پیچ گوشتی و فازمتر

۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی
  1. فازمتر رونیکس مدل RH2714
    امتیاز:
    80%
    قیمت ویژه ۶۰٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۷۶٬۰۰۰ ‎تومان
  2. فازمتر رونیکس مدل RH-2718
    قیمت ویژه ۶۰٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۶۵٬۰۰۰ ‎تومان

۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

پیچ گوشتی و فازمتر(تستر برق)

دو مورد از کاربردی ترین و پر مصرف ترین ابزار آلاتی که برای انجام بخش زیادی از کارهای فنی حرفه ای و خانگی از آن استفاده می شود، پیچ گوشتی و فازمتر است. پیچ گوشتی ابزاری با خاصیت اهرمی است که با استفاده از نیروی کمتر، برای باز و بسته کردن پیچ ها به کار می رود. فازمتر نیز وسیله ای شبیه به پیچ گوشی می باشد که برای تشخیص ولتاژ از آن استفاده می شود. در انتهای دسته پلاستیکی فازمتر چراغی تعبیه شده که با قرار دادن انگشت روی آن، در صورت وجود جریان برق در پریز و یا سیم برق، چراغ روشن می شود.

انواع پیچ گوشتی

با توجه به کاربری هایی که این ابزار دارد انواع مختلفی از پیچ گوشتی عرضه می شود که می توان به مواردی اشاره کرد: ست پیچ گوشتی چند کاره: یکی از مدل های محبوب پیچ گوشتی می باشد که از دسته و میله ای بدون سری تشکیل شده است. در این ست ها انواع مختلفی از سری ها برای پیچ هایی با اندازه و سری متفاوت طراحی شده است. با داشتن این پیچ گوشتی می توان از داشتن مدل های متعدد بی نیاز شد و هر پیچی را با آن باز و بسته کرد. پیچ گوشتی ترمینالی: یکی از انواع پیچ گوشتی که به نام عایقی نیز معروف است و مخصوص کار با جریان برق می باشد. در پیچ گوشتی های ترمینالی، علاوه بر وجود دسته ای با جنس عایق، میله اصلی نیز یک روکش عایق دارد تا امکان برق گرفتگی فرد را تا حد امکان پایین بیاورد. پیچ گوشتی تقه ای: در قسمت انتهایی این نوع پیچ گوشتی ها بخشی فلزی تعبیه شده که به طور مستقیم به میله پیچ گوشتی متصل است. انواع تقه ای این قابلیت را دارند که در صورت نیاز بتوان با چکش به انتهای آن ضربه وارد کرد. پیچ گوشتی تلسکوپی: این مدل از پیچ گوشتی در مواردی استفاده می شوند که پیچ مورد نظرمان در دسترس فرد نبوده و یا زاویه ای دارد که با پیچ گوشتی معمولی قادر به بستن نیست. پیچ گوشتی ساعتی: این مدل از پیچ گوشتی های نسبتا حرفه ای برای کارهای ظریف و بستن پیچ های کوچک کاربرد دارد. با توجه به اینکه نگه داشتن پیچ گوشتی ساعتی در دست راحت نیست، طراحی آن به گونه ای بوده که بخش انتهایی جدا از بدنه می چرخد. از این پیچ گوشتی های برای تعمیر موبایل و یا ساعت استفاده می شود. علاوه بر این تقسیم بندی ها، بر اساس نوع سری پیچ ها انواع مختلفی از پیچ گوشتی وجود دارد که عبارتند از: پیچ گوشتی دوسو، چهارسو، سه پره، پنج پره و ستاره ای.

انواع فازمتر و تستر برق

اگرچه تمامی فازمترها برای بررسی وجود جریان برق استفاده می شوند ولی انواع مختلفی از این ابزارها وجود دارند که برای استفاده در موارد متعددی از آن ها استفاده می شود. دو مورد از فازمترهای کاربردی به شرح زیر است: فازمتر دیجیتال: این فازمترهای الکترونیکی که نسبت به انواع معمولی متفاوت است، دارای یک صفحه نمایش کوچک می باشد که میزان ولتاژ را روی آن نشان می دهد. فازمتر القایی: در واقع یکی از مدل های دیجیتال ولی از نوع حرفه ای می باشد که به جز تشخیص فاز و نول، ولتاژ را نیز تست کرده و اندازه گیری می کند.

خرید اینترنتی انواع پیچ گوشتی و فازمتر

امروزه با وجود مشغله هایی که افراد در زندگی روزمره با آن مواجهند، مثل ساعات کاری زیاد و ترافیک های طولانی، بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای خرید اقلام مورد نظر خود از روش های جدید و سریعی مثل خرید آنلاین بهره مند شوند. به همین منظور فروشگاه های اینترنتی مختلفی مثل کادولین مجموعه ای از بهترین و مرغوب ترین سری پیچ گوشتی و فازمتر را از برندهای برتری مثل توسن (Tosan) و استنلی (Stanley) برای فروش اینترنتی عرضه می کنند. شما با مراجعه به سایت دیجی کالا و خرید اینترنتی از این سایت معتبر می توانید کالای مورد نظر خود را از میان تنوع بالای محصولات ارائه شده انتخاب و با اطمینان از کیفیت و اصالت، آن را تهیه کنید. به علاوه خرید اینترنتی از دیجی کالا این امکان را به شما می دهد که با برخورداری از تخفیف های مختلف سایت، لذت یک خرید آسان را با قیمت ارزان تجربه کنید.