کاتر

۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی
  1. کاتر موکت بر سورن
    قیمت ویژه ۷۵٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۸۵٬۰۰۰ ‎تومان

۸ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

کاتر

کاتر از ابزارهایی میباشد که نه تنها در کارگاه‌های تخصصی و تولیدی کاربرد دارد، بلکه یکی از ابزارهای بسیار ضروری برای خانه و آشپزخانه هم به شمار می‌رود. با داشتن یک کاتر  روی میز کارگاه یا در جعبه‌ی ابزار خانه یعنی انجام انواع برش‌ها به سریع‌ترین و ساده‌ترین روش ممکن.

موارد استفاده از کاتر

کاتر برخلاف چیزی که ممکن است به نظر برسد، در موقعیت‌های مختلف کاربردهای فراوانی دارد. برش دادن کاغذ و مقوا و ایجاد برش‌ها و شیارهای منحنی در انجام کارهای هنری، بریدن حاشیه‌های اضافه‌ی موکت،  همه از موارد استفاده‌ی این وسیله‌ی کارآمد است. کاتر حتی در تمیزی و نظافت خانه و ساختمان برای تمیز کردن انواع سطوح شیشه‌ای و پنجره‌ها هم به کار می‌رود.

انواع کاتر

کاتر تنوع زیادی دارد و بر اساس نوع نیاز مصرف‌کنندگان تولید می‌شود. کاتر کاغذ، کاتر موکت بری ،کاتر شیشه و کاترهای قلمی، کاتر دوار، همه از انواع مختلف این وسیله‌ی کارآمد هستند. در کنار انواع دستی و قلمی، کاترهای رومیزی و صفحه‌ای هم برای برش دادن محصولاتی مانند عکس و نگاتیو  و یا کاغذهای بزرگ به کار می‌روند. از این محصول حتی برای بریدن سیم‌های مسی در کارهای الکترونیکی و یا برقی یا حتی در کارهای ساختمانی و نقاشی و مجسمه‌سازی نیز استفاده می‌شود.

روش خرید یک کاتر مناسب چیست؟

در تولید کاتر جزییات تنظیم سایز و تیغه ، جنس بدنه اهمیت زیادی دارد. ضمن این که سایز تیغه هم می‌تواند با توجه به اهداف خاص، در انتخاب آن موثر باشد. به همین دلیل است که برخی از کاترها به همراه  تیغه‌ی یدک و چند سری تولید می‌شوند، که به ویژه در انجام کارهای هنری کاربرد زیادی دارند. در کنار همه‌ی این‌ها، ست کاتر در جعبه‌هایی خاص با داشتن فرم‌های گوناگون و انواع تیغه‌ها در سایزها و حتی دسته‌های مختلف تولید می‌شوند. این ست‌ها برای کسانی که به طور حرفه ای در تخصص های مختلف با این محصول سر و کار دارند، انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

خرید آنلاین انواع کاتر

در هنگام استفاده از کاتر، امنیت و ایمنی بیشترین اهمیت را دارد. تیغه‌های تیز و مستحکم این کاترها به راحتی می‌تواند با کوچک‌ترین تماس، باعث ایجاد خراش یا حتی جراحت‌های پوستی شود. به همین دلیل خیلی از آن‌ها دارای ضامن‌هایی هستند که می‌توان پس از انجام کار، تیغه‌ را غلاف کرد. البته برخی تولیدکنندگان با خوش‌فکری محصولاتی تولید کرده‌اند که به نام کاتر تاشو شناخته می‌شود. این‌ها به طور کامل تا می‌شود و امکان برخورد تیغه با سطوح وجود ندارد. برای خرید اینترنتی مدل های متنوع کاترهای زیبا و با کیفیت، از فروشگاه اینترنتی کادولین دیدن کنید و با مقایسه‌ی قیمت‌ها و تخفیف‌ها، خرید آنلاین لذت بخش و آسانی را تجربه کنید.