فروشگاه اینترنتی کادولین دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن کشور است. شما می توانید نماد اعتماد الکترونیک را بر روی صفحات سایت مشاهده نمایید. همچنین وبسایت کادولین دارای نشان ملی ثبت است و نشانی ما در سازمان سازماندهی محتوای مجازی به ثبت رسیده است.

تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و شناسه ۷ رقمی وزارت بهداشت را دارا می باشند. همچنین کلیه محصولات ما بین ۱ الی ۳ سال تاریخ مصرف دارند و محصولاتی که تاریخ انقضای آنها کمتر از ۶ ماه باشد از چرخه فروش سایت حذف می شوند.

با اینکه این امکان جهت پرداخت وجه وجود دارد ولی مدیریت کادولین این امکان را در شهر تهران به اختیار خریدار گذاشته است و در هر ۲ حالت پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل یا محل کار خرید امکان پذیر می باشد – همچنین امکان کارت به کارت مبلغ نیز وجود دارد که با هماهنگی بخش پشتیبانی سایت انجام می شود. برای مشتریانی که ساکن تهران نیستند فقط پرداخت به صورت آنلاین خواهد بود.

خیر –کادولین به عنوان یک وبسایت مجاز و دارای مجوز فقط محصولات مجاز و قانونی را به فروش می رساند و به هیچ عنوان محصولات خلاف قانون و خلاف شرع در کادولین جایگاهی ندارند.

کادولین محصولات خود را در پاکت های ویژه پستی و به صورت محرمانه ارسال می نماید – به هیچ عنوان محتوای بسته قابل رویت نمی باشد. لازم به ذکر است که نام محصول و نام فروشگاه اینترنتی کادولین بر روی بسته شما درج نمی شود.

برای موادری که ارسال با پست انجام می شود خیر امکان پذیر نیست. اما برای سفارشات تهران می توانید در بخش سفارش ، ساعت حدودی تحویل را ذکر نمایید.

خیر – البته جواب این سوال هم بله است و هم خیر ! کاندوم ها در حالت عادی سایز استاندارد هستند و همه افراد میتوانند استفاده کنند مگر در حالتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطر آن بیش از ۷ سانتیمتر باشد که برای این دسته افراد کاندوم سایز بزرگ در نظر گرفته شده است. از نظر طول نیز همین شکل است و کاندوم های استاندارد با طول ۱۷ سانتیمتر ساخته می شوند و البته نیازی نیست کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند.

در تهران تحویل دو ساعته و یک روزه داریم. ارسال برای سایر شهر ها با پست پیشتاز و سفارشی صورت می گیرد. پست پیشتاز بین 1 تا 3  روز کاری و پست سفارشی بین 2 تا 5  روز کاری زمان می برد.