سایه چشم

موارد ۱-۲۴ از ۱۳۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

موارد ۱-۲۴ از ۱۳۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

سایه چشم

این روزها با متنوع شدن انواع آرایش و لوازم آرایشی قطعا دیگر متوجه شده اید که آرایش کردن یک چهره تا چه مقدار می تواند پر چالش باشد. یکی از اعضای صورت که در هنگام آرایش باید به آن بسیار توجه شود، چشم ها می باشد. افراد زیادی بر این باورند که آرایش چشم جذابیت بیشتری به چهره و به خصوص به چشم ها می دهد. آرایش چشم با سایه کامل می شود و حتی در سبک آرایش Nude که افراد ترجیح می دهند از آرایش چهره ملایم و طبیعی بهره ببرند؛ نیز از سایه چشم استفاده می شود. به طور کلی سایه چشم به چشم‌ها حالت زیباتری می‌دهد و باعث جذابیت دو چندان چهره می‌شود. سایه چشم زدن بر خلاف تصور بسیاری از خانم ها کار دشواری نیست؛ تنها کافیست که رنگ مناسبی را انتخاب کنید. سپس با چند ترفند ساده آرایش خود را کامل کنید.

انواع سایه چشم

اولین چیزی که زمان خرید انواع پالت های رنگی سایه چشم نظر خانم ها را به خود جلب می کند؛ رنگارنگ بودن آن هاست؛ که  این مورد بسیار وسوسه برانگیز است. شرکت های تولید کننده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی انواع سایه ها را با  تنوع رنگی بالا تولید می‌کنند. البته لازم به ذکر است که اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید، که فکر می کنید کلا سایه چشم ها در دو مدل سایه چشم اکلیلی و سایه چشم مات (ساده) تولید و به بازار عرضه می شوند؛ کاملا اشتباه می کنید. سایه چشم می‌تواند به‌صورت پودری، مایع و کرمی باشد. همچنین هر کدام از این مدل ها به  تنهایی انواع مختلفی دارند.

قیمت سایه چشم

قطعا از مهم ترین عوامل قیمت گذاری انواع سایه چشم، تولید داخل  یا وارداتی بودن محصول می باشد. برند های مختلف ایرانی و خارجی سایه چشم تولید می کنند. طبیعتا برندهای خارجی همواره گران تر از برند های ایرانی می باشند. به طور مثال پالت های سایه هدی بیوتی و یا فلورمار چندین سال است که جزو پر ترند ترین محصولات در این زمینه محسوب می شوند و البته قیمت نسبتا بالایی نسبت به مدل های مشابه ایرانی دارند. از مهم ترین عواملی که نقش اساسی در قیمت گذاری سایه چشم دارد می توان به؛ کیفیت، نوع پرداخت، مارک، سایه چشم تکی، پالت سایه چشم و… اشاره کرد. شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه‌ خود نسبت به خرید مدل خاصی اقدام کنید.

نحوه استفاده از سایه چشم

اگر می‌خواهید قصد دارید از سایه‌های براق و یا متالیک وسط پلک استفاده کنید بهتر است وسط پلک حالت کرمی داشته باشد. تا این نوع سایه‌ جلوه بیشتری داشته و راحت‌تر به آن بچسبد. پس‌ از این مرحله برای شروع سایه چشم به دنبال رنگی قهوه‌ای کمرنگ بگردید. چون نقش بسیار مهمی در شکل‌گیری کل سایه دارد. پس‌ازآن خلاقیت شماست که ادامه آن را تعیین می‌کند. برای پخش سایه از براش محو کننده با سر گرد استفاده می شود و برای قرار دادن سایه روی پلک از براش تخت و صاف کمک می‌گیریم.

خرید آنلاین انواع سایه چشم از فروشگاه اینترنتی کادولین

برای داشتن آرایش چشم جذاب، یکی از نکات مهم و قابل توجه انتخاب درست سایه چشم است. اگر در هنگام استفاده از سایه چشم از ترکیب رنگ و تکنیک مناسب استفاده شود، چشم‌ها خیره کننده و جذاب‌تر می‌شوند. همچنین پیشنهاد ما این است که همواره در روتین آرایش خود از سایه چشم استفاده کنید. شما می‌توانید از لیست محصولات پایین صفحه و صفحه های بعدی،انواع مختلف سایه چشم مات، پودری، مدادی و... را مشاهده کنید و آن موردی که مناسب پوست شماست را خریداری و درب منزل تحویل بگیرید.