دانستنی های جنسی

کاندوم خاردار چیست؟ + عکس و فیلم

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار یکی از انواع پر طرفدار کاندوم محسوب می شود. البته اینکه چه طرحی بیشترین احساس تحریک و لذت را دارد یک مسئله منحصر به فرد و سلیقه ایست. به واسطه پیشرفت تکنولوژی ، تنوع طرح ها آنقدر زیاد هست که حتما کاندوم مورد علاقه خودتون رو پیدا خواهید کرد. در واقع  بعد از کاندوم های کلاسیک ، کاندوم های خاردار اولین مدل هایی بودند که تجاری سازی شدند و دلیل اون چیزی نبود جز ایجاد تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش رضایت جنسی در زوجین.

به کاندومی که دارای هر نوع برجستگی اعم از حلقوی ، شیاری ، دون دون و یا برجستگی خیلی درشت باشد ، کاندوم خاردار می گویند. نوع رایج آن همین کاندوم خاردار معمولی موجود در بازار است. کاندوم خاردار علاوه بر جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی باعث تحریک بیشتر بانوان شده و زمان رسیدن به ارگاسم را در آنها کاهش می دهد. ضمن اینکه آقایان با استفاده از این نوع کاندوم اعتماد به نفس بیشتری کسب می کنند.

کاندوم فضایی دکمه دار
عکس کاندوم دکمه دار

معرفی انواع کاندوم خاردار در بازار ایران

کاندوم های خاردار در بازار ایران به سه دسته تقسیم می شوند :

۱- کاندوم های خادار معمولی
۲- کاندوم های خادار درشت
۳- کاندوم های خاردار خیلی درشت
۴- کاندوم ژله ای قابل شستشو

در ادامه به معرفی کامل این سه دسته و نحوه خرید هر کدام می پردازیم.

۱- کاندوم خاردار معمولی

این نوع کاندوم معمولا دارای برجستگی های ریز روی بدنه خود است و  بیشتر مدل ها حاوی ماده روان کننده نیز می باشد. این مدل برای افرادی که می خواهند یک رابطه ملایم همراه با لذت طولانی داشته باشند توصیه می شود.

همانطور که گفته شد این کاندوم ها دارای برجستگی های ریز و کمی درشت روی بدنه خود هستند. مطابق عکس زیر

کاندوم خاردار درشت
عکس کاندوم های خاردار معمولی

۲- کاندوم خاردار درشت از جنس لاتکس

از این نوع کاندوم خاردار در حال حاضر دو مدل در ایران وجود دارد. یکی از برند ناچ کدکس با ۶۹۰ خار درشت و یکی از برند کاپوت با ۱۰۰۱ خار درشت.

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس NACH BIG DOTS

شرکت کدکس این بار اقدام به ارائه کاندوم خاردار جدیدی کرده است که طرفداران زیادی را در مدت کم جذب خود کرده است. کاندوم خاردار درشت با ۶۹۰ خار نقطه ای در سراسر کاندوم که سبب تحریک نقطه جی در زنان می شود. خارهای درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم می باشد. این خار ها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر است.

کاندوم خاردار درشت کاپوت KAPOOT BIG DOTS

 کاندوم خاردار درشت با ۱۰۰۱ خار نقطه ای درشت در سراسر کاندوم که سبب تحریک نقطه جی در زنان می شود. خار های درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم می باشد. این خار ها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر است.

فیلم کاندوم خاردار درشت بیگ دات BIG DOTS

۳- کاندوم فضایی ، کاندوم خاردار بسیار درشت

یکی از جدیدترین کاندوم های موجود در بازار کاندوم فضایی هستند که به تازگی اجازه فروش در ایران را پیدا کرده اند. شما می توانید این مدل ها را از مراکز معتبر فروش کاندوم  مثل فروشگاه کادولین تهیه کنید.

هدف از تولید این مدل ها ایجاد حداکثر لذت برای بانوان است. این کاندوم ها به کاندوم فضایی معروفند و اگر درست استفاده شوند حداکثر رضایت جنسی را در طرفین ایجاد می کنند.

کاندوم های فضایی همان طور که از نامشان پیداست، کاملاً متفاوت و متمایز هستند. دارای برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنۀ می باشند که این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدّت تحریک کنند. به همین دلیل، این کاندوم ها حس قدرت و توانمندی بیشتری را به مردان می دهد و به دلیل توانایی بالایی که در رابطۀ جنسی به مرد می دهد، طرفداران زیادی پیدا کرده است.

رسیدن به ارگاسم

نکتۀ مهم در مورد کاندوم خاردار فضایی آن است که بسیاری از بانوان که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربۀ ارگاسم را نداشته اند با این کاندوم ها برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند، از این روی، مردانی که با این روش تجربۀ جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند. کاندوم خاردار در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک لذت بخشی را برای بانوان ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز برای مرد بسیار لذت بخش خواهد بود.

