دانستنی های جنسی

کاندوم فضایی چیست؟

کاندوم های فضایی یا خاردار درشت بازار ایران با برند های ایکسدریم و شادو در پنج مدل اره ماهی ، طوقی ، شمشیری ، چرخشی و دکمه دار تولید می شود که هر کدام خار های درشت خاصی روی بدنه شان دارند. این کاندوم ها به دلیل وجود خار های درشت کمی چرب تر از سایر مدل ها هستند تا فرآیند رابطه جنسی راحت تر و بدون درد انجام شود. بر خلاف سایر مدل ها که بسته های ۱۲ عددی هستند ، کاندوم فضایی در بسته بندی یک عددی عرضه می شود.

 معرفی کاندوم های فضایی موجود در بازار ایران

۱- کاندوم فضایی شمشیری

مدل شمشیر روی بدنه و نوک ذخیره اش دارای برجستگی های بزرگ می باشد. این برجستگی ها نرم و از جنس لاتکس است.

۲- کاندوم فضایی اره ماهی

کاندوم اره ماهی شبیه کاندوم شمشیری است با این تفاوت که برجستگی های دکمه دار نیز دارد.

۳- کاندوم فضایی طوقی

کاندوم فضایی طوقی روی بدنه اش تعداد خیلی زیادی خار درشت وجود دارد. همچنین بر روی نوک ذخیره اش نیز دو شاخک طراحی شده است.

۴- کاندوم فضایی چرخشی

از پر طرفدار ترین مدل های فضایی محسوب می شود. دارای خارهای چرحشی روی بدنه کاندوم

۵- کاندوم فضایی دکمه دار

این مدل دارای بیشترین خار بر روی بدنه است. استفاده از این مدل برای همه بانوان توصیه نمی شود.

همچنین کادولین اقدام به ارائه پک کامل کاندوم های فضایی نموده است. این پک با تخفیف ۳۰ درصد عرضه می شود و شامل تمامی پنج مدل موجود است.

مشاهده تمامی مدل های فضایی

کاندوم های فضایی با خار های درشتی که دارند به خانم ها در رسیدن به ارگاسم کمک زیادی می کنند. ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی می تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد.
بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گردد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد.

نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست. بسیاری از زن ها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت می برند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخی به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد .

به تازگی شاهد ورود مدل های خاصی از کاندوم به بازار هستیم که دارای خار هار درشتی هستند و به کاندوم های فضایی معروف شده اند. خار های درشت طراحی شده بر روی این مدل ها سبب تحریک بیشتر ناحیه داخلی واژن می شود. البته در استفاده از این مدل ها خیلی باید احتیاط کرد زیرا در صورتی که بدون ملاحظه استفاده شود امکان ایجاد مشکل برای خانم ها وجود دارد.

نکته مهم در به ارگاسم رسیدن خانم ها این است که بدانند چطور بیشترین تحریک را حس کنند. بسیاری از بانوان فقط با لمس نقطه کلیتوریس به ارگاسم می رسند. در واقع کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز می تواند تحریک کننده باشد. برای این افراد استفاده از کاندوم خاردار درشت زیاد تحریک کننده نخواهد بود. در مقابل خانم هایی که از طریق تماس واژنی بیشترین تحریک را دارند به احتمال زیاد علاقه زیادی به کاندوم فضایی خواهند داشت.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه در “3”

 1. عباس گفت:

  سلام. من از بندرعباس بخوام بخرم چند روزه میرسه ؟

  1. کادولین گفت:

   سلام با پست پیشتاز حدود ۴۸ ساعت

 2. ارشیا گفت:

  دکمه دار و طوقی خیلی خوب بود. بقیه متوسط بودن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =