فینیش

برند فینیش finish

فینیش یک برندی آمریکایی است که انواع لوازم شستشوی ظروف با ماشین ظرف شویی را تولید و عرضه می کند‏ و در حال حاضر‏ بزرگترین تولید کننده انواع پودر و مایع مخصوص ماشین های ظرف شویی در جهان به شمار می رود و محصولاتش را در بیش از 40 کشور دنیا به علاقه مندان عرضه می کند‏. بازارهای عمده شامل ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلیس، ایتالیا و آلمان با حضور رو به رشد در کشورهای در حال توسعه و همچنین خاورمیانه، آفریقای جنوبی و ژاپن است. ‏

فینیش در ایران

همراه با ورود برند های معروف تولید ماشین ظرف شویی در ایران و استقبال زیاد شهر نشین ها، استفاده از قرص ظرف شویی و سایر لوازم مشابه نیز در ایران رونق گرفته است. محصولات finish در ایران عمدتا توسط کشور ترکیه وآلمان تولید می شود.

تاریخچه فینیش

کارخانه فینیش در دهه 50 میلادی کار خود را آغاز کرد. این شرکت در سال 1953 توسط آزمایشگاه اقتصادی ایالات متحده شرکت آمریکایی تأسیس شد. Finish هنگامی که JA Benckiser بخش محصولات مصرفی شرکت Ecco Lab Inc را در سال 1987 خریداری کرد، به دست آمد. در اوایل دهه 1950، استفاده از ظروف پلاستیکی افزایش پیدا کرده بود.

محصولات برند فینیش

شرکت Finish قدمتی چندین‌ ساله و موفق در زمینه‌ی تولید محصولات مرتبط با ماشین ظرف‌شویی دارد. این شرکت انواع قرص و پودرها را با کیفیت بالا برای مشتریان با نیاز و بودجه‌ی متفاوت تولید کرده است تا دایره‌ی انتخاب مشتریان گسترده باشد.

نوآوری های بیشمار این شرکت در حوزه فعالیت خود، بی شک این برند را در جایگاه یکی از ماندگاران این صنعت قرار داده است‏.‏ از جمله این نوآوری ها می توان به فناوری Powerball،فناوری قرص ماشین ظرفشویی فینیش با شستشوی سه گانه و بسیاری دیگر اشاره کرد.

ویژگی محصولات فینیش

فرمولاسیون محصولات این شرکت براساس استانداردهای جهانی بوده و به ماشین ظرف‌شویی در درازمدت آسیبی نمی‌زند. با خرید و استفاده از این محلول، دیگر نیازی به دستمال‌ کشیدن ظروف بعد از شست‌وشو نخواهد بود و درعین‌حال ظروفی درخشان و بدون هیچ‌گونه لک خواهید داشت.

قیمت محصولات برند فینیش

از انجا که محصولات خارجی وابستگی مستقیم با دلار دارند، قیمت محصولات فینیش با توجه به افزایش قیمت دلار، نسبتا گران شده است. به طور مثال قرص ظرفشویی بسته 100 عددی قیمتی حدود 400 هزار تومان دارد. یعنی هر قرص 4 هزار تومان است. اما با این وجود کیفیت بالا سبب شده است که همچنان گزینه اول خرید مشتریان در ایران باشد.

خرید قرص ظرفشویی و انواع محصولات فینیش

فروشگاه اینترنتی کادولین با سال ها تجربه در زمینه فروش آنلاین، امکان خرید محصولات برند فینیش را با بهترین قیمت فراهم نموده است.