نمایش 1–36 از 43 نتیجه

خرید کاندوم میوه ای

کاندوم‌های میوه‌ای و رایحه دار یا معطر یکی از پر طرفدارترین انواع کاندوم در بین مردم و مشتریان ما هستند که توسط اغلب برندهای معروف برای کاربری‌های جنسی متفاوتی تولید می‌شوند. از مزایای کاندوم میوه ای می توان به ایجاد تنوع در رابطه جنسی و از بین بردن بوی لاتکس اشاره کرد. بسیاری از زوجین در تماسهایی که با بخش پشتیبانی سایت دارند از تکراری شدن رابطه جنسی شکایت دارند. ما با استفاده از تجربیاتمان راه های مختلفی را پیشنهاد می دهیم که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.
باید به خاطر داشته باشیم که با کارهای خیلی کوچک هم می توان در رابطه جنسی تنوع ایجاد کرد. یکی از کارهای کوچک تعویض مدل کاندوم هست.

انواع مدل کاندوم

کاندوم طعم دار با طعم موز،  کاکائو ، نعناع ، توت فرنگی ، آناناس و چندین و چند مورد دیگه رو می توانید در بازار ایران پیدا کنید. در مورد طعم این کاندوم ها چیزی که همه دوست دارند، کاندوم طعم دار با طعم توت فرنگی هست. بعد از توت فرنگی رایحه موز نیز از پرطرفدارترین ها می باشد.
البته کاندوم های طعم دار جدیدی با طعم هایی مثل  قهوه ، کاپو چینو و موهیتو  دارند  کم کم طعم های قدیمی را کنار می زنند و وارد بازار ایران می شوند. تقریبا اکثر این کاندوم در بازار ایران موجود هستند.