کدکس

کدکس | محصولات بهداشتی جنسی

کدکس یکی از برندهای معتبر کاندوم و محصولات جنسی است که انواع مختلفی از کاندوم، اسپری تاخیری و ژل بهداشتی را شامل می شود. این محصولات در ایران و با کیفیت جهانی تولید می شود. این برند دارای کاندوم های تاخیری، خاردار، نازک و شفاف، کلاسیک، حلقوی، اناری تنگ کننده و …

است که برای نعوظ بهتر در مردان و تاخیر در انزال زودرس بسیار مفید هستند. فروشگاه کادولین تمام مدل های کاندوم کدکس را برای عرضه دارد.

کاندوم کدکس

کاندوم کدکس از پرفروش ترین کاندوم های بازار محسوب می شوند. همین موضوع باعث شده است که اغلب افراد هنگام خرید محصولات جنسی به این برند اطمینان بیشتری می کنند. یکی از جدید ترین کاندوم های کدکس مدل سی میکرون بسیار نازک است که رقیب جدی برند ساگامی ژاپن است.
از دیگر مدل های معروف این برند کاندوم کدکس مدل خار درشت بیگ داتس، مدل نوبل، مدل 5 کاره گرم وسرد، مدل بزرگ کننده و انواع مدل های تاخیری را می توان نام برد.

اسپری تاخیری کدکس

اسپری تاحیری کدکس به تازگی وارد بازار شده است و در دو مدل non stop و orgasm x3 تولید می شود. کیفیت اسپری ها نیز مانند کاندوم کدکس این برند بالاست و با اینکه جدید است اما مشتریان ثابتی برای خود ایجاد کرده است.
در اسپری های تاخیری از ماده لیدوکائین به میزان 10 درصد استفاده می شود که با بی حسی موضعی به مردان در کنترل انزال کمک می کند.

ژل روان کننده کدکس

ژل های کدکس در 4 رایحه مختلف تولید می شود. موز، توت فرنگی، آلوورا و کلاسیک چهار تنوع ژل روان کننده ناچ کدکس است. همگی این ژل ها بر پایه آب تولید شده و مجوز های بهداشتی را دارند.

در کنار کاندوم می توانید از یک ژل روان کننده خوب و مطمئن نیز استفاده کنید. این ژل ها چون بر پایه آب هستند در صورت وارد شدن به دهان مشکلی ایجاد نخواهند کرد. از طرفی برای رابطه مقعدی بسیار توصیه می شوند.

قیمت محصولات کدکس

با توجه به اینکه این برند تولید دخل است دارای رنج قیمت بسیار مناسبی است. با این حال کادولین اکثر محصولات این برند را با 50 درصد تخفیف به فروش می رساند. در لیست زیر همه محصولات کدکس را می توانید مشاهده کنید.