باباریا

محصولات باباریا babria

باباریا برندی اسپانیایی است و دفتر اصلی آن در شهر والنسیا قرار دارد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1981 با هدف تولید محصولات با کیفیت در زمینه مراقبتی و بهداشتی آغاز نمود. امروزه باباریا محصولاتی نظیر انواع کرم ها، ضدآفتاب ها، دئودرانت ها، شامپوی های سر و بدن و… را به 80 کشور دنیا صادر می کند. محصولات باباریا حاوی ترکیباتی طبیعی همچون عصارۀ آلوئه ورا، خاویار، جینسنگ، رز، مروارید و حلزون است.

آشنایی با برند باباریا

یکی از مهم ترین اهداف این کمپانی اروپایی، رعایت اصل کیفیت در تولید است به طوری که تولید محصولات بهداشتی باکیفیت از جمله الویت های اصلی این برند معتبر به حساب می آید. ساختمان مرکزی و بخش تولیدی کارخانه باباریا، دارای مساحت تقریبی 7500 متر مربع است. این ساختمان دارای اتاق هایی مجهز به سیستم تصفیه و پاکسازی هوا است که از محصولات تولیدی در برابر آلودگی های میکروبی محافظت می کند و در عین حال به جلوگیری از پایداری آلاینده ها در این اتاق ها کمک می کند. در همین راستا، آزمایشگاه های کنترل کیفیت این کمپانی مجهز به دستگاه های مدرن و بروزی هستند که کیفیت محصولات تولیدی را با بیشترین میزان دقت بررسی و کنترل می کنند.

همچنین در آزمایشگاه تست های کنترل کیفیت به صورت مستمر بر روی محصولات تولیدی انجام می شود تا از تولید محصولات حاوی ترکیبات آسیب رسان به پوست جلوگیری شود. علاوه بر این تمامی محصولات همواره در طول فرآیند تولید، تحت نظارت مستقیم متخصصین پزشکی قرار دارند.

لازم به ذکر است که این کمپانی برای آزمایشات کیفی محصولات خود، به هیچ وجه به سراغ نمونه های حیوانی نمی رود. محصولات تولید شده پیش از ورود به خط تولید کارخانه، بر روی افراد داوطلب آزمایش می شوند تا از سلامت کامل آنها اطمینان حاصل گردد.

امروزه پس از گذشت چندین سال از ورود محصولات باباریا به کشور ایران، این برند توانسته است جای خود را در میان محصولات بسیار متنوع موجود در بازار باز کند.  هم اکنون برند باباریا در مقام مقایسه با سایر برند های دنیا، هم از نظر کیفیت هم به لحاظ قیمت در جایگاه بسیار مناسبی قرار دارد به طوری که این برند با تولید محصولات بهداشتی باکیفیت خود، سهمی مهمی در بازار محصولات بهداشتی در خاورمیانه دارد.

خاصیت درمانی محصولات برند باباریا

ساختار محصولات این برند اروپایی به دلیل بهره مندی از عصاره های گیاهی، دارای خواص درمانی مختلفی هستند.

مواد اولیه محصولات باباریا

این برند در تولید محصولات بهداشتی خود از عصاره های گیاهی استفاده می کند. به عبارت دیگر، گیاهی بودن این محصولات موجب شده است تا این برند تمرکز ویژه ای بر روی حفاظت از طبیعت و حیات حیوانات داشته باشد. با توجه به آنکه محصولات باباریا به حفظ سلامت پوست و مو کمک می کنند، این برند توانسته است رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نماید.

برند باباریا چقدر معتبر است؟

بخش قابل توجهی از کارخانه تولید محصولات باباریا، برای انجام تحقیقات در خصوص فناوری های روز و پیشرفت های علمی جدید در حوزه تولید محصولات بهداشتی در نظر گرفته شده است که در آن، فرآیندهای آموزشی جدید و بروز، مطابق با پیشرفت های علمی روز دنیا مورد بررسی قرار می گیرد.

در حاضر محصولات این برند را به بیش از 80 کشور دنیا صادر می شود و با استقبال فراوان مصرف کنندگان روبرور شده است. علاوه بر آن، فرایند کنترل کیفیت محصولات این برند در آزمایشگاه و زیر نظر متخصصین مجرب در این حوزه انجام می شود که موید کیفیت بالای محصولات تولیدی باباریا است.

قیمت محصولات باباریا

در مقایسه با محصولات خارجی، قیمت محصولات باباریا را می توان متوسط دانست. کیفیتی که باباریا ارائه می دهد خیلی فراتر از قیمت آن است. با این حال در ایران محصولات این شرکت رنج قیمتی بین 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان را دارند.

خرید اینترنتی محصولات باباریا

با توجه به وارداتی بودن این محصول، باید دقت کنید که فریب کالای قاچاق و فیک را نخورید. فروشگاه اینترنتی کادولین محصولات باباریا اصل را با قیمت مناسب و تایید شده وزارت بهداشت عرضه می کند.