لوازم مصرفی خودرو

۲۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی
  1. ضدیخ خودرو کاسپین مدل چهارفصل مقدار 1 کیلوگرم
    امتیاز:
    80%
    قیمت ویژه ۱۴۴٬۸۹۰ ‎تومان قیمت عادی ۱۶۰٬۰۰۰ ‎تومان

۲۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

لوازم جانبی خودرو

دارندگان خودرو می‌دانند که نگهداری خودرو چه میزان اهمیت دارد و چقدر روی طول عمر قطعات و لوازم خودرو تأثیرگذار است. همچنین بسیاری از افراد علاقه دارند تا خودروی خود را با سلیقه‌ی خود تغییر داده و قابلیت‌های مختلفی به آن اضافه کنند یا بخشی از آن‌ها را بهبود ببخشند. برای این کارها نیاز است تا از لوازم جانبی که در بازار وجود دارد استفاده کنید. لوازم جانبی خودرو عبارت است از قطعات و لوازمی که باعث نگهداری بهتر خودرو و همچنین افزودن قابلیت‌ها دیگر به خودرو می‌شود.

انواع لوازم جانبی خودرو

لوازم تزئینی خودرو : یکی از بخش‌های جذاب برای صاحبان خودرو، استفاده از لوازم تزئینی و اختصاصی‌سازی ماشین با سلیقه‌ی خود است. لوازم تزئینی خودرو برای قسمت‌های مختلف و کاربردهای گوناگون تولید می‌شوند که برخی از آن‌ها جنبه‌ی محافظتی داشته و برخی از آن‌ها نیز جنبه‌ی زیبایی دارند.  این محصولات به صورت تخصصی متناسب با ابعاد و طراحی هر خودرو تولید می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را با تریم داخلی خودروی خود ست کنید. کروز کنترل: دستگاه کروز کنترل درواقع یک سیستم کنترل و محدود کننده‌ی سرعت است که در زمان‌های رانندگی در بزرگراه باعث راحتی راننده شده و سرعت خودرو را در یک میزان مشخص ثابت نگه می‌دارد. رینگ چرخ: رینگ‌ها علاوه بر اینکه یکی از قسمت های مهم خودرو هستند، روی زیرایی ظاهری خودرو نیز تأثیرگذار هستند. رینگ‌ها بصورت اسپرت و معمولی و با جنس‌های مختلف تولید می‌شوند. روکش صندلی: روکش صندلی همانطور که از اسم آن پیداست روی صندلی ماشین نصب می‌شود و علاوه بر محافظت از صندلی خودرو دربرابر آلودگی و آسیب دیدن، به زیبایی داخلی خودرو نیز می‌افزاید. دور فرمان: در هنگام رانندگی دست‌ها مدام روی فرمان هستند و بطور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. به همین دلیل در معرض سایش قرار دارد. دور فرمان از آسیب دیدن فرمان جلوگیری کرده و همچنین جلوه‌ی زیباتری به فرمان می‌بخشد. کفپوش: کفپوش خودرو از جنس‌های مختلف تولید می‌شود و روی موکت کف خودرو قرار می‌گیرد و باعث می‌شود تا از کثیف شدن آن جلوگیری کند و نظافت آن نیز به‌مراتب راحت‌تر است. تجهیزات پخش: یکی از قسمت‌های مهم خودرو برای سرگرمی استفاده می‌شود قسمت پخش آن است که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. تجهیزات پخش شامل ضبط، باند، تیوتر، ساب‌ووفر و... است که باتوجه نیاز قابل خریداری هستند.

انواع برند لوازم جانبی خودرو

سال‌های بسیاری است که انواع برندهای ایرانی و خارجی در زمینه‌ی تولید لوازم جانبی خودرو فعالیت می‌کنند. از میان این برندها می‌توان پایونیر، سانا، تام کلین، کنوود، سونی و مارشال را نام برد.

خرید آنلاین لوازم جانبی از کادولین

تنوع بالای کالا در لوازم جانبی خودرو باعث می‌شود که انتخاب کردن بسیار سخت باشد. اما فروشگاه کادولین تنوع بالایی از این محصولات را در فروشگاه خود ارائه می‌کند که شما می‌توانید به‌صورت آنلاین مشاهده و بررسی کرده و بهترین انتخاب را انجام دهید.