برخی از مدل های کاندوم خاردار صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است. تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است.اگر می خواهید هنگام خرید این دست از کاندوم ها خرید خوبی داشته باشید به تاییدیه FDA روی بسته بندی کاندوم دقت نمایید و در درجه بعدی تاریخ انقضای بسته را هم چک کنید.

مدل های مخالف کاندوم فضایی

عکس کاندوم فضایی اره ماهی با دکمه ها و خار های درشت :

عکس کاندوم خاردار درشت فضایی اره ماهی
خرید مدل اره ماهی

عکس کاندوم فضایی شمشیری  :

عکس کاندوم خاردار درشت شمشیری
خرید مدل شمشیری

عکس کاندوم فضایی مدل دکمه دار :

کاندوم فضایی دکمه دار

عکس کاندوم فضایی چرخشی یا خار های مارپیچ :

کاندوم خاردار درشت فضایی چرخشی
خرید مدل چرخشی

عکس کاندوم فضایی مدل طوقی :

کاندوم خاردار درشت طوقی
خرید مدل طوقی
فیلم مدل باز شده خارداردرشت فضایی مدل دکمه دار

فواید استفاده از کاندوم خاردار برای آقایان :

در حال حاضر مطابق با امار کشور حدود ۴۰٪ از طلاق کشورمان به سبب عدم رضایت زوجین از نزدیکی با همسر خود می گردند. نتیجه این نارضایتی به مرور زمان به طلاق منجر می شود. لذا استفاده از کاندوم خاردار می تواند نقش بسزایی در رضایت جنسی ایفا کند. یکی از فواید استفاده این محصول برای آقایانی است که به سختی می توانند همسر خود را به اوج لذت جنسی برسانند . یکی دیگر فواید استفاده از کاندوم خاردار برای آقایانی است که از اعتماد به نفس پایینی برخوردارند و عدم توانایی راضی کردن همسر خود برایشان کابوس شده است .

این نوع کاندوم ها برای چه نوع افرادی توصیه می گردد :

این کاندوم ها معمولا مورد استفبال زوجینی می گردد که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.

آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود می خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند.

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر که استفاده از این محصول به آنها توصیه می گردد آقایانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

موضوع بالا عموما برای بانوان مسن رخ می دهد که معمولا رساندن این افراد به اوج لذت برای همسر کمی دشوار خواهد بود .

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود.
در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

۴- کاندوم ژله ای ، کاندوم خاردار درشت قابل شستشو

اما نوع سومی هم از کاندوم خاردار درشت وجود دارد که با بقیه متفاوت است. این مدل که به کاندوم ژله ای معروف است از جنس لاتکس نیست. به همین دلیل قابلیت شستو دارد. در واقع این مدل رو میتوان روکش آلت نامید. بهتر در قبل از استفاده از این مدل حتما از کاندوم معمولی استفاده کنید.

کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار ژله ای به دلیل نداشتن مجوز بهداشت در کادولین موجود نمی باشد.
کانال تلگرام کادولین

نوشته های مرتبط

15 نظر در “کاندوم خاردار چیست؟ + عکس و فیلم

 1. علیرضا گفت:

  سلام سفارش بدیم چند روزه میفرستید اهواز؟

  1. کادولین گفت:

   سلام علیرضای عزیز. با پست پیشتاز ۴۸ ساعته به دستتان می رسد.

 2. حسین گفت:

  خاردار از اینا درشت تر هم دارید؟

  1. کادولین گفت:

   سلام حسین عزیز
   از مدل های فضایی درشت تر داخل بازار ایران در حال حاضر وجود نداره

 3. محسن گفت:

  سلام. من پک کاندوم فضایی سفارش دادم. شماره سفارش ۹۸۸۵ کی بدستم میرسه؟

  1. کادولین گفت:

   سلام. بله سفارش شما ثبت شده است. همانطور که پشتیبانی سایت به شما اعلام کرد ، با پست پیشتاز نهایت ۴۸ ساعت بعد تحویلتان خواهد شد.

 4. بنده خدا گفت:

  کاندوم خاردار چنده

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب.
   قیمت ها رو از لینک زیر مشاهده کنید
   https://kadolin.ir/product-category/condom-types/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

 5. هیوا گفت:

  سلام. من یه دونه خاردرشت خریدم. اگه میشه سریعتر برام بفرستید. نوشهر هستم.مرسی

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب
   سفارش شما ارسال شده است

 6. Abbas گفت:

  مدل جدید کدکس خوب بود. راضیم ازتون.

 7. عنبری گفت:

  سلام. مدلایی که‌خارای خیلی بزرگ داره امکان داره طرفتون رو اذیت کنه. من یبار خریدم دیگه نخریدم. ولی اینایی که خار ریز داره خوبن. من و زنم همیشه ازش استفاده میکنیم. عکسش بالا هست. من همیشه ازتون میخرم

 8. دکتر گفت:

  دکمه دار عالی بوووووود

 9. قنبر گفت:

  به روستاهای دور میفرستید چجوری پولش چطور میشه

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض احترام
   بله ارسال داریم. پرداخت در محل فقط در شهر تهران امکان پذیر هست. سایر شهر ها بعد تسویه ارسال می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =