خط چشم

۶ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

۶ مورد

تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

خط چشم

اولین عضوی که در چهره جلب توجه می کند چشم است. چشم ها نقطه عطف چهره افراد و مرکز زیبایی صورت هستند. خط چشم یکی از ابزارهایی است که زیبایی چشم ها را برجسته تر کرده و به رخ می کشد. ولی این وسیله قدرمند اگر از مواد خوب ساخته نشده باشد و شما تسلط کافی برای استفاده از آن نداشته باشید، ظاهر شما را غیر زیبا خواهد کرد.

انواع خط چشم

خط چشم ماژیکی، مدادی و ژله ای یا ژلی سه نوع مختلف موجود در بازار لوازم آرایش هستند.

خط چشم ماژیکی

اگر از طرفداران خط چشم گربه ای هستید، پیشنهاد می کنیم از این مدل استفاده کنید.

خط چشم مدادی

این مدل کلاسیک، مناسب افراد به اصطلاح آماتور و تازه کار در مقوله ی آرایش چشم است. نوع مدادی اغلب برای کشیدن خط چشم نازک استفاده می شود و مرسوم ترین مدل در بین بانوان است.

خط چشم ژله ای

افراد حرفه ای و میکاپ آرتیست ها تمایل بیشتری برای استفاده از این نوع دارند. و برای افرادی تولید شده که انتظار ماندگاری بالا از دارند.

برند های معروف خط چشم

چشم ها یکی از حساس ترین قسمت های بدن و صورت هستند . کوچکترین بی دقتی ممکن است منجر به آسیب هایی جبران ناپذیر شود. به همین دلیل در رابطه استفاده از لوازم آرایش مرتبط با چشم باید دقت کافی را لحاظ کرده و از برندهایی که کیفیت و سلامت آنها تایید شده خط چشم مورد نظر خود را خریداری کنید. سه برند لورآل، مک و فلورمار از معتبر ترین شرکت های تولید کننده لوازم آرایش و خصوصا هستند. این سه برند با تکیه بر کیفیت مطلوب و استاندارد طی سالیان متمادی مشتریان خود را حفظ کرده اند.

انواع مدل های خط چشم

برای انتخاب مدل مناسب و نحوه کشیدن آن باید به نوع خطی که متناسب با چشمان شماست، توجه داشته باشید. بعد از انتخاب مدل هماهنگ با حالت چشمانتان به رنگ و طرح مناسب با چشم و پوست خود دقت کنید. منظور  مدل هایی نظیر اکلیلی است که طی سالیان اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده و تبدیل به یکی از عناصر اصلی در میکاپ های روز دنیا شده است. رنگ مشکی با هر رنگ چشمی هماهنگی داشته و آنها را نافذ و باشکوه می کند. ولی خط چشم های رنگی، مناسب هر چهره و رنگ چشمی نیست. به خاطر داشته باشید این رنگ چشم هاست که رنگ خط شما را تعیین می کند. نکته ای که در رابطه با مدل اکلیلی وجود دارد، ترکیب ویژه آن با خط چشم مشکی است. خط چشم گربه ای از پرطرفدارترین مدل ها در بین خانم هاست. البته این مدل  بیش تر مناسب افرادی است که چشم های رو به پایین دارند و با بهره گیری از این مدل می توانند چشم ها را رو به بالا ببرند. مدل گربه ای و کشیده در خانم هایی با چشم گرد و نیم دایره معقول تر به نظر می رسد؛ البته تمام خانم ها می توانند این مدل را متناسب با چشمان خود تغییر داده و مدل گربه هماهنگ با حالت چشم خود بکشند. خانم هایی که چشمان ریزی دارند اغلب در پی راهی برای درشت تر نشان دادن چشمانشان هستند. ساده ترین راه برای این کار استفاد از رنگ سفید در داخل و گوشه داخلی چشم هاست.

خرید آنلاین خط چشم

پیشنهاد ما به شما برای زیباتر شدن چشم و حفظ سلامت آن خرید اینترنتی از فروشگاه کادولین است. لازم است بدانید که در هنگام خرید از این فروشگاه، می توانید از اصل بودن محصول آرایشی و بهداشتی خود اطمینان داشته باشید و در کوتاه ترین زمان ممکن خط چشم مورد نظر خود را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. نکته ای که همیشه در ارتباط با خرید باید در نظر داشته باشید، اصالت و کیفیت مناسب آن است. کیفیت مطلوب علاوه بر این که تضمین سلامت چشمان شما، به آرایش و زیباتر شدن چشم نیز کمک می کند.