ساگامی

کاندوم ساگامی

کاندوم ساگامی بعنوان نازکترین کاندوم جهان شناخته می شود. متخصصان ژاپنی با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز موفق به تولید نوعی کاندوم شدند که فقط 0.02 میلیمتر ضخامت دارد و از جنس پلی اورتان است.

علیرغم ضخامت بسیار کم داری استحکام سه برابر نسبت به کاندوم های معمولی است. افرادی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند عدم انتقال گرما را دلیل اصلی این موضوع ذکر کرده اند. اما کاندوم ساگامی با ضخامت کمتر از ۰٫۰۲ میلیمتر به راحتی گرما را حین رابطه انتقال می دهد و تجربه ای متفاوت از رابطه جنسی با کاندوم رو برای شما رقم خواهد زد. با ما همراه باشید تا شما را با این محصول بی نظیر بیشتر آشنا کنیم.

هر چند استحکام این کاندوم بسیار بالا است اما به دلیل نوع چینش مولکول های اورتان دارای سطحی بسیار نرم و صاف می‌باشد. این محصول قابلیت بالا در سازگاری با بدن دارد و هیچ گونه بویی ندارد.

اگر قصد بر قراری یک رابطه ی جنسی ایمن و محافظت شده را دارید و یا از دردسر های بارداری ناخواسته فراری هستید اما از طرف دیگر دوست دارید یک رابطه جنسی با احساس کامل و بدون کاندوم رو تجربه کنید ، خرید کاندوم ساگامی ژاپن بهترین گزینه است.

اگر به دنبال کاندومی با کیفیت جهانی هستید حتما ساگامی را امتحان کنید. در بازار فعلی ایران که تمامی کاندوم ها در داخل کشور تولید می شوند و عمدتا کیفیت بالایی ندارد، کاندوم ساگامی یک محصول فوق العاده با کیفیت است.