ژبن پلاس

ژبن پلاس

قطعا می دانید که با افزایش میزان مصرف لوازم آرایشی در کشورمان ایران، مصرف کنندگان داخلی با خلا  ارایه محصولات آرایشی و بهداشتی با ضمانت کیفی مناسب رو به رو شدند. از این رو شرکت بین المللی اکسیر کیمیای ارکیده (ژبن پلاس) فعالیت خود را از ابتدای سال 98 با هدف تولید و عرضه محصولات نوآورانه و دانش بنیان مورد نیاز سالن های زیبایی و مصارف خانگی آغاز کرد. این شرکت یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی نظر آباد استان البرز احداث کرد. و اینچنین استارت فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی رقم زد.

شرکت ژبُن پلاس با بهره مندی از تیم منسجم و به کارگیری نیروهای متخصص در کلیه بخش های سازمانی و تولیدی ، و با تکیه بر دانش فنی روز، مفتخر شد که به عنوان اولین تولید کننده رسمی محصولات مورد نیاز اسپا در ایران با مجوز وزارت بهداشت و درمان محصولات خود را عرضه نماید.

مصحولات ژبن پلاس

شرکت ژبن پلاس به طور تخصصی در زمینه تولید: کوکتل پدیکور، کوکتل مانیکور، ژل اسکراب لایه بردار و ژل پینه بردار فعالیت می کند. تولیدات این برند از کیفیت فوق العاده ای برخوردار اند. این برند پس از مرتفع کردن نیاز داخلی به صادرات محصولات خود به اروپا پرداخت. اینگونه علاوه بر بالا بردن حداکثری کیفیت محصولات خود، مورد رقابت با محصولات اروپایی قرار گرفت.

اسکراب لایه بردار این برند از پرفروش ترین اسکراب های حال حاضر بازار ایران می باشد. همان طور از قدیم الایام گفته شده است، کیفیت اتفاقی نیست، انتخابیست.

خرید آنلاین

فروشگاه کادولین عضو اتحادیه کسب و کار مجازی در ایران می باشد. همچنین این فروشگاه یکی از قدیمی ترین فروشگاه های فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران می باشد. شما می توانید به راحتی سفارش خود را در این فروشگاه ثبت کنید. و اینچن خریدی دلنشین را تجربه کنید.