لوازم روانکاری

۲ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

۲ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی
صدای آزاردهنده‌ و ناهنجار وسایل فلزی وآهنی یکی از معضلات و مشکلات هر خانه و وسیله‌ای است. برای رفع این مشکل افراد از انواع روان کننده‌ها استفاده می‌کنند. این روان کننده‌ها باقدرت روان کاری بالا جهت تمیز کردن و روان کردن انواع وسایل ازجمله چرخ، یاتاقان پمپ‌ها، انواع رول برینگ و بلبرینگ ، اسلحه‌ی شکاری و غیر شکاری، پمپ و ... استفاده می‌شوند. این روان کننده‌ها علاوه بر روان کاری سبب از بین رفتن زنگ زدگی و سولفاته هم می‌شوند و قابلیت تمیزکنندگی سطوح از چربی نیز دارند. این روان کننده‌ها از اجسام و وسایل در مقابل عوامل جوی و گردوغبار محافظت و مراقبت می‌کنند و سبب افزایش طول عمر وسایل می‌شوند. در هر خانه برای روان کاری ، پیچ و مهره‌ها درها،و قفل‌ها از انواع این روان کننده‌ها گریس و روغن استفاده می‌شود.

انواع لوازم روانکاری

معمولاً به کمک روغن دان از روان کننده‌ها استفاده می‌کنند. روغن‌دان‌ها با بدنه‌ی تمام فلزی در اندازه و رنگ‌های متفاوت طراحی می‌شوند و دارای یک مخزن با گنجایش‌های گوناگون (یک لیتری، دو لیتری و ...)، یک شاسی فشاری و لوله‌ی خارج‌ کننده‌ی روغن یا روان کننده هستند. به کمک لوله‌ی خارج‌کننده‌ی می‌توان دقیق روان کننده یا روغن را بر روی قطعه‌ی موردنظر ریخت و از پخش آن بر روی قطعات دیگر جلوگیری کرد.

کاربردی ترین لوازم روانکاری

برخی از روان کننده‌ها نیازی به روغن‌دان ندارند زیرا بسته‌بندی‌ آن‌ها به‌صورت اسپری است. این اسپری‌ها باقدرت روان کاری بالا مناسب برای پیشگیری از هرگونه اصطکاک و زنگ‌زدگی هستند، استفاده از این اسپری‌ها بسیار آسان و راحت است به همین دلیل بسیاری از افراد از آن‌ها در ماشین خود دارند. بهتر است پیش از استفاده از انواع روان کننده‌ها سطح را از هرگونه آلودگی تمیز کرد تا رواننکنده یا روغن بیشترین تأثیر را داشته باشد. پیش از استفاده می‌توان قطعه‌ی موردنظر را با دستمالی خشک پاک کرد تا هرگونه گرد و خاک و غبار هم روی سطح موردنظر نباشد. بهتر است هنگام استفاده از ابزارهای روان کننده مسائل ایمنی را هم در نظر گرفت. روان کننده‌ها، روغن‌ها و گریس‌ها از انواع موادصنعتی و شیمیایی تهیه می‌شوند و برخورد آن‌ها با پوست چشم یا پوست می‌تواند مشکلات جدی ایجاد کند. بهتر است هنگام کار از دستکش استفاده کرد و از گاز اسپری روان کننده‌ها تنفس نکرد.

راهنمای خرید لوازم روانکاری

برای سفارش آنلاین انواع لوازم روانکاوی می‌توانید به فروشگاه اینترنتی کادولین مراجعه کنید. کادولین انواع واسکازین، روغن، گریس و وسایل مرتبط با روان کننده‌های برندهای خارجی و ایرانی را برای فروش موجود دارد که می‌توانید با سفارش آن‌ها از یک خرید آنلاین مطمئن و دقیق لذت ببرید. خرید اینترنتی این لوازم امکان مقایسه‌ی محصولات گوناگون و برندهای متفاوت را به شما می‌دهد. در برخی از جشنواره‌های کادولین محصولات مرتبط با لوازم روانکاوی تخفیف دارند و شما می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب‌تری تهیه کنید.