اورال بی

اورال بی oral-b

بهداشت دهان و دندان در هر دوره از زندگی انسان از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از برندهایی که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده و محصولات با کیفیتی را طراحی کرده است؛ برند اورال بی می باشد. محصولات این برند سلامت دهان و دندان ها را تضمین می کنند و از خرابی و پوسیدگی زود هنگام دندان ها جلوگیری می کنند. اورال بی بیش از 50 سال است که در زمینه ارائه محصولات مراقبتی دهان و دندان فعالیت می کند و محصولات خود را با همکاری مطرح ترین دندانپزشکان طراحی و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

تاریخچه برند اورال بی

دکتر رابرت هات سان کسی بود که اولین مسواک برند اورال بی را در سال 1950 طراحی کرد. کیفیت بالا و طراحی خاص باعث شد این مسواک به سرعت معروف شود و فروش بالای برای شرکت رقم بزند. رابرت هات سان در سال 1958 مسواک دیگری با ویژگی هایی نظیر الیاف نایلونی و نرم که ظاهر آن همانند مسواک طراحی شده در سال 1950 بود؛ طراحی کرد و توانست حق امتیاز آن را به نام خود ثبت کند.

این محصول در مقایسه با مسواک قبلی ویژگی مهم تری داشت و آن آسیب نرساندن به لثه ها در حین پاکسازی دندان ها بود و سبب از بین رفتن مینای دندان نمی شد. از طرفی در از بین بردن لکه های سطحی دندان ها عملکرد مطلوبی ارائه می داد.

کمپانی اورال بی در سال 1984 به ژیلت پیوست و اولین مسواک برقی توسط کمپانی براون که در آن زمان عضوی از مجموعه ژیلت محسوب می ‌شد تولید و عرضه بازار شد. این برند به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه دهان و دندان در سال 2005 به زیر مجموعه کمپانی بزرگ پروکتر اند گمبل پیوست امروزه این برند در رشد چشمگیری داشته است و نمایندگی اورال بی در کشورهای مختلف جهان فعالیت می کنند و انواع محصولات بهداشت دهان و دندان را تولید می کند.

انواع محصولات اورال بی

این کمپانی به عنوان محبوب ترین برند مصرف کنندگان و دندانپزشکان در سرتاسر جهان، علاوه بر تولید انواع مسواک اورال بی و برقی، نخ دندان، دهانشویه، خمیر دندان اورال بی و سری یدک که محصولات مکمل سلامت دهان و دندان به شمار می آیند را تولید و روانه بازار می کند. همچنین در دامنه تنوع محصولات خود انواع محصولات سفید کننده، مراقبتی و محصولات مناسب کودکان را نیز گردآوری کرده است.

نخ دندان های این برند با بافت نرم و انعطاف پذیر فواصل میان دندان ها را به خوبی تمیز می کنند، به از بین بردن پلاک و باکتری از بین دندان ها کمک می کنند و در مقابل پاره شدن و ساییدگی مقاوم هستند. محلول های بهداشتی علاوه بر کمک به خوشبو شدن دهان و از بین بردن بوی بد آن، سبب حذف پلاک و باکتری هایی می گردند که باعث پوسیدگی و التهابات لثه می شوند.

خرید محصولات اورآل بی oral-b اورجینال

قطعا داشتن دندان هایی سفید باعث زیبایی هر چه بیشتر لبخند می گردد. برای این منظور، استفاده از دهانشویه، نخ دندان کشیدن و انتخاب محصولات با کیفیت می تواند بسیار کمک کننده باشد.

فروشگاه اینترنتی کادولین مجموعه کاملی از محصولات اورال بی را گردآوری کرده است. برای خرید این محصولات با بهترین قیمت کافی است سری به سایت kadolin.ir بزنید و با انتخاب محصول مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید در کمترین زمان آن را دریافت نمایید.