلیقه ایست. با این حال فروشگاه اینترنتی کادولین امکان خرید کاندوم در انواع مختلف را فراهم کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا توضیحات بیشتری خدمتتان ارائه کنیم.

چه کاندوم خارداری بخریم؟

تنوع طرح ها آنقدر زیاد هست که حتما کاندوم مورد علاقه خودتون رو پیدا خواهید کرد. در ایران نیز کاندوم های خاردار توسط برند های مختلف تولید می شود.

کاندوم فضایی

بعد از کاندوم کلاسیک، کاندوم های خاردار اولین مدلی بوند که تجاری سازی شد و دلیل آن چیزی نبود جز ایجاد تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش رضایت جنسی در زوجین.

کاندوم خاردار علاوه بر جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی، باعث تحریک بیشتر بانوان شده و زمان رسیدن به ارگاسم را در آنها کاهش می دهد. علت این موضوع هم کاملا مشخص است و چیزی نیست جز تحریک نقطه جی. از طرفی آقایان نیز با استفاده از کاندوم خاردار اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند چرا که در ارضا شریک جنسی خود موفق ترند.

معرفی انواع کاندوم خاردار در بازار ایران

کاندوم های خاردار در بازار ایران به چهار دسته تقسیم می شوند :

1- کاندوم خادار معمولی (خارهای ریز)
2- کاندوم خادار درشت ( تا سه برابر درشت تر)
3- کاندوم خاردار خیلی درشت (فضایی)
4- کاندوم ژله ای قابل شستشو (سیلیکونی)

در ادامه با کادولین همراه باشید تا به معرفی کامل این چهار دسته و نحوه خرید هر کدام بپردازیم.

1- کاندوم خاردار معمولی

این نوع کاندوم معمولا دارای برجستگی های ریز به صورت دون دون روی بدنه اش است. بیشتر این مدل ها حاوی ماده روان کننده نیز می باشد. این نوع کاندوم برای افرادی که می خواهند یک رابطه ملایم همراه با لذت طولانی داشته باشند توصیه می شود.

همانطور که گفته شد این کاندوم ها دارای برجستگی های ریز و کمی درشت روی بدنه خود هستند. عکس زیر یک نمونه کاندوم خاردار ریز ست.

کاندوم خاردار درشت
عکس کاندوم های خاردار معمولی

2- کاندوم خاردار درشت از جنس لاتکس

از این نوع کاندوم خاردار در حال حاضر دو مدل در ایران وجود دارد. یکی از برند ناچ کدکس با 690 خار درشت و یکی از برند کاپوت با 1001 خار درشت. هر دو این دو مدل دارای خار های تا سه برابر درشت تر نسبت به مدل های خاردار معمولی هستند.

هر دو مدل ذکر شده در بسته بندی 10 عددی تولید می شود و بسیار مقرون به صرفه است.

کاندوم خاردار درشت big dots

در ادامه با کادولین همراه باشید تا هر دو مدل رو معرفی کنیم.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس NACH BIG DOTS

شرکت کدکس این بار اقدام به ارائه کاندوم خاردار جدیدی کرده است که طرفداران زیادی را در مدت کم جذب خود کرده است. کاندوم خاردار درشت با 690 خار نقطه ای در سراسر کاندوم که سبب تحریک نقطه جی در زنان می شود. خارهای درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم می باشد. این خار ها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر است.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس big dots
کاندوم خاردار ناچ کدکس با 690 خار درشت

کاندوم خاردار درشت کاپوت KAPOOT BIG DOTS

 کاندوم خاردار درشت دارای ۱۰۰۱ خار نقطه ای درشت در سراسر کاندوم است که سبب تحریک نقطه جی در زنان می شود. خار های درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم می باشد. این خار ها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر است.

کاندوم خاردار درشت کاپوت مدل big dots
فیلم کاندوم خاردار درشت بیگ دات BIG DOTS

3- کاندوم فضایی ، کاندوم خاردار بسیار درشت

یکی از جدیدترین کاندوم های موجود در بازار کاندوم فضایی هستند که به تازگی اجازه فروش در ایران را پیدا کرده اند. شما می توانید این مدل ها را از مراکز معتبر فروش کاندوم  مثل فروشگاه کادولین تهیه کنید.

هدف از تولید این مدل ها ایجاد حداکثر لذت برای بانوان است. این کاندوم ها به کاندوم فضایی معروفند و اگر درست استفاده شوند حداکثر رضایت جنسی را در طرفین ایجاد می کنند.

کاندوم های فضایی همان طور که از نامشان پیداست، کاملاً متفاوت و متمایز هستند. دارای برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنۀ می باشند که این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدّت تحریک کنند. به همین دلیل، این کاندوم ها حس قدرت و توانمندی بیشتری را به مردان می دهد و به دلیل توانایی بالایی که در رابطۀ جنسی به مرد می دهد، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مدل های مخالف کاندوم فضایی

1- عکس کاندوم فضایی اره ماهی با دکمه ها و خار های درشت

کاندوم فضایی اره ماهی
خرید مدل اره ماهی

2- عکس کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم فضایی شمشیری

3- عکس کاندوم فضایی مدل دکمه دار

کاندوم فضایی دکمه دار

4-عکس کاندوم فضایی چرخشی یا خار های مارپیچ

کاندوم فضایی چرخشی

5- عکس کاندوم فضایی مدل طوقی

کاندوم خاردار طوقی
کاندوم فضایی طوقیخرید مدل طوقی

تا الان سه مدل کاندوم خاردار مختلف رو معرفی کنیم. کاندوم خاردار ریز ، خاردار درشت و خاردار خیلی درشت. اما یک مدل دیگر نیز در بازار موجود هست که به کاندوم ژله ای معروف شده است.

