کلیون

محصولات برند کلیون (Cliven)

کلوین دارای یکی از بزرگترین کارخانه‌های تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در جهان است. محصولات کلیون تنوع بسیار زیادی دارند و این کمپانی بیش از 500 محصول مختلف را با کارایی‌های متفاوت به سراسر جهان عرضه می‌کند و به همین دلیل کارخانه این شرکت جزو موفق‌ترین و کامل‌ترین برندهای فعال در صنعت محصولات آرایشی محسوب می شود.

محصولاتی که این شرکت ارائه می دهد دارای بالاترین استاندارد های اورپا و جهان بوده که در آزمایشگاه های معتبر به تایید می رسد. در ایران نیز شرکت کیا قشم در زمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی کلوین فعالیت دارد.

انواع محصولات کلیون

  • اولین خط تولید: محصولات مراقبت از مو که هم اکنون بیش از 30 محصول مختلف دارد.
  • دومین خط تولید: محصولات مراقبت از صورت که دارای 20 محصول خاص است. کرم ضد چروک کلیون به خاطر کیفیت بسیار بالای آن بین مشتریانش بسیار معروف است.
  • سومین خط تولید: محصولات مراقبت بدن ژل بدن آلوورا اولین فراورده این لاین است. مواد خاص موجود در عصاره گیاهی بکار رفته در این محصول باعث می شود تا استحمام شما بسیار دلپذیر و آرامش بخش باشد.
  • چهارمین خط تولید: محصولات محافظت از آفتاب است که دارای بیش از 10 محصول ویژه است. یکی از این محصولات، کرم غنی از آب هویج و ویتامین E میباشد.

خرید و قیمت محصولات بهداشتی و آرایشی کلیون(Cliven)

موفقیت چند ساله محصولات کلیون در ایران به دلیل رضایت خاطر مشتریان اهمیت ویژه ای دارد. خرید محصولات این برند و قیمت مناسب این گروه از محصولات سبب شده است فروشگاه اینترنتی کادولین این گروه از محصولات را در سایت خودش عرضه کند. قیمت مناسب و بسته بندی مدرن و زیبا از دیگر ویژگی های این محصولات است.