این لی

برند این لی

در حوزه آرایشی و بهداشتی برند های زیادی فعالیت دارند اما این لی از ان دسته برند های پرطرفدار است که محصولاتش بر پایه مواد گیاهی است. این برند از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرده و توسط طبیعت شرکت زنده در سال 1394 در ایران معرفی شد. این لی معتقد بر تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی است. محصولات این شرکت با قیمت متاسب در سایت کادولین قرار داده شده است.

محصولات آرایشی این لی

لوازم آرایشی این لی یکی از محصولات پر طرفدار آرایشی در ایران است. این برند شامل لوازم آرایشی چشم، پوست، لب ها و ناخن می شود. از ویژگی های برجسته ی این برند می توان به ماندگاری بالا، ضد حساسیت، پوشانندگی بالا و … اشاره کرد. این لی به معنای خاتم کاری است و این بدان معناست که خاتم کاری ابزاری است که به زیبایی می انجامد. دو برند سینره و این لی همبیشه به دنبال آن هستند که محصولات خود را بر اساس طبیعی تولید کنند از این رو نام آن ها را طبیعت زنده گذاشته اند. این دو برند، برندهایی معروف در ایران هستند.

شخصیت این لی:

من بانوی امروز ایرانم، باوقار و آراسته، كه می‌خواهم آرایش چهره‌ام زیبایی درونم را متجلی سازد. اكنون «این لی» با مجموعه‌ای از رنگ‌های زیبا انتخاب من است.
محصولاتی باکیفیت، قابل‌اطمینان و همیشه در دسترس.

خرید اینترنتی محصولات این لی

کادولین یکی از فروشگاه های اینترنتی عرضه محصولات آرایشی و بهداشتی خرید محصولات این لی را به شما پیشنهاد می دهد. این محصولات قیمت مناسب و کیفیت مناسبی دارند. به راحتی می توانید هر محصولی را که می خواهید به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت یا از طریق واتساپ یا اینستاگرام سفارش دهید و درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.