نمایش دادن همه 16 نتیجه

اسپری مو

اگر به دنبال حالت دهی و درخشندگی موهای خود  هستید ما به شما اسپری مو را پیشنهاد می کنیم. این اسپری ها تنوع زیادی دارد و برند های مختلفی آن را عرضه کرده اند.  البته بیشتر افراد تصور میکنند که از این محصولات  فقط برای نگه داشتن موها استفاده میشود، اما این فکر اشتباه است. شاید در گذشته این فکر درست بود، اما امروزه مدل های مختلفی از اسپری ها را با کاربری های مختلف میتوانید در دنیای لوازم آرایشی پیدا کنید.

انواع اسپری مو

در ادامه ما چند نوع پرکاربرد اسپری را برای شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید در خرید خود از این توضیحات استفاده کنید:

 کراتینه مو

این اسپری مناسب افرادی است که موهایشان ضعف دارد و ریشه موی آن ها سست شده است. این نوع از اسپری مو به این افراد کمک میکند تا ضعف موهای خود را برطرف کنند و جان دوباره ای به ساقه های موی خود بدهند.

حالت دهنده مو

اسپری حالت دهنده زمانی استفاده می شود که شما میخواهید مدل موهای خود را عوض کنید و به موهای خود را حالت دهید. ترکیبات موجود در این نوع اسپری باعث میشود موهای شما حالت گیری بهتری داشته باشند.

اسپری ترمیم کننده مو

اگر تار موهای شما شکسته یا دچار آسیب دیدگی شده،محصول پیشنهادی ما خاصیت ترمیم موهای آسیب دیده را دارد. می توانید از اسپری ترمیم کننده برای ترمیم بافت های موی خود استفاده کنید. اسپری های ترمیم کننده با توجه به ترکیباتی که دارند بر روی بخش هایی که آسیب دیده قرار میگیرند و باعث ترمیم بافت های آسیب دیده‌ی مو میشوند.

اسپری نگه دارنده مو

اسپری نگه دارنده زمانی مورد استفاده قرار میگیرد، که شما مدل موی مورد نظر خود را انتخاب کرده‌اید و شروع به درست کردن آن مدل میکنید. این اسپری خاصیت تثبیت کننده دارد. برای نگه داری مدل مورد نظر خود باید از اسپری نگه دارنده استفاده کنید. ترکیبات موجود در این نوع اسپری باعث چسبیدن تار های موی شما به یکدیگر و نگه داری بیشتر این تارها میشود.

بهترین اسپری مو

اگر موهای شما حالت نمی‌گیرد، اسپری کراتینه برای شما بهتر از سایر اسپری ها عمل می‌نماید. برای حجم دادن به مو، خرید این محصول حجم دهنده به شما پیشنهاد می‌شود. این محصول قطر موهای شما را بیشتر می‌نماید و باعث می‌شود موهای شما پرتر نشان داده شود.

قیمت و خرید اسپری مو

در فروشگاه کادولین که از معروف ترین و معتبر ترین سایت های فروش اینترنتی است شما می توانید بهترین اسپری موردنظر خود را خریداری کنید. سفارشات شما در مدت کوتاهی به دست شما خواهد رسید.