کانسیلر

انتخاب اشتباه هنگام خرید کانسیلر می‌تواند آرایش شما را افتضاح نشان دهد. برای اینکه یک آرایش بی نقص داشته باشید و بتوانید عیوب پوست را پنهان کنید نیاز به کانسیلر دارید. در انتخاب کانسیلر باید دقت کنید چرا باید طوری انتخاب شود که چند درجه روشن تر از کرم پودر باشد که نتیجه ی بهتری داشته باشد.
علاوه بر پنهان سازی خطوط دور چشم و تیرگی ها، از کانسیلر می توانید برای ایجاد خطوط سایه روشن بر روی بینی و زیر خط گونه نیز استفاده کنید.

آشنایی با انواع کانسیلر

انتخاب بهترین کانسیلر به طور کلی به نوع پوست و معایب آن بستگی دارد. باید ابتدا بدانید که دنبال چه چیزی هستید و بعد از ان به دنبال کانسیلر مناسب باشید.

کانسیلر مایع

برای پوست‌های طبیعی، چرب یا مختلط از کانسیلر مایع استفاده می‌شود.  کانسیلر مایع را می توان رایج ترین نوع بین تمامی کانسیلر ها دانست. کاربرد آن آسان و میزان پوشش دهی آن خوب است. همچنین این نوع کانسیلر در پوشش‌های مختلفی از جمله مات و براق ارائه می‌شود.
اگر پوستی حساس یا مستعد آکنه دارید توصیه می‌کنیم از این محصول استفاده کنید چرا که کانسیلرهای مایع خیلی کم منافذ پوستی را مسدود می‌کنند.

کانسیلر استیکی یا مدادی

برای پوست‌های خشک و حساس مناسب هستند. میزان پوشش دهی این محصول از متوسط تا کامل است.

کانسیلر کرمی

اگر پوست خشک یا مختلطی دارید، کانسیلر کرمی برای شما مناسب است. میزان پوشش دهی این محصول از متوسط تا کامل است. فرمول و سازگاری آن برای پنهان کردن تغییر رنگ بسیار مناسب است. گاهی اوقات، اگر کانسیلرهای کرمی برای طولانی مدت روی پوست بمانند، به صورت چین ظاهر می‌شوند. اگر مقداری از کانسیلر را با مقداری پودر فشرده ترکیب کنید چنین اتفاقی نمی‌افتد.

انتخاب رنگ مناسب کانسیلر

برای مطابقت با رنگ پوست خود، کانسیلری انتخاب کنید که کمی روشن‌تر از رنگ کرم شما باشد. نگرانی‌های مختلف پوستی رنگ‌ها و بافت‌های مختلفی را می‌طلبد. بنابراین هنگام خرید کانسیلر توجه به کلماتی مانند سرد، خنثی، گرم و بژ ضروری است.

کانسیلر مناسب قرمزی پوست

از کانسیلرهای سبز برای خنثی کردن قرمزی صورت از جمله لکه‌های قرمز استفاده می‌شود. همچنین می‌توانید از آن برای پوشاندن آکنه و راش استفاده کنید.

کانسیلر مناسب تیرگی‌های زیر چشم

اگر نگرانی شما تیرگی‌های زیر چشمتان است، به رنگ‌های «گرم» متمایل شوید تا آن‌ها را بپوشانید. حلقه‌های تیره مایل به آبی و بنفش بهتر است با استفاده از کانسیلر نارنجی تا زرد که رنگ‌هایی روشن‌تر از رنگ پوست هستند، مخفی شوند. از طرف دیگر، اگر سیاهی مایل به قهوه‌ای دارید، از یک کانسیلر هلویی یا نارنجی استفاده کنید.

کانسیلر مناسب جوش و آکنه

برای پنهان کردن جوش‌ها کانسیلر شما باید دارای قوام خشک و ضخیم باشد، برای این منظور می‌توانید به سراغ کانسیلرهای کرمی بروید و از رنگ سبز استفاده کنید.

کانسیلر مناسب لکه‌های تیره

از کانسیلرهای نارنجی و هلویی می‌توانید برای پوشاندن لکه‌های تیره ناشی از آکنه، پیری پوست، آسیب آفتاب و حتی کک و مک استفاده کنید.

بهترین مارک کانسیلر

از بهترین برندهای کانسیلر می‌توان به میبلین، بورژوا و گلدن رز اشاره کرد. با این حال برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا به تولید محصولات آرایشی مختلف مشغول هستند. هر کدام از این برندها تولیدات خاص خود را دارند و محصولات آن‌ها ویژگی‌های متفاوتی دارند.

قیمت کانسیلر

قیمت کانسیلر بر اساس کارکرد و ویژگی‌های آن متفاوت است، بنابراین لزوما قیمت بالای محصول نمی‌تواند نیازهای شمارا برآورده کند. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود ابتدا ویژگی‌های ذکر شده مرتبط با هر کانسیلر را مطالعه کنید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

خرید اینترنتی کانسیلر

برای خرید اینترنتی کانسیلر می‌توانید خرید خود را از فروشگاه کادولین که متخصص در حوزه آرایشی و بهداشتی است، انجام دهید. تمامی محصولات این فروشگاه اصل و اورجینال است.