کاندوم تاخیری

موارد ۱-۲۴ از ۱۰۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی
 1. کاندوم کاپوت مدل NON-STOP بسته 10 عددی
  امتیاز:
  100%
  قیمت ویژه ۴۸٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۵۸٬۰۰۰ ‎تومان
 2. کاندوم کاپوت مدل Fruity cream بسته 12 عددی
  امتیاز:
  80%
  قیمت ویژه ۴۳٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۵۸٬۰۰۰ ‎تومان
 3. کاندوم کاپوت مدل Energy Delay بسته 12 عددی
  امتیاز:
  100%
  قیمت ویژه ۴۷٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۵۸٬۰۰۰ ‎تومان

موارد ۱-۲۴ از ۱۰۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت نزولی

کاندوم تاخیری

بسیاری از مردان از اختلال زود انزالی رنج می‌برند. در این اختلال مرد سریع ارضا می‌شود در حالی که شریک جنسی او به هیچ لذتی نمی رسد. این اختلال کیفیت رابطه جنسی را به چالش می‌کشد و مشکلات زیادی را برای زوجین به وجود می آورد. یکی از محصولات جنسی برای رفع اختلال زود انزالی کاندوم تاخیری است.

انواع مدل کاندوم

کاندوم انواع مختلفی دارد مثل کاندوم فضایی،کاندوم نازک،کاندوم بزرگ کننده،کاندوم عروسکی،کاندوم آنتی باکتریال،کاندوم ساده،کاندوم سرد،کاندوم گرم،کاندوم میوه ای،کاندوم تنگ کننده است.که میتوانید برای خرید کاندوم استفاده کنید.

به همین دلیل  این نوع کاندوم، از انواع پرطرفدار در ایران است. ما در کادولین بیشترین تنوع کاندوم از هر برند را موجود داریم.

تمامی مدل های تاخیری یک ویژگی مشترک دارند و آن هم استفاده از ماده بنزوکائین در سطح داخلی کاندوم است که سبب بی حسی موضعی و در نتیجه دیر انزالی می شود. البته بعضی کاندوم ها از تکنیک های مختلفی نیز استفاده می کنند مانند حلقه و یا لیدوکائین با دوز بالا تر.

انواع کاندوم تاخیری

1- تاخیری معمولی

2- تاخیری قوی

3- ماده تاخیری بهمراه حلقه تاخیری

در ادامه به معرفی هر کدام از این سه مدل می پردازیم تا به راحتی بتوانید مدل مناسب خود را پیدا کنید.

1- تاخیری معمولی

این کاندوم ها حاوی مقدار استاندارد بنزوکائین در سطح داخلی هستند. مقدار این ماده به اندازه متوسط بوده که سبب بی حسی موقت در آلت تناسلی شده و انزال رو به تاخیر می اندازند.

2- تاخیری قوی

در این دسته از کاندوم ها، مقدار بنزوکائین بسیار بیشتر از حد نرمال است و در نتیجه میزان و زمان بی حسی افزایش می یابد. معمولا در برند های مختلف کاندوم می توان یک نمونه از این نوع پیدا کرد. اگر زود انزالی شدید دارید این مدل ها در کنار اسپری تاخیری بسیار کارآمد است.

3- کاندوم همراه با حلقه

نوع سوم کاندوم هایی هستند که روی بدنه آنها حلقه طراحی شده است. حلقه موجود در این نوع از کاندوم، باعث فشار بر ناحیه ختنه گاه شده و با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می شود. همچنین در لایه داخلی کاندوم پودر بنزوکائین استفاده شده است که سبب بی حسی موضعی و تاخیر در انزال می شود.

فواید کاندوم تاخیری

زود انزالی یکی از شایع ترین مشکلات زناشویی است که در میان ما ایرانی ها خیلی خیلی رایج است. برای درمان زود انزالی راه های مختلفی وجود داره و یکی از ساده ترین و موثرترین روش های مقابله با انزال زودرس خرید کاندوم تاخیری است. تولید کننده گان کاندوم نیز این قضیه رو بخوبی درک کرده اند و انواع و اقسام مختلف را روانه ی بازار کرده اند . برای خرید کافی به لیست بالا نگاهی بیاندازید. حتما آنچه می خواهید پیدا خواهید کرد.

قیمت کاندوم تاخیری

از نظر قمت تفاوتی زیادی با سایر مدل ها ندارند. بسته های 12 عددی در بازه قیمتی 20 هزار تومان تا 35 هزار تومان قرار دارند.

خرید کاندوم تاخیری

کادولین یکی از سایت هایی که بیشترین تنوع کاندوم را داراست. شما در لیست بالا از بین ده ها برند مختلف می توانید انتخاب کنید. همچنین مشاورین سایت و پشتیبانی واتساپ آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند.