نمایش 1–36 از 55 نتیجه

کاندوم نازک

چرا بیشتر آقایان تمایلی به خرید کاندوم و استفاده از آن ندارند؟ آیا کاندوم واقعا لذت جنسی را کاهش می دهد؟ چه کار کنیم تا استفاده از کاندوم تاثیری روی رابطه جنسی نگذارد؟ از چه کاندومی استفاده کنیم؟ آیا خرید کاندوم نازک می تواند این مشکل را حل کند؟ چه برندهایی در بازار ایران وجود دارد؟ کدام برند از بقیه بهتر است؟ بهترین آن کدام است ؟

سوال های بالا دائما توسط مشتریان از ما پرسیده می شوند. سوالاتی که پیدا کردن جوابشان نیازمند سال ها تجربه فروش در این زمینه است. با کادولین همراه باشید تا جواب تمام این سوالات را بدانید.

انواع کاندوم نازک

این دسته از کاندوم ها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند.

1- معمولی با ضخامت 0.04 میلیمتر

2- خیلی نازک  با ضخامت سی میکرون یا 0.03 میلیمتر

3- فوق نازک پلی اورتان با ضخامت 0.02 و 0.01 میلیمتر

کاندوم نازک معمولی

این کاندوم ها که توسط اکثر برند ها تولید می شود از جنس لاتکس نازک و با ضخامت حدود 0.04 ملیمتر می باشند. کاپوت، کدکس، ایکس دریم، گودلایف، فارکس، شادو، زنون و…. از جمله برند هایی هستند از این مدل تولید می کنند.

کاندوم خیلی نازک سی میکرون

کاندوم سی میکرون کدکس و کاپوت دو مدل معروف از کاندوم های لاتکس نازک هستند. این دو مدل با استفاده از تکنولوژی ژاپن تولید شده و از لاتکس با ضخامت 0.03 میلیمتر در آن استفاده شده است. با این حال نگران پارگی کاندوم نباشید چرا که لاتکس استفاده شده مقاومت بالایی دارد و هر دو مدل استاندارد های لازم رو کسب نموده اند.این کاندوم ها با لاتکس بسیار نازکی که دارند به شکلی درست شده اند که حداکثر احساس را به پوست دو طرف انتقال می دهند.

اگر قصد برقراری یک رابطه ی جنسی ایمن و محافظت شده را دارید و یا از دردسر های بارداری ناخواسته فراری هستید اما از طرف دیگر دوست دارید یک رابطه جنسی با احساس کامل و بدون کاندوم رو تجربه کنید، کاندوم های این دسته بهترین انتخاب ممکن هستند.

کاندوم پلی اورتان

اما پلی اورتان از لاتکس هم نازک تر است ، بدون بو و بدون حساسیت بوده و بهترین نوع کاندوم نازک در جهان محسوب می شود.این مدل ها بخاطر ظرافت خاصی که دارند از پرطرفدارترین کاندوم های دنیا می باشند. این طرفداران پرشمار باعث شده اند تا برخی از کمپانی های بزرگ دنیا صرفا به تولید این نوع کاندوم بپردازند.کاندوم ساگامی بعنوان نازکترین کاندوم جهان و در عین حال مقاوم ترین شناخته می شود.

کاندوم نازک عکس بالا کاندوم ساگامی اصل می باشد که نازک ترین کاندوم جهان و از جنس پلی اورتان است. این مدل در کادولین موجود بود اما با توجه ممنوعیت واردات دیگر امکان سفارش برای این محصول نیست. پیشنهاد میکنیم از مدل های کاپوت و کدکس استفاده کنید.

ویژگی کاندوم های نازک

اکثر مدل های نازک، از نوع ساده می باشند. ساده یعنی بدون خار و هر گونه ماده اضافی مثل لیدوکائین یا بنزوکائین.اما به طور معمول تمامی کاندوم ها مقداری ماده روان کننده جهت جلوگیری از پارگی دارند.تمامی محصولاتی که در بالا مشاهده میکنید در دسته نازک قرار گرفته اند. اما صرفا همگی به یک اندازه نازک نیستند.ما سعی کردیم تنوع کافی از همه برند ها را در این بخش قرار دهیم. مطمئنا مدل مناسب شما نیز در بین آنها قرار دارد.

قیمت کاندوم نازک

در مورد کاندوم های تولید شده از لاتکس تفاوت قیمت زیادی وجود ندارد. معمولا از 20 هزار تومان تا 35 هزار تومان قرار می گیرند.اما کاندوم پلی اورتان خیلی گران است و با توجه به ممنوعیت واردات هم اکنون در ایران در دسترس نیست.در صورت داشتن سوال می تونید با پشتیبانی آنلاین سایت در اتباط باشید. آنها کاملا اموزش دیده اند و به شما در انتخاب بهترین مدل کمک خواهند کرد.