کالیستا

معرفی برند کالیستا

زیباترین بودن شما افتخار ماست! این جمله دلیل انتخاب اسم این برند بود. شنیده ها نشان می دهد، زمانی که دنبال لغتی مناسب و به یادماندنی در زبان‌های مختلف برای نام گذاری این برند می گشتند. به لغت کالیستا در زبان لاتین رسیدند. که به معنای زیباترین، یا تو زیباترینی رسیدند. دختر کالیستایی از نظر ما، زیباترین دختر این مرز و بوم است. دختر جوان و آزادی که با انتخاب رنگ‌ها، دنیا را به چالش می‌کشد. و احساسات خودش را با رنگ‌ها تعریف می‌کند. به همین دلیل است که دنیای کالیستا، دنیایی رنگارنگ و شاداب است. که زیبایی را با قیمتی بسیار مناسب، در رنگ‌هایی متنوع به دختر کالیستایی هدیه می‌کند. این روزها، این برند در میان دختران و بانوان جوان ایرانی جای خودش را پیدا کرده است. البته همچنان شایعاتی در مورد خارجی بودن این برند وجود دارد، که باید اعلام کنیم این برند ایرانی است.

اهداف برند آرایشی کالیستا

طراحی و تولید محصولات برند کالیستا، بر اساس نیاز دنیای مدرن امروز و باهدف نمایان‌تر ساختن زیبایی چهره و فزون بخشی شادی و نشاط و اعتمادبه‌نفس بانوان صورت گرفته است. هدف اصلی کالیستا از ابتدای راه خود، تامین حداکثری رضایت مشتریانش بوده است. رضایت مشتریان هم تنها زمانی جلب می شود، که کیفیت محصول به جد بالا باشد. به همین دلیل است که این برند از مواد اولیه بسیار با کیفیتی در تولیدات خود استفاده می کند. تا اینگونه نام خود را بر سر زبان مصرف کنندگان مدام بشنود.

در تولیدات محصولات آرایشی کالیستا از بهترین مواد اولیه داخلی استفاده می شود و در صورت موجود نبودن یا بی کیفیت بودن حتی یک مورد از مواد اولیه، آن ماده باید ابتدا  از خارج وارد شود. سپس این برند دست به تولید آن محصول می زند. این موضوع مسبب کیفیت بالای تولیدات این برند شده است.

تاریخچه برند کالیستا

برند کالیستا از کجا آمد؟ این پیشرفت و محبوبیت حاصل چه مدت می باشد؟ شرکت آریان کیمیا تک، در سال 1395 برند خلاقانه کالیستا را ثبت کرد. و با این کار شروع به تغییر و تحولی مدرن در دنیای تولید محصولات آرایشی و زیبایی ایجاد کرد. شاید برایتان جال باشد، که بدانید کالیستا یکی از معدود شرکت های ایرانی است. که ادعا می‌کند تمامی محصولات تولیدی آن، فاقد هرگونه سرب و پارابن به بازار عرضه می‌شود.

محصولات کالیستا

به طور کلی محصولات این برند شامل گروه های زیر می شود:

  • آرایش چشم و ابرو: محصولات آرایش چشم و ابرو این برند شامل: ریمل،خط چشم، سایه چشم، سایه ابرو می شود.
  • آرایش لب: محصولات آرایش لب این برند شامل: رژ لب مایع، رژ لب جامد و رژ لب مدادی می شود.
  • آرایش صورت: محصولات آرایش صورت این برند شامل: کرم پودر، پنکیک، رژگونه، پرایمر و کانسیلر می شود.
  • مراقبت از بدن: محصولات مراقبت از بدن این برند هم شامل: بادی اسپلش و لوسیون می شود.

بسته بندی شکیل

یکی از دلایل عمده محبوبیت این برند، بسته بندی شکیل آن می باشد. قطعا می دانید یکی از عواملی که هنگام خرید انواع لوازم آرایشی می تواند روی تصمیم گیری شما تاثییر بگذارد. کیفیت مطلوب بسته بندی می باشد. محصولات این برند از کیفیت فوق العاده بالایی در بسته بندی نیز برخوردار هستند. این کیفیت بالا، محصولات را چشم نواز تر کرده است.

خرید آنلاین لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی اصل یا اورجینال، این روزها قدری سخت شده است. شما باید هنگام خرید اینترنتی لوازم آرایشی به چند فاکتور در فروشگاه های اینترنتی دقت کنید. نکته اول چک کردن نماد های اعتماد سازی مشتریان که شامل نماد اعتماد الکترونیک و نماد تاییده وزارت ارشاد و نماد مجوز کسب و کار اینترتی می باشد. داشتن این 3 نماد به طور همزمان مشخص کننده اصالت و تایید شده بودن آن فروشگاه زیر نظر مراجع ظی صلاح می باشد.

فروشگاه کادولین به عنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده انواع لوازم بهداشتی و آرایشی دارای هر سه نماد ذکر شده می باشدو از این رو شما می توانید با خیالی آسوده سفارش خود را روی وب سایت کادولین ثبت کرده و منتظر دریافت مرسوله خود در ب منزل تان باشید.