نمایش دادن همه 24 نتیجه

کانتورینگ و هایلایت

به طور کلی کانتورینگ و هایلایت چهره این روزها به یکی از اجزای اصلی آرایش صورت تبدیل شده است. زیرا این کار چهره شما را به زیباترین حالت خود تبدیل می کند. کانتورینگ نه تنها ویژگی های  زیبا صورت را برجسته می کند، بلکه توانایی پوشاندن عیب و نقص های صورت را نیز دارد. اما اغلب بزرگ ترین سوالی که در ذهن خانم ها در هنگام خرید کانتورینگ و هایلایت به وجود می آید، این است که چگونه بهترین و مناسب ترین کانتور متناسب با پوست مان را تهیه کنیم؟ ما در ادامه به سوالات اصلی شما در این زمینه پاسخ می دهیم.

کانتورینگ چیست؟

کانتورینگ به طور کلی به معنای زاویه سازی صورت طلقی می شود. به تعبیری دیگر می توان گفت کانتورینگ همانند فتوشاپ عمل می کند. با کانتورینگ و زاویه سازی صورت، استخوان های گونه شما برجسته تر خواهد شد، اینگونه صورت شما جذاب و درخشنده تر می شود. و به طور کلی ساختار استخوانی صورت شما بیشتر نمایان می گردد. البته همه این موارد به این بستگی دارد که شما بدانید چگونه صورت خود را کانتور کنید.

اما به طور کلی همان طور که در بالا هم اشاره کردیم، ما در کانتورینگ و هایلایت نقاطی را که می خواهیم برجسته تر و بزرگ تر دیده شوند با رنگ روشن هایلایت می کنیم و نقاطی را که می خواهیم کوچک تر دیده شوند و فرو رفته به نظر بیایند با رنگ تیره کانتور می کنیم.

آموزش نحوه کانتورینگ انواع صورت

کانتورینگ صورت گرد

اگر طول و عرض صورت شما به یک اندازه است و صورت تان زاویه ندارد. یا به عبارتی گوشه های صورت تان گرد به نظر می رسد. می توان این گونه تعبیر کرد که صورت شما گرد است و می بایست برای کانتورینگ صحیح این گونه از صورت ها فک ، کنار شقیقه ها و گردن را تیره تر کنید. این در حالیست که باید نواحی چانه، پیشانی ، وسط گونه ها و همینطور وسط بینی را هایلایت کنید. همچنین بهترین فضا برای استفاده از رژ گونه در این مدل از صورت ها زیر استخوان فک می باشد.

کانتورینگ صورت قلبی

اگر اندازه پیشانی و گونه های شما به طرز قابل توجهی نسبت به اندازه فک تان بیشتر باشد؛ فرم صورت شما قلبی می باشد. برای کانتورینگ و هایلایت اینگونه از صورت ها می بایست، قسمت شقیقه ها و چانه را تیره کرده و همچنین قسمت های زیر گونه ها و روی خط فک را باید روشن بزنید. همچنین بهترین فضا برای استفاده رژ گونه روی استخوان های گونه می باشد.

کانتورینگ صورت مربعی

اگر اندازه طول و عرض صورتتان یکی باشد و گوشه های صورت تان حالت شکستگی دارد یعنی فرم صورت شما مربعی می باشد. برای کانتورینگ و هایلایت این گونه از صورت ها می بایست، فک و شقیقه ها را تیره کرده و قسمت وسط بینی ، وسط گونه ها و چانه را هایلایت بزنید. همچنین بهترین فضا برای استفاده از رژ گونه دو طرف استخوان های گونه می باشد.

کانتورینگ صورت کشیده

اگر اندازه پیشانی صورت  شما بسیار بزرگ تر از سایر قسمت های صورت تان می باشد؛ یعنی فرم صورت شما کشیده است. برای کانتورینگ و هایلایت اینگونه از صورت ها می بایست، قسمتی از پیشانی که مو رشد کرده است و همچنین چانه و زیر گونه ها را تیره کنید. زیرا در این گونه از صورت  قسمت های بلند پیشانی بیشتر از هر قسمت دیگر به چشم می خورد. در اینگونه از صورت ها می بایست قسمت های بالای استخوان گونه و پیشانی را هایلایت بزنید. همچنین بهترین فضا برای زدن رژ گونه در صورت های کشیده، قسمت روی استخوان های گونه می باشد.

کانتورینگ صورت لوزی

اگر فک و پیشانی شما به یک اندازه می باشد و اندازه گونه های شما بزرگ تر از اندازه پیشانی شماست؛ یعنی فرم صورت شما لوزی می باشد. برای کانتورینگ و هایلایت صحیح اینگونه از صورت ها می بایست، زیرگونه ها را تیره کنید. برای این­‌کار بهتر است از گوش شروع کنید و به سمت وسط گونه بروید. این­‌کار بدون ایجاد حالت مصنوعی در چهره، صورت شما را کاملا طبیعی نشان می‌دهد.

کانتورینگ صورت بیضی

خوش فرم‌ترین نوع صورت برای گریم، فرم صورت بیضی شکل است. در صورت‌های بیضی شکل، طول صورت، یک و نیم برابر عرض آن است. در این حالت عرض پیشانی و استخوان فک با هم برابر هستند. برای لاغرتر نشان دادن چنین چهره هایی تنها نیاز به هایلایت کردن وسط پیشانی، روی چانه و زیر چشم ها می باشد.

خرید آنلاین انواع کانتورینگ و هایلایتر از فروشگاه اینترنتی کادولین

انواع لوازم آرایشی با کیفیت در کادولین عرضه شده است. شما می‌توانید از لیست محصولات پایین صفحه و صفحه های بعدی،انواع مختلف کانتورینگ و هایلایتر های مایع، پودری و … را مشاهده کنید و آن موردی که مناسب پوست شماست را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.