ایکس دریم

کاندوم ایکس دریم

ایکس دریم یکی از شناخته شده ترین برند های تولید کاندوم در ایران می باشد. این برند توسط تعاوني باران بسپار قم تولید می شود. ایکس دریم دارای بیشترین تنوع در مدل های کاندوم است. این برند بیش از 20 مدل کاندوم متفاوت در بسته بندی 12 عددی و 3 عددی تولید می کند.

معروف ترین مدل

معروف ترین مدل کاندوم این شرکت، کاندوم فضایی نام دارد. این نوع کاندوم ها به دلیل داشتن خار های بسیار درشت روی بدنه خود به تازگی بسیار معروف شده اند نام جهانی این مدل ها alien است. کاندوم فضایی در 5 مدل دکمه دار، شمشیری، اره ماهی، چرخشی و طوقی وجود دارند. کادولین هر پنج مدل فوق را در یک پک با قیمتی بسیار اقتصادی و مناسب ارائه می کند.

کیفیت

از نظر کیفیت، این برند را می توان بسیار مناسب دانست. استفاده از تکنولوژی به روز و لاتکس با کیفیت سبب شده است که محصولات این برند بسیار محبوب شوند. همچنین تنوع بالا و طراحی مدل های خلاقانه فقط در این شرکت مشاهده می شود.

ایکس دریم دارای تکنولوژی روز آلمان در تولید کاندوم می باشد برای تولید این کاندوم ها از بهترین لاتکس کشور مالزی استفاده می شود. این شرکت اولین و برترین پرچم دار در عرضه و تولید کاندوم فضایی با مجوز رسمی بهداشت ایران می باشد.

قیمت

از نظر قیمت در دسته کاندوم های مقرون به صرفه قرار می گیرد. در بین محصولات این شرکت کاندوم بسیار گران یا بسیار ارزان یافت نمی شود.

مجوز ها

گواهی نامه iso 13485 ویژه تجهیزات پزشکی

گواهی نامه استاندارد مدیریت کیفیت iso 2001/2008  از شرکت BRS آمریکا

دارای نشان استاندارد ایران

نحوه خرید

فروشگاه اینترنتی کادولین بعنوان یکی از فروشندگان برتر محصولات برند ایکس دریم در ایران، تمامی کاندوم های تولیدی این شرکت را با قیمت بسیار مناسب موجود دارد. فقط کافی است کالای مورد نظر را به سبد خرید اضافی کنید و پس از نهایی کردن سفارش به صورت فوری و محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.