وی وان

محصولات وی وان – معرفی برند vi-one

از زمان‌های بسیار دور و زمانی که انسان به دلیل بوی بد دهان و یا بروز درد و آسیب‌های دندانی به فکر رفع این مسئله افتاد، تمیز کردن دندان‌ها و رسیدگی به آن‌ها مورد توجه قرار گرفت و کم کم مسواک، خمیردندان، انواع دهانشویه و نخ دندان‌ها به محصولاتی جدا نشدنی از مراقبت‌های روزانه ما بدل شدند. محصولات مراقبت از دهان و دندان با برندهای گوناگون و میزان اثرگذاری‌های متفاوت تولید و عرضه شدند. به مرور برس مسواک‌ها شکل‌های گوناگونی به خود گرفتند و انواع خمیردندان برای سفید شدن دندان‌ها، از بن بردن حساسیت و … روی کار آمدند. یکی از برندهای موجود در این زمینه برند وی وان است. شرکت بهداشتی روژین به منظور تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با فناوری و فرمولاسیون جدید و با اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و صنایع فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت محصولات وی وان را با داشتن کادری متخصص و متعهد در زمینه آزمایشگاهی و تحقیقاتی، تولید کرده است.

انواع محصولات وی وان

دهانشویه

وجود باقی مانده غذا در دهان، بروز انواع آفت و مشکلات دهانی بر روی لثه و دندان‌ها نیز اثر می‌گذارد. به همین دلیل رسیدگی به دهان و تمیز نگاه داشتن آن اهمیت بالایی دارد. استفاده از دهان شویه نه تنها محیط دهان را سلامت می‌کند، بلکه از دندان‌ها و لثه نیز مراقبت می‌کند. دهانشویه‌ وی وان با رایحه‌های متفاوت و اثرگذاری بالا به شما در حفظ سلامت دهان و دندانتان کمک بسیاری می‌کند. دهانشویه‌ یک محلول موثر در جلوگیری از پوسیدگی‌ دندان‌ها به شمار می‌رود که حاوی فلوراید و مواد آنتی باکتریال بوده و موجب تقویت مینای دندان و همچنین کاهش تولید باکتری‌ها می‌شود.

خمیردندان

این روزها خمیردندان‌های بسیاری با کارکرد و رایحه‌های متنوعی در دسترس و قابل خرید هستند. خمیردندان نقش بسیار مهمی در بهداشت و سلامت دندان‌ها ایفا می‌کند. یکی از مهم ترین بخش های تولید محصولات وی وان، خمیر دندان است. خمیردندان‌های وی وان با دارا بودن فرمولاسیون ویژه موجب افزایش بهداشت و سلامت دهان و دندان شده‌اند و بدون آسيب رساندن به لثه و ميناي دندان، عمل سايندگي و لايه‌برداری و در نتیجه حذف پلاک را از روی دندان‌ها انجام می‌دهد.

قرص خوشبوکننده دهان

یکی از محصولات وی وان که به سلامت و نظافت دهان کمک می کند و باعث داشتن ارتباطی سالم و خوشایند با اطرافیان می شود، قرص خوشبو کننده دهان است. قرص‌های خوشبوکننده دهان وی وان دارای فرمولاسیون ویژه برای رفع بوی بد دهان بوده و به دلیل طعم دهنده‌هایی که در تولید این محصول استفاده شده موجب ایجاد حس طراوت و تازگی در محیط دهان می‌شوند.

پودر سفید کننده دندان

از دیگر محصولات مراقبتی که این روزها ممکن است نامش را شنیده باشید، پودر سفید کننده دندان است. پودر سفید کننده وی وان اولین پودر سفید کننده در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان را داراست. این محصول دارای قابلیت چشمگیری در از بین بردن پلاک‌های میکروبی و جرم‌های دندانی است.

اسپری خوشبوکننده دهان

همانطور که در بالا اشاره شد توجه به از بین بردن بوی بد دهان بر روی روابط ما تاثیر بسزایی دارد، جدای از این مسئله، بوی بد دهان برای خود ما نیز خوشایند نیست. برند وی وان علاوه بر تولید قرص‌های خوشبوکننده دهان، اسپری خوشبوکننده نیز تولید کرده است. اسپری خوشبو کننده دهان وی وان به راحتی قابل حمل بوده و استفاده از آن راحت و بسیار سریع فضای دهان شما را خوشبو می‌کند. استفاده از این اسپری به دهان شما احساس طراوت و تازگی بخشیده و دیگر لازم نیست که در ارتباط‌های روزانه خود نگران بوی بد دهان خود باشید.

خرید آنلاین محصولات وی وان از کادولین

نگهداری از دندان‌ها و انجام موارد روتین روزانه زمان زیادی از شما نمی‌گیرد. محصولات مراقبت از دهان و دندان ایرانی به دلیل توجه به شرایط اقلیمی و ویژگی‌های نژادی تاثیر بیشتری نسبت به نمونه‌های خارجی دارند. علاوه بر این محصولات برندهای ایرانی، از جمله محصولات وی وان نسبت به دیگر نمونه‌‌‌ها از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. شما می توانید محصولات وی وان را از فروشگاه اینرتنتی کادولین خریداری نمایید.