نخ دندان ، خرید انواع نخ دندان اورجینال

یکی از مواردی در بهداشت شخصی هر فرد بسیار اهمین دارد، تمیزی دندان ها است. برا داشتن دهانی خوشبو و سالم نیاز است که روزانه داندان ها مورد مراقبت و نگهداری قرار بگیرند. انواع مسواک و سفیدکننده در این زمینه به شما کمک می کنند اما یکی از محصولاتی که نیاز است در همه‌جا خصوصاً سفر همراهتان باشد، محصولات نخ دندان است.

اگر دندان‌های شما به شدت کنار هم قرار گرفته‌اند و فشرده هستند، ممکن است نیاز به یک نخ نازک داشته باشید. به این معنا که شما نباید مدل هایی را انتخاب کنید که “نوار” یا نخ “سوپر فلاس” گفته می‌شوند. این مدل ها برای فضاهای بین دندانی شما بیش از حد ضخیم هستند.

چگونه نخ دندان مناسب را انتخاب کنیم؟

اگر فضاهای بزرگی بین دندان‌های شما وجود دارد، یک نخ دندان خیلی ضخیم را انتخاب کنید. برخی از گزینه‌ها برای این موارد شامل نوار دندان یا مدل های سوپر فلاس هستند. انتخاب یک نخ ضخیم کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که در واقع تمام سطوح دندان‌هایتان را تمیز کرده‌اید. همچنین استفاده از نمدل های ضخیم، باعث می‌شود تمیز کردن آسان‌‌تر شود.

خرید نخ دندان

خرید نخ دندان اورجینال یکی از ضرورات هر شخص است و استفاده از آن می‌تواند در سلامتی و جلوگیری از پوسیدن دندان‌ها بسیار کمک کند. برندهای زیادی نیز تولیدکننده محصولات دهان و دندان هستند که کیفیت بسیار مناسبی نیز دارند.

طراحی دقیق و بهداشتی بودن محصول، بسیار مهم است چراکه ارتباط مستقیمی با دهان و دندان دارد و در صورت نامطلوب بودن کیفیت ممکن است باعث بیماری‌های دهانی و یا آسیب رساندن به دندان‌ها شود؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود از برندهای معتبر مثل Orkld، frostie، misswake، oral-b، GUM استفاده کنید.

محصولات نخ دندان اورجینال در فروشگاه کادولین دارای دسته‌بندی هستند. برای مثال افرادی که دارای دندان‌های حساس هستند می‌توانند از برندهای تولیدکننده‌ای که روی این آیتم تمرکز بیشتری کرده‌اند خرید کنند. البته ویژگی‌های هر برند تولیدکننده متفاوت است. برای مثال دربرند forstie ویژگی محافظت از دندان و حذف‌کننده پلاک دندان وجود دارد یا دربرند معروفی مانند اورال بی، ویژگی مقاوم بودن در برابر ساییدگی، ریش شدن و پارگی دیده می‌شود البته برخی از نخ ها حاوی عصاره نیز هستند. برای مثال برند اورال بی معمولا از عصاره نعناع که یک خوشبوکننده بسیار مفید برای دهان در محصولات خود استفاده می‌کند.

از نظر قیمت نیز محصولات داخلی بسیار ارزان از خارجی ها است اما کیفیت برند های خارجی نظیر اورال بی بسیار بالاست. ما در کادولین همه انواع ایرانی و خارجی را با قیمت مناسب موجود داریم.