نمایش دادن همه 7 نتیجه

لوازم حیوانات خانگی

آیا در خرید لوازم حیوانات خانگی خود با مشکل رو به رو هستید؟ اگر شما هم حیوان خانگی دارید پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید. نگهداری از حیوانات خانگی همواره پر دردسر اما لذت بخش بوده است. این کار حساسیت بالایی احتیاج دارد و باید با دقت فراوان انجام شود. سلامت، بهداشت و تغذیه حیوان در اولویت قرار دارد. ما به شما محصولات با کیفیتی پیشنهاد می کنیم تا با انتخاب آنها راحت تر و مطمئن تر از حیوان خانگی خود نگهداری کنید.

لوازم حیوانات خانگی پر مصرف

گستره‌ای به وسعت کالای وسایل سگ ( غذای سگ ، تشویقی سگ، باکس حمل و نقل سگ، پوشاک سگ، قلاده سگ، اسباب بازی سگ، ظرف آب و غذای سگ، جای خواب سگ و بهداشتی سگ)، لوازم گربه(غذای گربه، تشویقی گربه، باکس حمل و نقل گربه، خاک گربه، دستشویی گربه، قلاده گربه، ظرف آب و غذای گربه، اسباب بازی گربه و بهداشتی گربه)، لوازم جونده (غذای جونده، خاک بستر جونده، تشویقی جونده، اسباب بازی جونده، ظروف آب و غذای جونده و بهداشتی جونده)، لوازم پرندگان (غذای پرنده، اسباب بازی پرنده، قفس پرنده، مکمل غذایی پرنده)، از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس همچون رویال کنین، بوش، سانابل، گودی، بیفار، فرپلاست، کارلی فلامینگو و … این ها محصولاتی هستند که به تمام کسانی که حیوان خانگی دارند پیشنهاد می شوند. خرید این وسایل حیوان خانگی کار شما را آسان تر خواهد کرد. برای مثال:

لوازم حیوانات خانگی: غذای گربه

گربه ها به عنوان حیواناتی گوشتخوار نیاز به جیره ای بر پایه پروتئین حیوانی دارند و همچنین مکانیسم بدن این حیوانات به گونه ای است که قادر به استفاده از مسیرهای متابولیکی مانند سایر گونه ها نبوده و نیاز به تغذیه ای دارند که منحصر به این گونه ها باشد. خوراک مفید بر پایه به روزترین تحقیقات جهان و گذراندن آزمایشات عملی به گونه ای طراحی شده است.که تمام این نیاز هارا تامین می کند. این خوراک با در نظر گرفتن فیزیولوژی گربه ها و با توجه به استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در جهت حفظ سلامتی و نگهداشتن آنها در وزنی متعادل موفق عمل می کند.تیم MOFEED محصولات خود را در زمینه حیوانات خانگی خوراک های تخصصی سگ و گربه با رعایت بهترین جیره بر اساس قیمت در بازار ایران را عرضه کرده است.برای حیوان خانگی شما این بهترین محصول است.

لوازم حیوانات خانگی: تشویقی سگ

تشویقی دم گاوی, یکی از سرگرم کننده ترین و محبوب ترین تشویقی حیوان خانگی مخصوصا سگ هاست. این تشویقی دارای پروتئین بالا و چربی بسیار کم می باشد, از خواص دیگر این تشویقی می توان به جویدن طولانی مدت آن توسط حیوان اشاره کرد که این عمل باعث از بین رفتن پلاکت دندان ها ی حیوان می شود.

لوازم حیوانات خانگی: خاک بستر گربه

اگر حیوان خانگی شما گربه است به این محصول نیاز پیدا می کنید. خاک گربه تاینی کت تهیه شده از بهترین مواد معدنی بنتونیت و فرآوری شده با بهترین کیفیت مناسب برای بستر گربه و دیگر حیوانات که دارای جذب بسیار بالا و کلامپ بسیار عالی می باشد که باعث رضایت شما و گربه شما میگردد.

قیمت و خرید لوازم حیوانات خانگی

شما می توانید لوازم مورد نیاز حیوان خانگی خود را از فروشگاه کادولین، که یکی از معتبر ترین سایت های فروش اینترنتی است تهیه کنید. لوازم حیوان خانگی شما با کمترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.