دانستنی های جنسی

کاندوم خاردار چیست؟ از کجا بخریم؟

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار چست؟

کاندوم خاردار یکی از انواع پر طرفدار کاندوم محسوب می شود. البته اینکه چه طرحی بیشترین احساس تحریک و لذت را دارد یک مسئله منحصر به فرد و سلیقه ایست. بعد از کاندوم های کلاسیک ، کاندوم های خاردار اولین مدل هایی بودند که تجاری سازی شدند و دلیل اون چیزی نبود جز ایجاد تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش رضایت جنسی در زوجین.

به کاندومی که دارای هر نوع برجستگی اعم از حلقوی ، شیاری ، دون دون و یا برجستگی خیلی درشت باشد ، کاندوم خاردار می گویند. نوع استاندارد آن همین کاندوم خاردار معمولی موجود در بازار است. کاندوم خاردار علاوه بر جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی باعث تحریک بیشتر بانوان شده و زمان رسیدن به ارگاسم را در آنها کاهش می دهد.

کاندوم فضایی ، کاندوم خاردار بسیار درشت

کاندوم خاردار درشت فضایی دکمه ای

نوعی از کاندوم خاردار به تازگی وارد بازار شده است که هدف آن ایجاد حداکثر لذت برای بانوان است. این کاندوم ها به کاندوم فضایی معروفند و به دلیل اینکه حداکثر رضایت جنسی را در طرفین ایجاد می کنند به کاندوم طلایی معروف شده است.

کاندوم های فضایی همان طور که از نامشان پیداست، کاملاً متفاوت و متمایز هستند. دارای برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنۀ می باشند که این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدّت تحریک کنند (G Spot نقطه ای در واژن بانوان است که باعث تحریک جنسی می شود. اطلاعات بیشتر درباره نقطه جی) به همین دلیل، این کاندوم ها حس قدرت و توانمندی بیشتری را به مردان می دهد و به دلیل توانایی بالایی که در رابطۀ جنسی به مرد می دهد، به کاندوم های طلایی معروفند !
نکتۀ مهم در مورد این کاندوم های فضایی آن است که بسیاری از بانوان که به دلایل مختلف تا به حال هرگز تجربۀ ارگاسم را نداشته اند (درباره ارگاسم در بانوان بیشتر بدانید) با این کاندوم های فضایی برای اولین بار به ارگاسم رسیده اند، از این روی، مردانی که با این روش تجربۀ جنسی را به همسر خود می دهند، رضایت بسیار بالایی را در همسرشان ایجاد می کنند. کاندوم شمشیری در هر بار حرکت در داخل واژن، اصطکاک و ضربۀ لذت بخشی را برای زوجه ایجاد می کند که این به لحاظ روانی نیز در مرد بسیار لذت بخش خواهد بود.

 • آیا می دانید خانم ها با کاندوم های فضایی می توانند بهتر ارگاسم را تجربه کنند ؟
 • آیا می دانستید کاندوم های فضایی مشکل تکراری بودن رابطه را حل می کنند ؟
 • آیا می دانستید خانم ها توسط این کاندوم ها چندین برابر لذت بیشتری را تجربه می کنند ؟
 • آیا می دانستید این کاندوم ها دارای خاصیت بزرگ کننده آلت مردانه هستند ؟
 • آیا می دانستید کاندوم های فضایی با تحریک همه نقاط خصوصا نقطه جی تحولی در رابطه جنسی ایجاد کرده اند ؟

برخی از کاندوم فضایی های تولیدی کارخانه ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است.تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است.اگر می خواهید هنگام خرید این دست از کاندوم ها خرید خوبی داشته باشید به تاییدیه FDA روی بسته بندی کاندوم دقت نمایید و در درجه بعدی تاریخ انقضای بسته را هم چک کنید.

جدیدترین کاندوم موجود در بازار کاندوم فضایی هستند که به تازگی اجازه فروش در ایران را پیدا کرده اند. شما می توانید این مدل ها را از مراکز معتبر فروش کاندوم  مثل فروشگاه کادولین تهیه کنید.

