ضد آفتاب

تابستان گرم و البته زیبا فرصت مناسبی برای گردش و تفریح، پیاده روی و مسافرت و آفتاب گرفتن لب ساحل است. با این وجود مراقبت از پوست امری ضروری است. اشعه‌ی خورشید برای پوست بدن بسیار مضر است، بیشتر اشعه های مضر توسط لایه اوزون دفع می‌شوند ولی بعضی از این اشعه ها مانند UVA و UVB از لایه اوزون رد می‌شوند و به پوست ما می‌رسند، یک ضد آفتاب خوب، می‌تواند همانند لایه اوزون عمل کند و اشعه های مضر را دفع نماید.

انواع کرم ضد آفتاب را می توانید از کادولین تهیه نمایید. پس با خیال راحت می‌توانید در بیرون از منزل و زیر آفتاب قدم زده یا آفتاب بگیرید.

انواع ضد آفتاب

ضد آفتاب انواع مختلفی دارند، البته درست است که کار همه‌ی این کرم ها یکی‌ است و آن هم دفع اشعه مضر خورشید است، ولی با توجه به اینکه کرم های ضد آفتاب روی پوست صورت و بدن مالیده می‌شوند و ممکن است رنگ پوست را تغییر دهند، انواع مختلفی از این محصول در بازار تولید شده است، کرم ضد آفتاب رنگی، ضد آفتاب بی‌رنگ، ضد آفتاب با SPF زیاد و کم و حتی همین ضد آفتاب ها دارای کارایی متفاوتی هستند.

منظور از اس پی اف (SPF) در ضد آفتاب چیست ؟

SPF مخفف کلمه “sun protection factor” است، که به عوامل محافظت در برابر خورشید اشاره دارد، کرم های ضد آفتاب دارای SPF های مختلفی هستند که بطور مثال، کرم های ضد آفتاب با اس پی اف 50% می‌توانند اشعه های مضر خورشید را تا 98% جلوگیری کنند، هرچه میزان SPF کمتر باشد، ضد آفتابی که خریداری می‌نمایید، به میزان کمتری از اشعه های مضر جلوگیری می‌نماید.

قیمت ضد آفتاب

قیمت ضد آفتاب باتوجه به مواد بکار رفته در تولیدشان متفاوت است، بطور مثال هرچه میزان SPF، در ضد آفتاب بیشتر باشد، قیمت این محصول نیز بالاتر می رود، و یا برند تولید کننده کرم ضد آفتاب یک پارامتری‌ است که ممکن است در قیمت این محصول تاثیرگذار باشد. بهترین کیفیت و قیمت خرید کرم های ضد آفتاب را از کادولین بخواهید. تمامی ضد آفتاب های موجود در سایت کادولین از کیفیت بالایی برخوردار میباشند و دارای ضمانت و اصالت کالا می باشند. همچنین کادولین برای شما عزیزان تنوعی بالا از کرم های ضد آفتاب قرار داده است تا تمامی افراد با هر پوستی که دارند و هر ضد آفتاب با spf های مختلفی که نیاز دارند امکان خرید با قیمت مناسب را داشته باشند. عموما ضد آفتاب ها برای تمامی خانم ها و آقایان برای محافظت از پوست توصیه شده است به همین دلیل کادولین شرایطی فراهم آورده است که شما عزیزان به راحتی ضد آفتاب مورد نظر خود را از هر برندی که در این زمینه فعال میباشد تهیه نمایید.

بهترین ضد آفتاب

پاسخ به این سوال که بهترین کرم ضدآفتاب کدام است، بسیار سخت است، زیرا هر کدام از برندهای معتبر تولید کننده این محصول مانند بایودرما، مای، الارو، نیوا و سینره ویژگی های منحصر به فردی را در محصولات خود لحاظ کرده‌اند. اگر قصد خرید ضد آفتاب خوب و با کیفیت دارید، سعی کنید ضد آفتاب با SPF بالا خریداری نمایید.ن

نحوه استفاده از ضد آفتاب

نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب بسیار ساده می‌باشد. شما تنها کافیست قبل از آرایش کردن و در صورتی که نمی‌خواهید آرایش داشته باشید، بعد از شستن صورت خود مقدار مورد نیاز از ضد آفتاب را روی دست خود بریزید و برروی پوست خود پخش نمایید. نیازی نیست بعد از ضد آفتاب از کرم دیگری استفاده نمایید.

خرید کرم ضد آفتاب

جهت خرید ضد آفتاب نیازی نیست حتما بصورت فیزیکی این محصول را سفارش دهید، شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی کادولین کلیه ضد آفتاب های مرغوب و اصل موجود در بازار را مشاهده کنید و مشخصات محصول را بطور کامل بررسی کنید و با توجه به نیاز خودتان کرم ضد آفتاب و فلوئید ضد آفتاب مورد نیاز را سفارش دهید و محصول مورد نظر را هر کجا که تمایل دارید تحویل بگیرید.