4- کاندوم خاردار درشت قابل شستشو (سیلیکونی)

اما نوع چهارمی از کاندوم خاردار درشت وجود دارد که با بقیه متفاوت است. این مدل که به کاندوم ژله ای یا سیلیکونی معروف است و از جنس لاتکس نیست. به همین دلیل قابلیت شستو دارد. در واقع این مدل رو می توان روکش آلت نامید. بهتراست قبل از استفاده از این مدل حتما از کاندوم معمولی استفاده کنید. چون این مدل کاندوم ها بیشتر جنبه افزایش لذت در رابطه را دارند تا جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی!

کاندوم ژله ای قابل شستشو

رسیدن به ارگاسم

نکتۀ مهم در مورد کاندوم خاردار آن است که بسیاری از بانوان که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربۀ ارگاسم را نداشته اند با این کاندوم ها برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند، از این روی، مردانی که با این روش تجربۀ جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند. کاندوم خاردار در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک لذت بخشی را برای بانوان ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز برای مرد بسیار لذت بخش خواهد بود.

برخی از مدل ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است. تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است. اگر می خواهید هنگام خرید این دست از کاندوم ها خرید خوبی داشته باشید به فروشگاه اینترنتی کادولین مراجعه کنید و در درجه بعدی تاریخ انقضای بسته را هم چک کنید.

فواید استفاده از کاندوم خاردار برای آقایان :

در حال حاضر مطابق با امار کشور حدود ۴۰٪ از طلاق کشورمان به سبب عدم رضایت زوجین از نزدیکی با همسر خود می گردند. نتیجه این نارضایتی به مرور زمان به طلاق منجر می شود. لذا استفاده از کاندوم خاردار می تواند نقش بسزایی در رضایت جنسی ایفا کند. یکی از فواید استفاده این محصول برای آقایانی است که به سختی می توانند همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانند . یکی دیگر فواید استفاده از این کاندوم برای آقایانی است که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و عدم توانایی راضی کردن همسر خود برایشان کابوس شده است. بار ها از مشتریان خود شنیده ایم که مشکلات زناشویی با بهبود رابطه جنسی حل شده است.

برای چه نوع افرادی توصیه می گردد :

1- کاندوم خاردار مورد استفبال زوجینی قرار می گیرد که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.

2- آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود می خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند.

3- علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از این محصول به آنها توصیه می گردد آقایانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

4- موضوع بالا عموما برای بانوان مسن رخ می دهد که معمولا رساندن این افراد به اوج لذت برای همسر کمی دشوار خواهد بود .

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود.

در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

17 دیدگاه در “کاندوم خاردار چیست؟ + عکس و فیلم

 1. علیرضا گفت:

  سلام سفارش بدیم چند روزه میفرستید اهواز؟

  1. کادولین گفت:

   سلام علیرضای عزیز. با پست پیشتاز 48 ساعته به دستتان می رسد.

 2. حسین گفت:

  خاردار از اینا درشت تر هم دارید؟

  1. کادولین گفت:

   سلام حسین عزیز
   از مدل های فضایی درشت تر داخل بازار ایران در حال حاضر وجود نداره

   1. مریم گفت:

    سلام کدوم مدل کاندوم خار دار برا لذت بیشتر و کسی که بار دوم رابطه داشته باشه بهتره ؟

 3. محسن گفت:

  سلام. من پک کاندوم فضایی سفارش دادم. شماره سفارش 9885 کی بدستم میرسه؟

  1. کادولین گفت:

   سلام. بله سفارش شما ثبت شده است. همانطور که پشتیبانی سایت به شما اعلام کرد ، با پست پیشتاز نهایت 48 ساعت بعد تحویلتان خواهد شد.

 4. بنده خدا گفت:

  کاندوم خاردار چنده

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب.
   قیمت ها رو از لینک زیر مشاهده کنید
   https://kadolin.ir/product-category/condom-types/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

 5. هیوا گفت:

  سلام. من یه دونه خاردرشت خریدم. اگه میشه سریعتر برام بفرستید. نوشهر هستم.مرسی

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب
   سفارش شما ارسال شده است

 6. Abbas گفت:

  مدل جدید کدکس خوب بود. راضیم ازتون.

 7. عنبری گفت:

  سلام. مدلایی که‌خارای خیلی بزرگ داره امکان داره طرفتون رو اذیت کنه. من یبار خریدم دیگه نخریدم. ولی اینایی که خار ریز داره خوبن. من و زنم همیشه ازش استفاده میکنیم. عکسش بالا هست. من همیشه ازتون میخرم

 8. دکتر گفت:

  دکمه دار عالی بوووووود

 9. قنبر گفت:

  به روستاهای دور میفرستید چجوری پولش چطور میشه

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض احترام
   بله ارسال داریم. پرداخت در محل فقط در شهر تهران امکان پذیر هست. سایر شهر ها بعد تسویه ارسال می شود

 10. رضا گفت:

  کاندوم خاردار فقط فضایی. البته اگه خاردرشت بخواید ولی کاپوتم بد نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =