لوتوس

کاندوم لوتوس lotus

کاندوم لوتوس یکی از تولیدات موفق شرکت کیهان بد است که سال هاست در جمع محصولات بهداشت جنسی خوش درخشیده و مشتریان ثابت فراوانی دارد. استفاده از لاتکس با کیفیت مالزی و تنوع بسیار خوب در کنار قیمت واقعا مناسب سبب شده است که کادولین همواره از این برند در سبد فروش خود داشته باشد.

لوتوس همواره در فرهنگ ما نمادی از پاکی ،زیبایی ، تندرستی بوده است. سیر تحویل این برند از ابتدا تا کنون در راستای تحویل و تکامل با توجه به نیاز مشتریان و خواسته های متفاوت و متنوع شما صورت گرفته است. تنوع گسترده و کیفیت بالا تولید محصول ازبهترین لاتکس مالزی که موجب اطمینان مضاعف جهت پیشگیری از سرایت انواع بیماریهای مقاربتی و ایدز و همچنین بارداری های ناخواسته می باشداز جمله ویژگی های برجسته این محصول می باشد.

کاندوم رنگی لوتوس یکی از پرفروش محصولات بهداشت جنسی محسوب می شود. کاندوم های با سر رنگی که هنگام رابطه بسیار جذابند. کاندوم تاخیری لوتوس با استفاده از ماده موثر تاخیری به آقایان در کنترل انزال کمک شایانی می کند. همچنین کاندوم خاردار لوتوس دارای خار های ریز به تعداد زیاد روی بدنه اش است که علاوه بر تحریک شریک جنسی مانع از آسیب به دستگاه تناسلی بانوان خواهد شد.