فیکساتور آرایش

یکی از چالش‌های موجود در دنیای ارایش گری(makeup) حفظ آن است. تمامی ارایش گران و کسانی که مایل به ثبات بخشیدن به آرایش روی صورتشان هستن از موادی برای حفظ آن استفاده می کنند تا مواد ارایشی روی صورت از آن فرم اولیه خود خوارج نشود یا به قول خودمان بی روح نماند.

انواع فیکساتور

محصولات فیکساتور (تثبیت) کننده آرایش به دو صورت اسپری تثبیت کننده آرایش و پودر فیکس در بازار موجود هستند. امروزه اسپری‌ها به دلیل استفاده آسان محبوبیت بیشتری دارند.

اسپری فیکس کننده

این نوع از فیکساتورها به دلیل داشتن بافت سبک و بی‌رنگ، بافت و رنگ آرایش شما را دچار تغییر نمی‌کنند. این محصولات برای همه‌ی شرایط آب و هوایی مناسب هستند و تقریبا می‌توان گفت در هر شرایطی آرایش را روی صورت ماندگار نگه می‌دارند و از پخش شدن آرایش روی صورت شما جلوگیری می‌کنند. قیمت اسپری فیکساتور نسبت به دیگر لوازم آرایش صورت نیز قابل قبول است. با خرید بهترین اسپری فیکس کننده آرایش، می‌توانید از چرب شدن پوست و برق افتادن به خصوص در نواحی بینی و پیشانی، پیشگیری کنید.

پودر فیکس

پودر فیکساتور محصولی برای جذب چربی و رطوبت اضافی پوست از آن استفاده می‌شود؛ به همین دلیل برای پوست‌های چرب و متفاوت گزینه مناسبی محسوب می‌شود. بهترین زمان استفاده از این پودر، بعد از مرحله زیرسازی پوست است. این محصول در دو نوع رنگی و بدون رنگ موجود است. از نوع رنگی پودر فیکس برای تقویت رنگ کرم پودر استفاده می‌شود.

روش استفاده از پودر فیکس کننده

پودر فیکس نیاز به یک فرمول مایع دارد تا به آن بچسبد ، به همین دلیل پس از آنکه پوست خود را به خوبی فید کردید ، براش خود را به پودر آغشته کنید و لایه نازکی از آنرا به طور ضربه ای روی صورت بزنید. سپس اجازه بدهید پودر فیکس کننده را حدود 3 الی 10 دقیقه روی پوست صورت بماند و سپس آنرا با استفاده از براش پرمو به خوبی محو کنید.

خرید اینترنتی فیکساتور آرایش

از آنجا که بسیاری از افراد تجربه استفاده از تثبیت کننده‌های آرایش را ندارند تا بتوانید از آن‌ها مشورت بگیرید، می‌توانید خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. خرید اینترنتی فیکساتور آرایش باعث می‌شود با خواندن نظرات مشتریان و آشنایی با برندهای تولید کننده، دست به انتخاب درست بزنید. برای خرید آنلاین تثبیت کننده‌های آرایش می‌توانید به فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی کادولین مراجعه نمایید.