مدل های مخالف کاندوم فضایی

عکس کاندوم خاردار اره ماهی با دکمه ها و خار های درشت :

عکس کاندوم خاردار درشت فضایی اره ماهی

عکس کاندوم خاردار شمشیری  :

عکس کاندوم خاردار درشت شمشیری

عکس کاندوم خاردار مدل دکمه دار :

کاندوم خاردار درشت

عکس کاندوم خاردار چرخشی یا خار های مارپیچ :

کاندوم خاردار درشت فضایی چرخشی

عکس کاندوم خاردار مدل طوقی :

کاندوم خاردار درشت طوقی

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در به ارگاسم رسیدن رسیدن و لذت جنسی به همسرشان کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود.
در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد. به ارگاسم نرسیدن زنان می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

کاندوم خاردار معمولی

این نوع کاندوم معمولا دارای برجستگی های ریز روی بدنه خود است و  بیشتر مدل ها حاوی ماده روان کننده نیز می باشد. این مدل برای افرادی که می خواهند یک رابطه ملایم همراه با لذت طولانی داشته باشند توصیه می شود.

همانطور که گفته شد این کاندوم ها دارای برجستگی های ریز و کمی درشت روی بدنه خود هستند. مطابق عکس زیر

کاندوم خاردار درشت

عکس کاندوم های خاردار معمولی

کاندوم خاردار درشت از جنس لاتکس

کاندوم خاردار درشت ناچ

کاندوم خاردار درشت ناچ کدکس NACH BIG DOTS

شرکت کدکس این بار اقدام به ارائه کاندوم خاردار جدیدی کرده است که به زودی طرفداران زیادی پیدا می کند. کاندوم خاردار درشت با ۶۹۰ خار نقطه ای در سراسر کاندوم که سبب تحریک نقطه جی در زنان می شود. خارهای درشت از جنس لاتکس و بسیار نرم می باشد. این خار ها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی بانوان شود و آنقدر ریز هستند که قابل حس نباشد. نقطه های برجسته درشت در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر است.

کاندوم ژله ای ، کاندوم خاردار درشت قابل شستشو

اما نوع سومی هم از کاندوم خاردار درشت وجود دارد که با بقیه متفاوت است. این مدل که به کاندوم ژله ای معروف است از جنس لاتکس نیست. به همین دلیل قابلیت شستو دارد. در واقع این مدل رو میتوان روکش آلت نامید. بهتر در قبل از استفاده از این مدل حتما از کاندوم معمولی استفاده کنید.

کاندوم خاردار ژله ای به دلیل نداشتن مجوز بهداشت در کادولین موجود نمی باشد.

کانال تلگرام کادولین

نوشته های مشابه

یک دیدگاه در “12”

 1. علیرضا گفت:

  سلام سفارش بدیم چند روزه میفرستید اهواز؟

  1. کادولین گفت:

   سلام علیرضای عزیز. با پست پیشتاز ۴۸ ساعته به دستتان می رسد.

 2. حسین گفت:

  خاردار از اینا درشت تر هم دارید؟

  1. کادولین گفت:

   سلام حسین عزیز
   از مدل های فضایی درشت تر داخل بازار ایران در حال حاضر وجود نداره

 3. محسن گفت:

  سلام. من پک کاندوم فضایی سفارش دادم. شماره سفارش ۹۸۸۵ کی بدستم میرسه؟

  1. کادولین گفت:

   سلام. بله سفارش شما ثبت شده است. همانطور که پشتیبانی سایت به شما اعلام کرد ، با پست پیشتاز نهایت ۴۸ ساعت بعد تحویلتان خواهد شد.

 4. بنده خدا گفت:

  کاندوم خاردار چنده

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب.
   قیمت ها رو از لینک زیر مشاهده کنید
   https://kadolin.ir/product-category/condom-types/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%81%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C/

 5. هیوا گفت:

  سلام. من یه دونه خاردرشت خریدم. اگه میشه سریعتر برام بفرستید. نوشهر هستم.مرسی

  1. کادولین گفت:

   سلام و عرض ادب
   سفارش شما ارسال شده است

 6. Abbas گفت:

  مدل جدید کدکس خوب بود. راضیم ازتون.

 7. عنبری گفت:

  سلام. مدلایی که‌خارای خیلی بزرگ داره امکان داره طرفتون رو اذیت کنه. من یبار خریدم دیگه نخریدم. ولی اینایی که خار ریز داره خوبن. من و زنم همیشه ازش استفاده میکنیم. عکسش بالا هست. من همیشه ازتون میخرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =