کاندوم خاردار

موارد ۱-۳۶ از ۸۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی
 1. کاندوم کاپوت مدل BIG DOTS بسته 10 عددی
  امتیاز:
  93%
  قیمت ویژه ۶۸٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۱۰۰٬۰۰۰ ‎تومان
 2. کاندوم بیگ داتس کدکس Nach Big Dots 690 بسته 10 عددی
  امتیاز:
  89%
  قیمت ویژه ۷۵٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۱۰۰٬۰۰۰ ‎تومان
 3. کاندوم 5 کاره کدکس مدل Warm Challenger 5in1 بسته 12 عددی
  امتیاز:
  90%
  قیمت ویژه ۶۸٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۱۰۰٬۰۰۰ ‎تومان
 4. کاندوم کاپوت مدل Energy Delay بسته 12 عددی
  امتیاز:
  100%
  قیمت ویژه ۶۸٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۱۰۰٬۰۰۰ ‎تومان
 5. کاندوم اورز مدل Hero بسته 12 عددی
  امتیاز:
  90%
  قیمت ویژه ۳۹٬۰۰۰ ‎تومان قیمت عادی ۵۵٬۰۰۰ ‎تومان

موارد ۱-۳۶ از ۸۷

صفحه‌ی
تا بر صفحه
تنظیم جهت صعودی

کاندوم خاردار

کاندوم خاردار اولین مدلی بود که تجاری سازی شد و دلیل آن چیزی نبود جز ایجاد تحریک فیزیکی بیشتر برای افزایش رضایت جنسی در زوجین. این نوع کاندوم دارای برجستگی های ریز و درشت روی بدنه اش می است. کاندوم خاردار علاوه بر جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی، باعث تحریک بیشتر بانوان شده و زمان رسیدن به ارگاسم را در آنها کاهش می دهد. علت این موضوع هم کاملا مشخص است و آن تحریک نقطه جی در خانم ها است.

انواع مدل کاندوم

کاندوم انواع مختلفی دارد مثل کاندوم فضایی،کاندوم تاخیری،کاندوم نازک،کاندوم بزرگ کننده،کاندوم عروسکی،کاندوم آنتی باکتریال،کاندوم ساده،کاندوم سرد،کاندوم گرم،کاندوم میوه ای،کاندوم تنگ کننده است.که میتوانید برای خرید کاندوم استفاده کنید. نقطه جی که در داخل واژن قرار دارد به شدت در برابر تحریک جنسی حساس است و خار های کاندوم این کار را به خوبی انجام می دهد.از طرفی آقایان نیز با استفاده از این نوع کاندوم اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنند چرا که در ارضا شریک جنسی خود موفق ترند. معمولا در یک رابطه جنسی مرد ها زودتر به ارگاسم می رسند که باعث می شود دیگر تمایلی به ادامه رابطه نداشته باشند و این خود سبب نارضایتی جنسی بین زوج ها می شود.

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

همه چیز به شما و شریک جنسیتان بستگی دارد. کاندوم خاردار به دلیل طراحی خار روی بدنه اش ، معمولا کمی ضخیم تر از سایر مدل ها است. این موضوع سبب می شود که میزان حس در آقایان کم تر شود ولی از طرق مقابل این خار ها به شدت خانم ها رو تحریک کرده و سبب ارگاسم همزمان خواهد شد.

عوارض کاندوم خاردار

اگر خار های موجود روی کاندوم بیش از اندازه بزرگ باشند، برای خانم هایی که رابطه اول رو تجربه می کنند ممکن است عوارضی مانند درد یا ایجاد زخم داشته باشد.

انواع کاندوم خاردار

اگر قصد خرید کاندوم دارید و هنوز نمی دانید کدام مدل خاردار را انتخاب نمایید و یا اصلا با این مدل ها اشنا نیستید حتما در ادامه با کادولین همراه باشید. در بازار ایران چهار مدل مختلف را می توان یافت:

1- معمولی (خارهای ریز)

این کاندوم ها دارای خارهای ریز به صورت دو دون یا شیار دار روی بدنه خود هستند و رایج ترین نوع کاندوم خاردار در ایران محسوب می شود. قابل ذکر است که تمامی برند ها حتما یک نمونه از این مدل را دارند. شکل آن مانند تصویر زیر است. کاندوم خاردار درشت

2- خادار درشت ( تا سه برابر درشت تر)

دارای خار های تا سه برابر درشت تر از نوع معمولی است که توسط دو برند کاپوت و کدکس تولید می شود. این دو برند دو محصول شبیه هم به اسم بیگ داتس تولید کرده اند. کاندوم بیگ داتس کاپوت و کاندوم بیگ داتس کدکس در بسته های 10 عددی تولید می شوند و از لحاظ قیمت بسیار مناسب هستند. عکس این مدل در زیر گذاشته شده است. کاندوم خاردار درشت big dots

3- خاردار خیلی درشت (فضایی)

کاندوم فضایی نوعی کاندوم خاردار از جنس لاتکس می باشد که برجستگی های خاصی روی بدنه اش طراحی شده است. ایکس دریم و شادو دو برند تولید کننده این مدل ها هستند. خار ها درشت و نرم از جنس لاتکس است و آسیبی به واژن خانم ها نمی رساند. این نوع کاندوم در بسته بندی تک عددی تولید شده اما کادولین پک پنج عددی را با تخفیف 25 درصدی ارائه می کند. کاندوم فضایی

4- کاندوم ژله ای قابل شستشو (سیلیکونی)

کاندوم ژله ای نوع قابل شستشو  و چندبار مصرف می باشد. این مدل از جنس سیلیکون است و فری سایز بوده و می توان حدودا 10 بار از آن استفاده کرد. البته هنگام استفاده مجدد حتما باید به نکات بهداشتی توجه نمود و توصیه میش ود از یک کاندوم ساده نیز همراه آن استفاده شود. در کادولین دو مدل کیفیت معمولی و کیفیت عالی از این محصول موجود است.

قیمت کاندوم خاردار

از نظر قیمت مدل خاردار معمولا از کاندوم های ساده گران تر است. خاردار ریز از قیمتی حدود 15 هزار تومان در بسته بندی 12 عددی شروع و تا 30 هزار تومان با توجه به برند متغیر است. در مورد خاردار درشت این قیمت بالاتر می رود از حدود 30 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر است.

طرز استفاده از کاندوم خاردار

طرز استفاده این مدل ها تفاوتی با سایر مدل های کاندوم ندارد. ما در مقاله طرز استفاده از کاندوم به طور کامل این موضوع را شرح داده ایم.

خرید کاندوم خاردار

برای خرید کاندوم خاردار می توانید با مراجعه به سایت کادولین و انتخاب از بین تنوع زیاد موجود، مدل مناسب خود را انتخاب نمایید. مشاورین سایت نیز در این خصوص به شما کمک خواهند کرد.