پاک کننده آرایش چشم

یکی از بدترین مواردی که برای پوست اطراف چشم ممکن است بیوفتد، خشکی دور چشم است. این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما به جای استفاده از پاک کننده آرایش چشم، از سایر پاک کننده ها استفاده می کنید. اگر پاک کننده مخصوص چشم نباشد، سبب تیرگی اطراف چشم شده و زیبایی چشمان شما را کمتر نمایش می دهد.

بنابراین با انتخاب شوینده مناسب برای اطراف چشم، علاوه بر اینکه چربی آن به میزان مناسبی از بین خواهد رفت، مانع بروز چروک در این ناحیه شده و با آبرسانی مناسب از کدری ناشی از هیدراته بودن پوست جلوگیری می کند.

انواع پاک کننده آرایش چشم

انواع پاک کننده آرایش چشم از جمله مسیلار واتر، محلول پاک کننده و لوسیون‌ها در دسته‌ی محصولات مراقبت از پوست قرار می‌گیرند. پاک کردن آرایش از روی چشم قبل از خواب آنقدر مهم است که حتی اگر حوصله‌ی هیچ کاری نداشتید این یک کار را نباید فراموش کنید. وقتی آرایش را از روی چشم خود پاک نکنید صبح با چهره‌‌ای پف‌آلود و چشمانی قرمز روبه رو می‌شوید که این موضع برای هیچ خانمی خوش آیند نیست.

بهترین پاک کننده آرایش چشم

این که چه محصولی بهترین است، برای هر فرد متفاوت است و این کاملا طبیعی است که آرایش پاک‌کنی که به چشم یک شخص می‌سازد، با چشم شما سازگاری نداشته باشد. پس با توجه به نوع پوست دور چشم خود و با حساسیت هرچه تمام‌تر پاک‌ کننده  خود را انتخاب و با داشتن چشمانی گیرا جذابیت چهره‌تان را دو چندان نمایید.

قیمت محصولات

برندهای ایرانی و خارجی بسیاری در زمینه تولید پاک کننده آرایش فعالیت می‌کنند که از مطرح‌ترین آن‌ها می‌توان به ایوروشه، نیوآ، آردن و پریم اشاره کرد. قیمت و کیفیت این محصولات متناسب با برند تولید کننده متفاوت است.

با این حال کادولین محصولات اصل و ارجینال را با قیمت منصفانه موجود دارد که به راحتی می توانید اقدام به خرید نمایید و در اسرع وقت تحویل بگیرید.البته برخی از این محصولات نیز توسط فروشنده های دیگری به غیر کادولین تامین می شود که امکان ارسال فوری ندارد.

مشاهده همه 7 نتیجه

پاک کننده آرایش چشم اینلی مدل دوفاز حجم 120 میلی لیتر

46,000تومان

پاک کننده آرایش 2 فاز دور چشم الارو مدل Demaquillant Yeux

160,000تومان

محلول پاک کننده آرایش دو فاز چشم و لب گلدن رز حجم 150 میل

120,000تومان

پاک کننده دو فازی آرایش چشم و لب آردن مدل Soothing حجم 120 میل

49,800تومان

تونیک پاک کننده بسیار ملایم صورت و اطراف چشم آردن سری اتوپیا مدل Dry Releif حجم 250 میل

125,600تومان

لوسیون پاک کننده آرایش چشم سینره مدل Micellar water حجم 120 میلی لیتر

42,900تومان

محلول پاک کننده دو فاز آرایش چشم و لب پریم

42,000تومان