کلاه مردانه

در گذشته‌های دور کلاه افراد نمایانگر جایگاه اجتماعی آنان بوده و برحسب طبقه ای که بودند، کلاه مردانه مخصوصی بر سر می گذاشتند. اما باگذشت زمان، کلاه جنبه محافظتی پیداکرده و امروزه نیز علاوه بر ویژگی محافظتی، جنبه استفاده برای استایل سازی و مد نیز دارند.

امروزه کلاه به‌عنوان یک اکسسوری برای آقایان و بانوان محسوب می‌شوند. کلاه‌ها استایل شما را می‌سازند و نشان می دهند از چه مدی پیروی می کنید. از استایل کلاسیک تا استایل مدرن و کژوال در انواع کلاه‌ها دیده می‌شوند. برای تکمیل یک استایل خاص حتماً به استفاده از کلاه باید فکر کرد.

کلاه نوعی پوشش برای سر و مو است و نقش محافظتی از سر و مو در برابر سرما، آلودگی، آفتاب و … را بر عهده دارند.

دنیای مدل‌های کلاه امروزه بسیار گسترده‌تر شده و بسیاری از برندهای مطرح در ایران و سراسر دنیا در ترندهای سالانه خود طرح‌های جدیدی از کلاه را به مردم دنیا معرفی می‌کنند.

انواع کلاه مردانه

دنیای مدل‌های کلاه مردانه بسیار گسترده‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید. کلاه‌ها در مدل‌های متنوع و جنس‌ها و رنگ‌های متنوعی در بازار موجود هستند. همانطور که اشاره شد کلاه‌ها برای استایل‌های متنوع از کلاسیک تا مدرن تولید می‌شوند. از کلاه‌های سبک کلاسیک می‌توان به کلاه فدورا یا شاپو، تاپ هت، بولر، بوتر و … اشاره کرد.

جنس هرکدام از این کلاه‌ها متفاوت است. از کلاه‌های سبک اسپرت و مدرن باید کلاه کپ، بیسبال، لئونی، هامبورگ، برت، وسترن، فلت، استوکمن، بانی و … را معرفی نمود. کلاه اوشانکا یا کلاه گوشی و یا کلاه روسی نام کلاهی هستند که از پوست حیوانات و یا خزهای مصنوعی ساخته می‌شود و کاربرد آن در فصل زمستان و مناطق بسیار سرد است.

کلاه لئونی که به‌تازگی در دنیای مد دیده می‌شوند، کلاه لئونی هم برای تابستان و هم زمستان قابل‌استفاده بوده و گزینه مناسبی برای ساختن استایل خاص و شخصی شما است. کلاه‌ها در جنس‌های متفاوتی مانند نمدی، پشمی، بافتنی، چرمی تولید می‌شوند.

برندهای تولید کننده انواع کلاه

کلاه یکی از اکسسوری‌هایی است که برندهای مطرح دنیا بسیار به آن پرداخته‌اند. از برندهای مطرح دنیا باید به برند بیلی، برند کورین Coorin، برند نیو ارا New Era، برند پست پرزنت Past Present و … اشاره کرد. در ایران هم برندهای مطرحی مانند مارال چرم، جامه بافت، چرم کمالی و … تولیدکننده انواع کلاه مردانه هستند.

قیمت کلاه مردانه

قیمت ها بر اساس فاکتور های مختلف مثل جنس و برند و سایز متفاوت است. اما بین برند های متفرقه می توان قیمتی بین 30 هزار تومان تا 200 هزار تومان را در نظر گرفت. برند های معروف نیز از 700 هزار تومان به بالا قیمت گذاری می شوند.

خرید اینترنتی انواع کلاه کپ و کلاه مردانه

برای ساختن استایل شخصی خاص مردانه با کلاه باید طیف گسترده مدل‌های کلاه را در اختیار داشته باشید. کادولین با فراهم کردن این امکان، کمک ارزنده‌ای به مخاطبان خود می‌رساند.