کلاه زنانه

کلاه‌ها از روزگار دور تا امروز در استایل‌های زنانه کاربردهای متفاوتی داشته‌اند و امروز هم به شکل‌های مختلف به کار می‌روند. کلاه‌های لبه دار توری، با تزئینات مختلف در لباس مجلسی و رسمی خانم‌های اروپایی کاربرد داشتند و لباس رسمی خانم‌ها در بسیاری از نقاط جهان با کلاه همراه بود اما این روزها کلاه‌های زنانه و دخترانه تنوع و کاربردهای بیشتری پیدا کرده‌اند و می‌توانید آن‌ها را در انواع استایل‌های رسمی و غیررسمی به کار ببرید.

انواع کلاه زنانه و دخترانه

کلاه زمستانی زنانه یکی از پرکاربردترین انواع کلاه در زندگی امروزی ما است. کلاه و شال گردن بافتنی در فصل زمستان می‌تواند شما را از سرما حفظ کند و از طرف دیگر یک استایل شیک برایتان بسازد. کلاه‌های قلاب بافی هم برای فصل زمستان وجود دارند که بافت ظریفی دارند و می‌توانید از میان آن‌ها یک کلاه دخترانه فانتزی یا یک کلاه زنانه‌ی شیک را انتخاب کنید.

کلاه پرطرفدار بعدی، انواع کلاه تابستانی حصیری است که برای کنار دریا و ساحل مناسب‌اند. انواع دخترانه و زنانه‌ی این کلاه با طرح‌های مختلف تولید شده‌اند و با لباس‌های بلند رنگی و صندل انتخاب بسیار مناسبی هستند که می‌توانید با آن‌ها عکس‌های زیبایی هم ثبت کنید. کلاه‌های لبه‌دار با تور سفید می‌توانند انتخابی برای گرفتن عکس‌های روز عروسی باشند.

کلاه‌ها در لباس‌های محلی زنان مناطق مختلف ایران هم کاربرد دارند. کلاه‌های کردی یکی از زیباترین کلاه‌های محلی زنانه هستند که به رنگ‌های مختلف ازجمله مشکی آماده شده انواع سکه و پولک روی آن‌ها دوخته می‌شود و بیشتر برای مراسم‌هایی مانند عروسی کاربرد دارد.

کلاه کپ کلاه دیگری است که در استایل‌های اسپرت و بازهم بیشتر در فصل تابستان کاربرد دارند. این کلاه‌های اسپرت برای زمان ورزش، پیاده‌روی و کوهنوردی هم مناسب‌اند و در روزهای گرم تابستان می‌توانید از رنگ‌های مختلف آن در استایل روزمره هم استفاده کنید.

برند های معتبر انواع کلاه زنانه و دخترانه

برندهای مختلفی انواع کلاه زنانه و دخترانه را در بازار عرضه کرده‌اند. آدیداس، جک ولف، اسکین، ثمین، رؤیا، نورث فیس، آلدو و … تعدادی از گزینه‌هایی هستند که می‌توانید برای خرید کلاه به آن‌ها مراجعه کنید.

خرید آنلاین انواع کلاه دخترانه و زنانه

کادولین فروشگاهی است که می‌توانید برای خرید انواع کلاه زنانه و کلاه دخترانه جدید به آن مراجعه کنید. جدیدترین کلاه‌های ترند در سال 2021 با قیمت‌های مناسب در کادولین موجود هستند و می‌توانید بهترین را برای خودتان انتخاب کنید.