نمایش دادن همه 21 نتیجه

کاندوم عروسکی

کاندوم عروسکی یا فاندوم نوع متفاوت و جذاب از کاندوم های فانتزی است که برای تفریح و سرگرمی جنسی و همچنین اولین رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این کاندوم ها در اولین رابطه می تواند فضای نگرانی و یا استرس موجود را کاملا متفاوت کند و شبی به یاد ماندنی را رقم زند! این کاندوم ها در طرح های متنوع و اکثرا به شکل حیوانات از لاتکس ضخیم تر و رنگ امیزی شده تولید می شود و معمولا یک عدد ماده لوبریکانت همراهش عرضه می شود.

انواع مدل کاندوم

ویژگی های فاندوم

  • از فاندوم ها می توانید به عنوان هدیه و شوخی برای تولد دوستان و نزدیکان خود استفاده نمایید.
  • کاندوم های عروسکی با قیافه بامزه شون، فضا را برای شما شادتر می کنند و جو سنگین حاکم بر اولین رابطه جنسی را از بین می برد.
  • فاندوم ها باعث کاهش استرس در رابطه شده و در نتیجه زود انزالی را کاهش می دهد.
  • با استفاده از فاندوم، یکنواختی رابطه جنسی را از بین ببرید و آن را لذت بخش تر کنید.
  • کاندوم های عروسکی خاطره ای برای شما می سازند که تا سال ها از یادتان نخواهد رفت و همیشه با یاد آوری آن، لبخند بر لبتان می آید.

قیمت کاندوم عروسکی در بازار چقدر است؟

ابتدا باید بدانید که فاندوم ها در بسته بندی یک عددی و کاملا متفاوت با سایر کاندوم ها تولید می شوند و علاوه بر این یک عدد لوبریکانت همراه هر بسته وجود دارد. از آنجایی که نقاشی روی کاندوم ها توسط دست انجام می شود در نتیجه هزینه تمام شده محصول کمی بالاست و در بازار بین 18 هزار تومان تا 30 هزار تومان بفروش می رسد.

انواع کاندوم عروسکی

فاندوم ها دارای شکل های متنوعی است. مدل عشق یکی از پرفروش ترین هاست که در شب ولنتاین استقبال زیادی از آن می شود. مدل های حیوانات مثل الاغ ، گاو و بوفالو نیز طرفداران خود را دارد. مدل پوکیمون  مینیون و بتمن نیز از شخصیت های کارتونی الهام گرفته اند.

خرید کاندوم عروسکی

فروشگاه اینترنی کادولین بعنوان نماینده فروش شرکت کیهان بد، انواع مدل ها را با قیمت بسیار مناسب موجود دارد. تمامی این محصولات دارای مجوز بهداشت می باشد. در لیست پایین متنوع ترین مدل های کاندوم عروسکی را می توانید مشاهده و خرید نمایید.

پاسخ به سوالات متداول

آیا کاندوم عروسکی برای جلوگیری از بارداری مناسب است؟

برای جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی توصیه نمی شود و بهتر است حتما از یک کاندوم لاتکس ساده در زیر استفاده کنید.

آیا فاندوم مجوز دارد؟

این محصولات توسط شرکت کیهان بد تولید شده و دارای مجوز بهداشتی است.

از فاندوم می توان برای رابطه دهانی استفاده کرد؟

هم بله و هم خیر! خیلی از افراد به دنبال کاندوم دهانی هستند. از آنجا که کاندوم دهانی دارای مجوز در ایران نیست، پیشنهاد ما استفاده از کاندوم عروسکی است. چرا که این مدل کاملا ساده و بدون هیچ ماده اضافی تولید می شود.

تاریخ انقضای این محصولات چقدر است؟

مثل سایر کاندوم ها،کاندوم عروسکی نیز از زمان تولید تا 4 سال تاریخ دارد.