سینره

محصولات سینره cinere

برند سینره، یک برند ایرانی است که از سال 1376 اقدام به تولید محصولات آرایشی، بهداشتی و سلامت پوست و مو کرد. این شرکت، با به کارگیری نیروهای متخصص و توانمند توانست برند سینره را به معروفیت برساند. محصولات سینره از سوی پزشکان و متخصصان مورد تایید است.

محصولات سینره

محصولات مراقبت از مو سینره

از جمله محصولاتی که جهت مراقبت از مو در برند سینره تولید گردیده می توان به انواع ماسک مو سینره، شامپوهای تخصصی، محصولات مراقبت از مو و … اشاره کرد. لوازم مراقبت از مو سینره را می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

محصولات مراقبت از پوست سینره

شرکت سینره با تولید محصولات مراقبت از پوست توانسته جایگاه ویژه ای در این زمینه کسب کند. محصولاتی نظیر کرم های ضد آفتاب، روشن کننده پوست، پاک کننده پوست، مرطوب کننده دست و صورت، سرم های تخصصی، محصولات ضد چروک، محصولات مراقبت از پوست، ماسک صورت و …. لوازم مراقبت از پوست سینره را می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

محصولات مخصوص آقایان

شرکت سینره در نظر داشته در راستای حمایت از پوست و موی آقایان، محصولاتی نظیر مراقبت از پوست آقایان و مراقبت از موی آقایان تولید کرده است. لوازم مختص آقایان می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

محصولات بدن سینره

از جمله محصولات بدن سینره می توان به ژل مو زدایی، کرم موبر، دئودورانت، شامپو بدن، انواع لوسیون ها و غیره اشاره کرد. محصولات بدن سینره می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

لوازم آرایشی سینره

لوازم آرایشی برای زیباتر شدن و آراسته شدن بانوان مورد استفاده قرار می گیرند. اما باید در نظر داشته باشید که این لوازم و محصولات آسیبی به پوست و چشم شما وارد نکند. لوازم آرایشی سینره با رعایت نکات استاندارد توانسته بهترین محصولات آرایشی و درمانی را به ثبت برساند.

سینره دارای لوازم آرایشی چشم و محصولات آرایشی صورت، انواع لوسیون ها، کرم های دور چشم، انواع سرم و کرم های تقویتی و درمانی می باشد.  لوازم آرایشی سینره قیمت مناسبی دارند و به راحتی می توانید این محصولات را از سایت مو تن رو به صورت آنلاین خریداری نمائید.

محصولات بهداشت شخصی سینره

از محصولات بهداشت شخصی می توان به ژل بهشتی بانوان اشاره کرد بدین صورت که با فرمولاسیون و ph فوق العاده ای محیط رحم را متعادل نگه می دارد.

محصولات بدن سینره

از جمله محصولات بدن سینره می توان به ژل مو زدایی، کرم موبر، دئودورانت، شامپو بدن، انواع لوسیون ها و غیره اشاره کرد. محصولات بدن سینره می توانید به صورت اینترنتی خریداری نمائید.

تاریخچه برند سینره

شرکت سینره در سال 1376 با هدف تولید محصولات مراقبت از پوست و مو سینره با منشا گیاهی تاسیس گردید. این شرکت با جذب نیروهای متخصص و کار آمد موفق به ثبت بهترین برند در سال 1388 گردید. محصولات شرکت سینره به پشتوانه ی کیفیت بالای آن مورد تائید پزشکان است و همچون آکادمی پوست و مو در لندن قرار گرفته است. این شرکت در طی این سال های فعالیت خود توانسته تقدیرنامه ها و افتخاراتی کسب کند.